Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - demo 8 sierpnia!

92 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 12:17, Darkstar181 napisał:

P.S 512 GB RAMu!? Sporo.... :)) Ktoś chyba sie pomylił.


LOL, racja - nie zauważyłem. Bez przesady, aż takich kosmicznych wymagań to chyba nie ma... ;)
Poprawiłem.

Chociaż fakt faktem, że tak jest podane na stronie Ubi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Demo tak szybko ma sie pojawic, a ja jeszcze kompa nie mam zrobionego na ta gre :(. Jak narazie kupilem 1gb RAM...Jeszcze plyta glowna i procesor :(. W Demo to ja sobie chyba pogram za jakies 2 miesiace ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! domyślcie się że wymagania będa podobne do hl2, cs:s czy dod:s. Przecież to ten sam silnik, wprawdzie troche zmodyfikowany ale na pewno wymagania nie będa dużo wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:37, Sycylius napisał:

A to są wymaganie minimalne czy zalecane??


Według Ubi minimalne. Gdybym miał zgadywać, to powiedziałbym podobnie jak Mastah - że gra powinna chodzić na sprzęcie, który radzi sobie z HL2. Ale to tylko moje przypuszczenia i nie trzymajcie mnie za słowo. Oficjalnie producent podaje to, co widać na karcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah. Mialem athlona 2,7 512ddr ramu, GF ti 4200. HL2 chodzil mi lepiej niz na kompie ktorego mam teraz:
Sempron (64) 2,6, 1524ddr ramu, GF 6800Xt (256mb) Dlaczego tak jest ? ;-) (dysk mam czysty od spywaru, wirusow i innego smiecia ;-) chcialbym w to pograc, ale wydaje mi sie ze moj komputer nie polubi sie z tym silnikiem (tak samo jak nie lubi sie z H5 ;\ \ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deamian, jak dla mnie to procek jest slabszy od tego co miales :P ( ale juz wypadlem z teamtu hardwaru, wiec niech to ktos potwerdzi xD ), czyli trohe zdupczyles sprawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:01, Deamian napisał:

hah. Mialem athlona 2,7 512ddr ramu, GF ti 4200. HL2 chodzil mi lepiej niz na kompie ktorego
mam teraz:
Sempron (64) 2,6, 1524ddr ramu, GF 6800Xt (256mb)

Bardzo słaby procesor może być powodem.

Eh trzeba czakać na tą giere, a że na silniku Source to może ruszy na mojej archaicznej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbytnio nie martwię:

Athlon64 3200+
1GB RAM
GF 6600 256DDR

Może nawet z detalami na medium pójdzie płynnie, bo HL2 ze wszystkim na maxa w 1280x1024 wali momentami ponad 100fps ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam aż dadządemko w CDA, bo z Internetu żeby ściągać to nie ma co marzyć (mój rekord w ściąganiu to 146 mb przez 2 godziny). Ale gra zapowiada się fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:16, ciusiek i luka napisał:

Może se ściągne, jeżeli będzie poniżej 500 MB (nie licze).

No właśnie, niech demo nie będzie za duże bo nie bedzie mi się chcaiło ściągać...
Ale może sobie sciągne i jak mi się spodoba to może kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować