Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 09/2006 zapowiedz

418 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 16:17, Filip92 napisał:

Wiem bo to jest crack do most wnated zebu uruchomic most Wanted trzeba to miec to jest taki
crack. Bo ktos to z moich kolegow do miał i garłna tym cracku


Oczywsice jak ma sie pirackiego MW i nie ma cracka to ta czacha jest od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak mój kolegateż to miał :) Musiał to paskudctwo za każdym razem włanczac. ...
......zeby uruchomicMost wanted i do tego jak ktos miał ta wersje piracka z uruchomiiem skulla potrzebował tez Deamona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:21, Filip92 napisał:

Pamiętam jak mój kolegateż to miał :) Musiał to paskudctwo za każdym razem włanczac. ...
......zeby uruchomicMost wanted i do tego jak ktos miał ta wersje piracka z uruchomiiem skulla
potrzebował tez Deamona


Jakiś ty poinformowany ;> , a moźe sam miałeś pirata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haaaaa pawianie. Moj kolega to mial i sam siechwalił. Ale jego sprawa jak uzywa piratwo.

Moze ty tez uzuwasz piartów.

Skad mzoesz to wiedziec. Moze 50% uzywa piratow tylko nikt o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nikt nikomu się nie udowodni, że uzywa piratów więc radził bym zakończyc ten offtopic (chociasz Dziki Marczak się troche wkopał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszlosc nikogo nie posadzaj ze ma piraty bo ciebie ktos tez moze cie osodzic o piraty.
Choćniektore osoby dajac screnny swojego pulpity sami sie ujawniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chcem robić offtopa , żeby nie przepłącić tego degradem.
Ale mój kolega miał, ma to zbytio naciągnięte , ale co mnie to obchodzi ?

Czytacie czasami Action Mag ?
Ja najczęsciej rozpakowuje Bonus 1 , Bonus 2 , i DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy widzicie pirackiego Most Wanted u Dzikiego Marczaka???
Wracając do tematu... Ja przy BDLA nie mam, nawet połowy błędu... Fajna gierka, ale jakieś te oczy dziwne... ble...fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ikonke ukrył ale zobacz na pulpicie Skull crack do MW.
Nic juz nie pisze bo to spam. jak cos juz odpowiem.

A ztym bad Day la albo winna kompa np; system bedziesz musial przeinstalować jak był długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:36, Filip92 napisał:

Ikonke ukrył ale zobacz na pulpicie Skull crack do MW.

Jakiś ty poinformowany ;p
To ze ktoś ma program do emulowania napędów nie znaczy od razu że jest piratem, skąd wiesz do czego używa tego programu? To ze tobie ta ikonka sie kojarzy z piractwem jeszcze nic nie znaczy, to tak jakbym ja na podstawie twojego nicku stwierdził że masz IQ 92, pozory mogą mylić i lepiej sie nie odzywać jeśli się nie ma 100% pewności :)

Ps. Nie wiesz przypadkiem kto to napisał -> "Na przyszlosc nikogo nie posadzaj ze ma piraty bo ciebie ktos tez moze cie osodzic o piraty." ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha wiem ze ta ikonka czaszki tylko do jednej rzeczy sluszy zeby uruchomic MW ktore zostale nielegalne sciagniete z neta badź przerobione przez pirata. Wiem ze to ja niapisalem ten tekst.
ael to jest pewne ze posiada pirackie MW poco mu Skull do osdoby jeszcze na pulpicie w tej chwili jestem pewien ze to zwiazek z piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 21:26, Bajuj napisał:

Jak zwykle przyjemnie sie czytało, jednak najlepsze numery to wychodza

Bo najlepsze gry są chomikowane na zimę:) Jest co recenzować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"program ten sluzy do ukrywania wirtualnych napedow w systemie tak aby mozna bylo ominac securom i safedisk"
Specjalnie dla ciebie znalazłem w sieci opis tego programu, widzisz tam gdzieś coś o NFS?
Może Dziki Marczak używa tego programu bo nie chce sobie porysować płyt w napędzie?
To że w sieci jesteś "anonimowy" nie pozwala ci obrażać ludzi tylko dlatego że tobie sie coś wydaje :/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:01, Filip92 napisał:

no wiesz ja bym wszystko dał zeby moje gry nie były odwarzane przez płyty mnie wkurza ciagle
wkladanie plyty do napedu


Od tego wlasnie sa progzy do emulacji. Kupilem oryginalnego Obliviona i nie chce zeby naped zrobil z niego sieczke. Wniosek: zrobilem obraz programem PowerISO i gram z obrazu. Prawa nie lamie :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do końca oceny Outrun 2006 C2C. Czy jRPG-om też będą na wstępie odejmowane 1-2 pkt. bo należą do innego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa! Chciałem zagrać w Bad Day LA, ale nie sądziłem, że będzie mi to dane-i to tak szybko...! Artykuły wewnątrz numery również wydają się być jak najbardziej w porządku (choć po późnym przyjeździe byłem zbyt nieprzytomnym, by się wczytywać)!

A na dodatek, podoba mi się, że już trzeci raz zamieszczacie Gramowe Newsy, bajer! I wywiad z Michałem M. :P ! Ciekawe, czy toto będzie cyklicznym zdarzeniem :) ? Grammunity, hiehiehie!

PS Przejeżdżając przez Wrocław zaprzągłem do roboty wszystkich kumpli i wypatrywaliśmy Waszej, Smuggler, siedziby. Niestety, nie udało się... Albo źle patrzyliśmy, albo (co bardziej, niestety prawdopodobne) nasza trasa wiodła innymi ulicami, argh. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować