Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 12:24, Bodzio11q napisał:

Gdzie jest mikstura dla szamana orków w Wolnej Kopalni ?? I jak się nazywa ?

Trudno to wytłumaczyć. Znajduje się na pewnym wzniesieniu. Jest tam mała jaskinia, gdzie jest całkowicie ciemno. Mikstura nazywa się "Lekarstwo Orków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:27, art7 napisał:

:) gdzie znajdę link do MT? I co tam właściwie jest fajnego?

Wpisz sobie w google "Mroczne Tajemnice" a na pewno znajdziesz ! Mod dodaje nowe obozy, questy, postacie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:29, knopfler napisał:

> :) gdzie znajdę link do MT? I co tam właściwie jest fajnego?
Wpisz sobie w google "Mroczne Tajemnice" a na pewno znajdziesz ! Mod dodaje nowe obozy, questy,
postacie itp.

O dzięki :-) w sumie mogłem pomyśleć :) ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest cała masa nowości ;] Poza obozami, questami są jeszcze nowe zbroje, oręż oraz ( i co chyba najważniejsze) nowy wątek fabularny sprytnie wpleciony w podstawke (normalnie prawie jak NK) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Chyba 15 :)
Pograsuj jeszcze chwilę po kopalni, posprawdzaj boczne korytarze... Z tego co pamiętam, po wyjściu z "Wielkiej Dziury W Ziemi" miałem już odpowiednią ilość płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:08, Lord Andre 1 napisał:

Trzeba miec bodajrze 10 ale z tych pełzaczy z wolnej koplani. Pancerze pełzaczy wojowników.

Wiem . Ja mam 14 i mówi Wilk że za mało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:09, Bodzio11q napisał:

Wiem . Ja mam 14 i mówi Wilk że za mało ;(


W takim razie odkryłeś nowego buga... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie wychodzić, że 15 zbierz jeszcze jeden i zobacz czy będzie sie dało. I poszukaj pełzaczy jeszcze w tej kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:11, Lord Andre 1 napisał:

No to bedzie wychodzić, że 15 zbierz jeszcze jeden i zobacz czy będzie sie dało. I poszukaj
pełzaczy jeszcze w tej kopalni.

A gdzie jeszcze mogą być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:13, Bodzio11q napisał:

A gdzie jeszcze mogą być ?


Poszukaj dobrze w Wolnej Kopalni tylko stamtąd te łuski możesz zdobyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyłem 18 płytek to on wziął 15 ;) . Tylko teraz mam najgorsze... iść do kanionu troli i do ruin starego klasztoru . Muszę zdobyć kły trola i róg cieniostwora ;). Ognisty język i kły węża błotnego juz zdobyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ognistych jaszczurów strzelałeś z łuku, albo kuszy? Nie polecam walki w zwarciu, bo długo bohater nie przetrwa:) Co do trolla i cieniostwora, kiedy masz potężnego herosa nie ma z nimi problemu. Po co chcesz iść do dwóch miejsc gdzie są trolle? Wystarczy zabicie jednej bestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 22:11, popcorn napisał:

Do ognistych jaszczurów strzelałeś z łuku, albo kuszy? Nie polecam walki w zwarciu, bo długo
bohater nie przetrwa:) Co do trolla i cieniostwora, kiedy masz potężnego herosa nie ma z nimi
problemu. Po co chcesz iść do dwóch miejsc gdzie są trolle? Wystarczy zabicie jednej bestii.


Ja tam do ognistych jaszczurów podchodziłem i mieczem ich zabijałem pomimo, że troszkę mi zabierały życia to dawałem sobie rade ale tylko z pojedynczymi osobnikami. W sumie z łuku czy kuszy tez można postrzelać w ich kierunku ale największą przyjemność stanowi zabicie ich mieczem. Trolle są cienkie pomimo, że nadrabiają wielkością to najłatwiej je sie zabija tylko trzeba troszkę sprawności w bieganiu dookoła tych bydlaków. Cieniostwory są najlepsze wielkie bydlaki, które są bardzo szybkie ale jak masz dobrze wyszkolonego bohatera i masz dobrą broń to taki potworek nie stanowi zagrożenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście można pokonać ogniste jaszczury mieczem, ale jest ryzykowne. Gdy nie masz zbyt dużo energii, ani ochrony przed ogniem, jest niezaciekawie gdy jaszczur zionie ogniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować