Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Ten miecz jest w posiadaniu Gomeza. Niestety Gomeza można zabić dopiero pod sam koniec gry i broń ta jest wtedy właściwie bezużyteczna (bo choć Gniew Innosa jest bardzo dobry to nie może się równać z Urizielem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 18:11, Karharot napisał:

Ten miecz jest w posiadaniu Gomeza. Niestety Gomeza można zabić dopiero pod sam koniec
gry i broń ta jest wtedy właściwie bezużyteczna (bo choć Gniew Innosa jest bardzo dobry
to nie może się równać z Urizielem).



on się pytał o gniew innosa gothic 3 a nie o gniew innosa ze gothic 1 - wiem, że on napisał w niewłaściwym wątku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 18:29, Karharot napisał:

Heh. Nie doczytałem:)
Moja wina - powinienem uważniej się przyjrzeć, ten post w końcu nie był aż taki długi:)



przecież nic się nie stało, ani nic do ciebie nie mam ;] każdemu się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się udało! Przeszedłem Gothica bez kodów! :D. Oczywiście kiedyś już go przeszedłem na kodach (jak byłem głupim dzieckiem). Właściwie to szczególne kłopoty sprawiła mi tylko ostateczna konfrontacja ze Śniącym (gdyby nie przyzwane szkielety, które zajmowały demony przywoływane przez Śniącego po wbiciu miecza w serce, na pewno by było o wieeele trudniej). No, ale przejście tej gry całkowicie wyeliminowało we mnie chęć do używania kodów. Bez kodów jest o wieele przyjemniej. Podam moje statystyki, które miałem gdy byłem już obok leża Śniącego (niestety, nie zrobiłem screena :/)- 118 siły, 60 zręczności, mistrz broni jednoręcznej, dwuręcznej i łuku, broń oczywiście Uriziel i pancerz oczywiście z magicznej rudy. Poziom - 32...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
No nieżle,jak pamiętam,gdy pierwszy raz przeszedłem Gothica to miałem 51 lvl,100 siły,50 zręczności,mistrz broni jednoręcznej i dwuręcznej,do tego ekspert w otwieraniu zamków,kradzieży oraz skradania sie.
Teraz mój Bezi uczy sie na maga,narazie mam 10 lvl,2 krąg magi,10 many,"średniak w broni jednoręcznej"(nie znalazłem określenia) i mistrz w otwieraniu zamków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z największych questów pobocznych. Rozpoczynasz go w ruinach pod wieżą która znajduje się nad plażą z wrakiem statku. Przy zwłokach szkieletu-maga znajdujesz tam książkę która daje Ci zagadkę, po jej rozwiązaniu znajdujesz drugą książkę z kolejną zagadką i tak aż znajdziesz wszystkie 6 książek.
Niestety poza expem ten quest nie daje Ci nic innego więc nie jest aż tak ciekawy.
Jakby co to poniżej dołączam mapkę na której są zaznaczone lokacje wszystkich 6 książek - jeśli chcesz tego questa rozwiązać samodzielnie nie oglądaj tej mapki.

20080303101223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 10:03, slawek789 napisał:

Czy ktoś wie co to jest chromanin???


Chromaniny to takie księgi. Pierwsza jest w podziemiach Wieży Mgieł, po jej przeczytaniu dostaje się zadanko "Nieznajomy"... jak przeczytasz księgę, w danym (tak gdzie według księgi trzeba szukać) miejscu będzie można znaleźć kolejne księgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 10:28, slawek789 napisał:

Co się stanie ,jak znajde wszystkie Księgi???


Rozwiążesz tajemnice Chromaninu ;P

Ponadto kilka fantów dostaniesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:22, Mathijas W napisał:

hmm...Wie ktos gdzi eznajduje sie ta wieza mgieł?


Parę postów wyżej Karharot dał mapkę i na niej to chyba punkt oznaczony 1,a jeśli nie chcesz tam zaglądać to jest chyba ta wieża obok plaży na której chodzą jaszczury i jest wrak statku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie od dłuższego czasu gre, ale długo nie grałem więc mam pare pytanek;):
1. Przed wejsciem do kanionu orków, po prawej stronie jest mały obóz bandytów. Zauważyłem, że jeden z nimch ma imię. Można tam jakies zadanka wykonywać, albo czy jest coś wogóle z tym związane...?

2. Znalazłem wszystkie Chromaniny, i przy ostatnim usłyszałem głos który mówił coś w stylu" Jeszcze nie czas, masz zasłaba broni, ale jeszcze się spotkamy" O co tu chodzi...?

3. Gdzie można zdobyć, jakieś lepsze runy typu tchnienie śmierci, deszcz ognia...?

Z grubsza to wszystko co chciałem wiedzieć. Jak coś sobie przypomnę to się odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:05, maciek.mucha napisał:

Odpaliłem sobie od dłuższego czasu gre, ale długo nie grałem więc mam pare pytanek;):
1. Przed wejsciem do kanionu orków, po prawej stronie jest mały obóz bandytów. Zauważyłem,
że jeden z nimch ma imię. Można tam jakies zadanka wykonywać, albo czy jest coś wogóle
z tym związane...?

Nie to chyba jest związane z jakimś modem. Jak tam wejdziesz to cię zaatakują. I nie kanion orków tylko Troli ;]

Dnia 03.03.2008 o 22:05, maciek.mucha napisał:

2. Znalazłem wszystkie Chromaniny, i przy ostatnim usłyszałem głos który mówił coś w
stylu" Jeszcze nie czas, masz zasłaba broni, ale jeszcze się spotkamy" O co tu chodzi...?

Tego nie wiem. Nie robiłem nigdy tego zadania...

Dnia 03.03.2008 o 22:05, maciek.mucha napisał:

3. Gdzie można zdobyć, jakieś lepsze runy typu tchnienie śmierci, deszcz ognia...?

Tchnienie śmierci ma ostatni szaman ze świątyni śniącego. A deszcz ognia pojawia się chyba przed zamknięciem obozu. Albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować