Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock: The Collection w planie wydawniczym firmy Cenega

5 postów w tym temacie

Na PC ma też to wyjść, ale Cenega z jakiegoś powodu nie chce tego wydać.
W dodatku wersja PC Bioshock Infinite nie będzie zremasterowana bo nadal spełnia współczesne standardy graficzne.

http://steamcommunity.com/games/7670/announcements/detail/599358989869729600
Każdy kto posiada na Steam BioShock i BioShock 2 i/lub Minerva Den, będzie mógł ulepszyć do remasterów za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie jeśli się mylę, ale czy Minerva''s Den nie było dawane za free gdy BS2 przechodził na Steamworks? Ja tam dodatek mam, a nie pamiętam bym go kupował.
Po za tym raczej nie zagrasz w niego bez podstawki, więc to pytanie trochę dziwne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2016 o 23:54, Sanders-sama napisał:

Poprawcie jeśli się mylę, ale czy Minerva''s Den nie było dawane za free gdy BS2 przechodził
na Steamworks? Ja tam dodatek mam, a nie pamiętam bym go kupował.

Nie mylisz się. Przy likwidacji GFWL każdemu kto posiadał samą podstawkę dodali kompletną zawartość gry, wliczając w to MD. Jednak jeśli kupiłeś ją później to dodatki musisz dokupić osobno.

Dnia 30.06.2016 o 23:54, Sanders-sama napisał:

Po za tym raczej nie zagrasz w niego bez podstawki, więc to pytanie trochę dziwne jest.

Pytanie dotyczy tylko tego, czy jeśli masz podstawkę to dostaniesz odświeżoną wersję, która ma wbudowane MD czy też dodatek trzeba dokupić by się na to załapać. W przypadku Skyrim to z Bethesy wyraźnie napisali, że trzeba mieć podstawkę z wszystkimi dodatkami. Tu podali to swoje "and/or" co jest dość mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować