Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 09/2006 zapowiedz

418 postów w tym temacie

W końcu kupiłem ten numer CDA. Poszedłem do saloniku prasowego, a tam tylko wersja CD. Idę do kisoku, trochę dalej(były dwa obok siebie), ale tu też nie ma. W końcu w kiosku obok zastałem CDA z DVD ;). Numer świetny! Recki i zapowiedzi super, zwłaszcza interesował mnie Frater. Tipsomaniak też extra! Okładka bardzo fajna. Pełniaki też fajne: Bad Day LA - dużo humoru ;), Street Racing Syndicate - udany(według mnie)klon Underground''a. Opcji tuningu jest dość dużo, a grafika jest na dobrym poziomie, odbicia nie gorsze niż te z Juiced. Bardzo spodobał mi się Combat Wings. Myślałem, że to jakaś słaba zręcznościówka, lecz jest to... zręcznościówka, lecz świetna!!! Grywalność wielka :). Bardzo ucieszyłem się też z dema Frater''a. AAAAAAAAAAA!!!!!!!!! Ja chcę tą grę w CDA!!! Smugg powiedz, że ona będzie na Coverze w następnym numerze!!!!! Grafika bardzo fajna, klimat wprost świetny, grywalność bardzo duża - jednym słowem - CHCĘ FRATERAAAAAAA!!!!!!!! Skoro ją tak reklamujecie cały czas w CDA - jej pierwszą reklamę w Tipsomaniaku(niebieskim, nie pamiętam, który numer), więc powinien być dodany do CDA!!!! Bardzo fajnie wygląda 4gramy. Chciałbym tam udzielić wywiadu, hehe. Artykuł o Open Source też bardzo fajny :). Polecam ten numer i czekam na Fratra(tak się to podobno odmienia :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, widzę, że popełniłem kilka błędów w odmienianiu Fratra - przepraszam :P. W każdym razie - nie jest to offtop i nabijanie postów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że trzeci post pod rząd, ale wychwyciłem kolejny już błąd - to nie była reklama Fratra, ale Starmageddon''a 2 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frater prawdopodobnie będzi w cd-a bo :
1.poprzednia gra studia tworzącego fratera- space hack-też byla w cd-a w pełnej wersji
2.Zamieszczali dużo reklam tej gry, tak samo było z grą sudeki (bardzo fajną grą przy okazji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 22:48, mtobi napisał:

Frater prawdopodobnie będzi w cd-a bo :
1.poprzednia gra studia tworzącego fratera- space hack-też byla w cd-a w pełnej wersji


Głupia argumentacja. To że raz w CD-A pojawiła się gra Blizzard (Warcraft 2) to znaczy, że w pojawią się także Diablo 2 oraz WoW?

Dnia 14.08.2006 o 22:48, mtobi napisał:

2.Zamieszczali dużo reklam tej gry, tak samo było z grą sudeki (bardzo fajną grą przy okazji)


Reklamy - ok. Ale mam lepszy argument: Sprawdź na Gry-OnLine kto jest wydawcą.. tak Wydawnictwo Bauer - trzeba coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 07:43, Robek 009 napisał:

Własnym oczom nie wieżę! Czy to jest pełna wersja Bad Day LA PL?! Nie było mnie 2 tygodnie,
ale dzisiaj lecę do sklepu i kupuję!!!
Świetna zawartość numeru, pełne wersje.
Po prostu muszę ten numer mieć! Uwielbiam CDA! Jestem jego czytelnikiem od roku i cieszę się z dobrego wyporu czasopisma o grach i dla graczy! ;)


Mała poprawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe.Akurat byłem w górach(oczywiście cały tydzień padało i jak wiadomo to wszystko wina PiS) . gdy czytałem wstęp "cień ogóra" o tych reklamach w grach ,to trochę się rozbawiłem bo przed sama premierą cda mniałem dziwny sen(oby nie proroczy :}) gdzie gdy odpalałem grę pojawiły mi się reklamy:pepsi, adidas,nike itp.czyżby to coś znaczyło? :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 23:39, Markus89 napisał:

Reklamy - ok. Ale mam lepszy argument: Sprawdź na Gry-OnLine kto jest wydawcą.. tak Wydawnictwo
Bauer - trzeba coś jeszcze?


Jakiś czas temu była nawet cena podana - 14,90 ale teraz ją zdjęli, chyba żeby się ludziska nie domyślili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 10:30, PsychoMan napisał:

Jakiś czas temu była nawet cena podana - 14,90 ale teraz ją zdjęli, chyba żeby się ludziska
nie domyślili :)


Ewentualnie tak sobie myślę, że gra nie będzie dołączona do CD-A ale może się ukazać w serii Nova Gra - wydawanej przez CD-A. Może zmienili plany i tam się ukaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 10:44, olki77 napisał:

Coś , tak czuje w kościach , że prędzej czy później Frater znajdzie sie w CDA , jako pełna
wersja :P


Widzę, że do tyłu jesteś... poruszaliśmy ten temat już ;) Wydawcą jest CD-A, cena była ustalona na 14,90zł. Więc raczej wszystko jasne. A jak się ukaże w Novej Grze to później również trafi do CD-A (tak jak np. Suffering)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 10:34, Markus89 napisał:

Ewentualnie tak sobie myślę, że gra nie będzie dołączona do CD-A ale może się ukazać w serii
Nova Gra - wydawanej przez CD-A. Może zmienili plany i tam się ukaże...


Raz, nova gra już się nie ukazuje. Dwa, cena 14,90 to cena CDA a nie nova gra.
Przy zapowiedzi Fratra z tego numeru, pisze że premiera będzie w 3 kwartale tego roku, moim zdaniem to październik lub listopad. To że będzie, to pewne i moge na świadczyć moim statusem brygadzisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 10:55, PsychoMan napisał:

> Ewentualnie tak sobie myślę, że gra nie będzie dołączona do CD-A ale może się ukazać w
serii
> Nova Gra - wydawanej przez CD-A. Może zmienili plany i tam się ukaże...

Raz, nova gra już się nie ukazuje.

O tym nie wiedziałem

Dnia 15.08.2006 o 10:55, PsychoMan napisał:

Dwa, cena 14,90 to cena CDA a nie nova gra.

Ale cena zniknęła i (zakładając że Nova Gra się jeszcze ukaże) i mogła zostać zmieniona na 19,99zł

Dnia 15.08.2006 o 10:55, PsychoMan napisał:

Przy zapowiedzi Fratra z tego numeru, pisze że premiera będzie w 3 kwartale tego roku, moim
zdaniem to październik lub listopad.

Bardzo możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 10:57, Markus89 napisał:

> Raz, nova gra już się nie ukazuje.
O tym nie wiedziałem


Ja nie czytałem żadnego oficjalnego komunikatu, ale zauważ, kiedy ostatnio widziałeś reklamę Novy Gry w CDA, albo gdziekolwiek, albo chociaż nowy numer w kiosku.
Co do twojej odpowiedzi na post olkiego77. nie wszystkie gry z Novy Gry ukazywały się w CDA (patrz I-Ninja) więc to żadna gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 11:03, PsychoMan napisał:

Ja nie czytałem żadnego oficjalnego komunikatu, ale zauważ, kiedy ostatnio widziałeś reklamę
Novy Gry w CDA, albo gdziekolwiek, albo chociaż nowy numer w kiosku.
Co do twojej odpowiedzi na post olkiego77. nie wszystkie gry z Novy Gry ukazywały się w CDA
(patrz I-Ninja) więc to żadna gwarancja.


Fakt - reklam nie było....
A o I-Ninji zapomniałem - pełniak był chyba jakiś czas temu w Clicku!
Więc zwracam honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 18:58, mikim napisał:

Ale 2 to już coś. Chodzi mi tu o wymienionego już The Suffering''a i Starmageddon''a 2 :P.

Tylko że Nova Gra padła, więc chyba tak możliwość odpada, nie uważasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 23:39, Markus89 napisał:

> Frater prawdopodobnie będzi w cd-a bo :
> 1.poprzednia gra studia tworzącego fratera- space hack-też byla w cd-a w pełnej wersji


Głupia argumentacja. To że raz w CD-A pojawiła się gra Blizzard (Warcraft 2) to znaczy, że
w pojawią się także Diablo 2 oraz WoW?


Nie twierdze tak, ale zauważ że space hack był światową premierą i ukazał sie w polsce tylko w cd-a
tak samo jest z grami Americana Mcgee. Najpierw scrapland, a teraz bad day LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować