Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 17:11, Net.com napisał:

radze kupi kusze sa lepsze a najlepsza ma obrazenia 100 :)


Pozostanę przy łukach :D mam sentyment do tej broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:05, mlynar911 napisał:

W gothicu denerwujące są cięciwy w łukach bo czasami tak jakby zawieszają i sterczą brzydko
...

No ale wystarczy potem wystrzelić jeszcze jedna strzałę albo ściągnąc łuk i włożyć jeszcze raz i juz jest normalnie. Mnie to akurat nie denerwuje. Bardziej to mnie zdenerwowało jak kiedyś wpadłem do zamkniętego na klucz pomieszczenia w kanałach z koszar. Po prostu przeleciałem przez podłoże w dół i wylądowałem w kanałach. jako że nie miałem wtedy sejwa długo to byłem bardzo sfrustrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:05, mlynar911 napisał:

W gothicu denerwujące są cięciwy w łukach bo czasami tak jakby zawieszają i sterczą brzydko
...


U mnie taka sytuacja trafiała się tylko wtedy , gdy kończyła się amunicja.Potem , już po zdobyciu nowych strzał , wystarczyło użyć łuku i cięciwa wracała do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:58, KrzychW napisał:

U mnie taka sytuacja trafiała się tylko wtedy , gdy kończyła się amunicja.Potem , już po zdobyciu
nowych strzał , wystarczyło użyć łuku i cięciwa wracała do normy.


Dokładnie u mnie było tak samo i dlatego nie używam już łuków tylko kusze.
Ogólnie nie lubię broni dystansowej w takich grach a to dlatego, że lubię walkę bezpośrednią z przeciwnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 08:38, Bodzio11q napisał:

Ja też używam kusz ;) . No i walka bezpośredna bardziej mi się podoba i kuszy prawie wcale
nie używam ;) .


Teraz to nie rozumiem używasz kusz czy nie używasz? ;)
A tak na poważnie to broń strzelecka jest przydatna w świątyni Śniącego do tych przycisków na ścianie u góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 09:46, mlynar911 napisał:

A z magii nie da się tego uruchomić ?? :}


Nie próbowałem zawsze miałem kuszę nawet jak byłem magiem tylko sie nie uczyłem z niej strzelać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej odpowiada walka w zwarciu. Używam mieczy dwuręcznych, albo toporów. Czasem zadaje obrażenia najpotężniejszą kuszą w grze , albo magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dziś po raz kolejny Gothica kończąc większość questów i zabijając jak najwięcej potworów. Grałem oczywiście bez kodów. Oto moje rekordowe staty (jestem z siebie dumny :P):

20071224153810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś dużo mikstur siły? Pewnie użyłeś ich dopiero, kiedy osiągnąłeś poziom siły 100. Rzeczywiście statystyki dobre gratulacje. Jednak każdy kto osiągnie taki poziom, będzie miał podobne parametry:) Mnie się udało osiągnąć z tego co pamiętam 44 poziom. Widocznie nie zlikwidowałem wszystkiego, co jest na planszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W G1 jest pewien trik na zdobycie dodatkowego expa i podbicie poziomu: trzeba kupić od Xardasa zwoje przywołujące (najlepiej wszystkie które ma) a potem je użyć i po kolei zabijać przyzwane stworki - za nie też dostaje się doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:47, mlynar911 napisał:

Ty a jakim cudem masz 227 siły jak max do nauczenia to 100 ;>

Zdobyłem 100 bez żadnych eliksirów, nastepnie wypiłem wszystkie znalezione mikstury siły i jeszcze mam 20 z amuletu i 10 z pierścienia. W samej Świątyni Śniącego jest chyba z 8 mikstur po 8 siły każda, a jeszcze trochę jest w innych miejscach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 16:44, Matias16162 napisał:

no troszkę jest..... Ale siła to nie wszystko.

Jak widzisz many tez mam bardzo dużo, bo jestem takim "magiem bitewnym" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować