Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Ja na przykład mam M16A3 JG, AKS-74 Boyi/Dboys, M249 SAW P&J Guns,TM S.P.A.S.-12 :P
Tylko dlaczego JG robi body do swoich replik zawsze z ABS-u ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 11:15, Irc100 napisał:

Jak sądzicie czy da się do cm.028 zamontować korpus i część przednią korpusu od SLR105?


Chyba raczej tak ponieważ to kopia markowego karabinu i wszystkie części powinny pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, już zrobiłem test CM.028 C ;]
Zacznę od Plusów:
+Strzela bardzo celne, dobre skupienie strzału.
+Broń jest ciężka jak ch... jak ktoś chce się odchudzić, to niech kupuje bo jak biega z tym to kilka kg spuści xP
+Dobrze się celuje, bo jak wiadomo przy kałachu celuje się tą perfidną sczerbinką, przez którą nie oszukujmy się trudno kogoś trafić. odkryłem że można celować przez szynę ris na chwycie przednim ( to nie żart, czytajcie dalej xP) Wystarczy patrzeć tak, ażeby boki szyny były na tej wysokości co ''boki'' muszki ( nie wiem jak to się zwie, chodzi mi o to kółko, w środku którego jest celownik) i wtedy tylko patrzeć na to odstające coś ( nie chciałem nadużywać słowa muszka...) i voila! Sam tak zaliczyłem kilka trafień ;]
Minusy -
-Jak każdy aeg, potrafi się zaciąć przy zmienianiu z Auto na Semi, ( klika się spust i nic) należy wtedy wrzucić auto, strzelić ze 2 kulki i znowu na Semi i będzie działać)
- Przy pierwszym naładowaniu bateri replika strzela zdziebko słabiej, i spust przy strzelaniu potrafi się zablokować jakbyśmy zmienili na Safe - należy wtedy ustawić na safe, i znów na semi i będzie strzelać ;] ( NIe wiem więc czy to liczy się jako minus, potem już replika działa tylko lepiej :P)
- Bateria ma małą pojemność, starcza na 2-3 Magazynki, polecam kupić odrazu nową.
- Problem występujący tylko w wersji C - W Wersji C, Prawie zawsze jest tak że jedna dowolna śrubka w kolbie nie jest przykręcona. Kolegom trafiło się że nieprzykręcone były te na zewnątrz, więc nie było problemu ze wkręceniem, z tym że ja oczywiście miałem takiego farta, że trafiłem na odkręconą śrubkę trzymającą ''fundamenty'' Kolby, co skończyło się tym że w połowie strzelanki odpadła mi kolba [: . Naszczęście już to naprawiłem, wystarczyło chcieć ( dla przyszłego pokolenia użytkowników CM.028 Cz tym samym problemem - śrubkę dokręccie na maksa, bo inaczej po pewnym czasie znów wypadnie z gwinta i znów operację bedzie trza powtarzać) ).
Ogólnie replice daje ocenę 8+/10, w każdym razie jestem w pełni zadowolonym posiadaczem CM.028C ( Powtarzam, uważajcie na skubańca bo ciężki jest :P)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zedytować nie mogłem, a chciałem Dodać zdjęcia :P Coprawda nie są w świetnej jakości, robiłem je lustrzanką ale mi się zawsze przy robieniu zdjęć trzęsie łapa, i do tego musiałem je zedytować bo maksymalny rozmiar fot wrzucanych na grama to 2 MB, a ta Lustrzanka robi jedno zdjęcie na 4 MB, więc wiecie. :P
edit: Zapomniałem o jednej róznicy :P. Po lewej AK z rozsunięta kolbą, a po prawej ze złożoną :)

20080715150243

20080715150340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:10, zerohunter napisał:

A można wiedzieć ile dałeś?Bo ciekawa replika.


329 zł, jak dla mnie najbardziej opłacalna replika jeżeli szukasz czegoś dobrego do 500 zł. Naprawdę gorąco polecam, Jak kolega zobaczył ( ma gazówkę, z mocnym Blow Backiem) to powiedział pewne słowo, którego cytować nie będę bo przeklinać nie można, w każdym razie ją kupuje ;). REPLIKĘ JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na pierwszy rzut oka ta Aka wygląda jak jakaś M-ka - zamontowałeś kolbę od M4/M16, chwyt przedni, inną rączkę itp.
Moim zdaniem jeżeli AK-47, to bez żadnych modyfikacji. No ale nie zmienia to faktu, że wygląda przednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:35, Woko11 napisał:

Co ten temat robi w dziale "Quizy i zabawy"??!!


Też to zauważyłeś ;D ? Po prostu Astmatyk jak go zakładał ... jego spytaj lepiej ;D. Albo coś mu się pomyliło albo zrobił to celowo :D. A z resztą czy to ważne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:38, LuQeMaStEr napisał:

Na pierwszy rzut oka ta Aka wygląda jak jakaś M-ka - zamontowałeś kolbę od M4/M16, chwyt
przedni, inną rączkę itp.

Błeeee

Dnia 15.07.2008 o 18:38, LuQeMaStEr napisał:

Moim zdaniem jeżeli AK-47, to bez żadnych modyfikacji. No ale nie zmienia to faktu, że
wygląda przednio :)

Podpisuję się pod tym - jak kałach, to normalny, poczciwy, z oldschoolowego drewna i metalu, bez żadnych futurystycznych udziwnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:32, Farmer Widomo napisał:

Niezły jest ze strony wizualnej :) Ile a FPS?

PS: Chwyt przedni dokupiony czy był w zestawie? :)


To jest replika stockowa, nic w niej nie montowałem ani nie zmieniałem(Chwyt był w zestawie również). FPS niby 380, ale ja w to nie wierzę. Kolega ma w M''ce 400 równe ( mierzone) a butelek nie bije a moja bije... ma coś ponad 400 w stocku :). I nie wybrałem standartowego AK, z drewna i metalu bo poprostu nie lubię starego kałacha, normalnej wersji. To jest połączenie moich dwóch ulubionych broni, M4 - Za wygląd, i AK47 za Moc. Tyle, replika dla mnie cód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 20:19, Pernia napisał:

> Niezły jest ze strony wizualnej :) Ile a FPS?
>
> PS: Chwyt przedni dokupiony czy był w zestawie? :)

To jest replika stockowa, nic w niej nie montowałem ani nie zmieniałem(Chwyt był w zestawie
również). FPS niby 380, ale ja w to nie wierzę. Kolega ma w M''ce 400 równe ( mierzone)
a butelek nie bije a moja bije... ma coś ponad 400 w stocku :). I nie wybrałem standartowego
AK, z drewna i metalu bo poprostu nie lubię starego kałacha, normalnej wersji. To jest
połączenie moich dwóch ulubionych broni, M4 - Za wygląd, i AK47 za Moc. Tyle, replika
dla mnie cód :)


ojojoj, przepraszam że nic nie wnoszący post, ale takiego byka jak " cód " to trzeba poprawić. oczywiście chodziło mi o cud xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 19:08, Graszczur napisał:

Podpisuję się pod tym - jak kałach, to normalny, poczciwy, z oldschoolowego drewna i
metalu, bez żadnych futurystycznych udziwnień


Heh i ja się pod tym podpisuje ale AK-47 w wersji klasycznej albo M4 tego się IMHO nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 22:47, Borsh napisał:

Łączy
np. Beryl Comando to Beryl-Ak74 made in poland + kolba od m4


No niby jest ale mi się tam nie podoba jego wygląd może dlatego że preferuje starego kałacha i jako broń boczną MP5 plus Beretta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować