Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ground Control II: Operation Exodus - okiem Tolla

14 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2006 o 23:32, sony ericsson napisał:

i tak nie kupie wole sobie nowy tel kupic niz wydac na to kase

wlasnie mi dzisiaj ***** trafil moj telefon, jechalem na rowerku i burze mnie zlapala, zalalo gada a na umowie jeszcze jest 10miechow :/
no ale co do tekstu, no ciekawy, w gre nie gralem... jeszcze... moze bym i kupil, ale... ten telefon ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepsza strategia i jedna z najbardziej niedocenionych. Klimat, grafika, styl gry stoja na najwyzszym poziomie. Takich misji nie ma nigdzie indziej, desant na plaze czy wbicie się do bazy samym snajperem i wysadzanie budynków to były misje które utkwiły w pamięci najbardziej. Wszystko tutaj miało swoje zadanie, cel. Długo można mowić na temat grafiki ale engine którzy przedstawili nam panowie do tej pory jest jednym z najlepszych jakie miałem szczescie widziec, co wiecej, diabelnie wydajny engine. Efekty takie jak przecinajace smugi rakiet niebo naprawde potrafi spowodowac ciarki ;)
sony ericsson: ciekawi mnie jaki telefon kupisz za 20zł, no chyba ze takie zabawki nosisz, to przepraszam ;)
Gra wcale nie jest za krótka, ilosc misji daje rade, chociaz chciało by sie wiecej, po prostu wsysa :)

Swoja to jedna z rarytasów jesli chodzi o zasieg jednostek, tutaj snajper jest snajperem a karabin karabinem. Nie pistoletem na kulki z zasiegiem 20m.
Swietna gra, dla mnie najlepsza strategia w kosmosie, stawiam ja na rowni z W40k.

"Nic nie zastąpi widoku całkowitego chaosu w szykach przeciwnika..."
Nic nie zastąpi 20 snajperów z zaroslach i spore ilosci piechty wroga. Widac tylko smugi po pociskach i trypy :P
Ostrzejsza zadyma jest po wezwaniu tak gdzieś 10 latajacych jednostek a nastepnie odpalenie wszystkich rakiet na raz w jeden cel :) ależ widowisko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka to byla klasyka. Pamietam ze jak pierwszy raz to zobaczylem u kuzyna to "oooo jakieee to ladneeeee", a jakie fajneeee czolgi. Nie poprostu pierwsza taktyczna gra w ktorej dowodzi sie kompania/plutonem a nie 5 osobowym oddzialem herosow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 23:48, ashar napisał:

> i tak nie kupie wole sobie nowy tel kupic niz wydac na to kase
wlasnie mi dzisiaj ***** trafil moj telefon, jechalem na rowerku i burze mnie zlapala, zalalo
gada a na umowie jeszcze jest 10miechow :/
no ale co do tekstu, no ciekawy, w gre nie gralem... jeszcze... moze bym i kupil, ale... ten
telefon ;(

kup w810i jest naprawde dobry ja mam k750i i zaje***ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych tekstów na gram.pl xD
Nieraz rogal pojawił mi sie na twarzy :) A ground Control jest wart zakupu tym bardziej ze kosztuje 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować