Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 21:07, Tomek1120 napisał:

No i moja przygoda z Gothiciem się skończyła. Za jakiś czas odpalę Gothic 2.


Jeśli chodzi o G2 to masz przed sobą dłuugą fajną historię. Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 11:53, Clear napisał:

> No i moja przygoda z Gothiciem się skończyła. Za jakiś czas odpalę Gothic 2.

Jeśli chodzi o G2 to masz przed sobą dłuugą fajną historię. Polecam :D

moim zdaniem gothic 2 to szajs xD nic nie przebije gothic 1 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2008 o 15:49, wiedx1 napisał:

moim zdaniem gothic 2 to szajs xD nic nie przebije gothic 1 xD


Ja mam Odwrotne zdanie. Gothic 2 jest lepszy od "Jedynki". Prawda taka, że G1 ma lepszą fabułe, ale G2 jest lepsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:00, Clear napisał:

W G2 męczące są podróże po krainie gdy nie ma się teleportów. No i ci poszukiwacze :D


eh.... w Noc Kruka dodali teleorty "stałe" ;]

Ale żeby nie było kompletnego spamu.
Otóż do Starego Obozu wchodziłem po raz pierwszy tuż po wybiciu wszystkiego co tylko mogłem (z wszyszczerbionym toporem itp.). Poziom miałem tak średnio 5 lub 6.
Jakie są wasze metody ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2008 o 10:52, Luzi napisał:

Ale żeby nie było kompletnego spamu.
Otóż do Starego Obozu wchodziłem po raz pierwszy tuż po wybiciu wszystkiego co tylko
mogłem (z wszyszczerbionym toporem itp.). Poziom miałem tak średnio 5 lub 6.
Jakie są wasze metody ? ;]

Metody na co ?
Bo jeśli na wejście do obozu, to ja po prostu wchodzę przez bramę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:52, Luzi napisał:

Otóż do Starego Obozu wchodziłem po raz pierwszy tuż po wybiciu wszystkiego co tylko
mogłem (z wszyszczerbionym toporem itp.). Poziom miałem tak średnio 5 lub 6.
Jakie są wasze metody ? ;]

Ja zawsze wchodzę do obozu czy Khorinis jak w G2 i tam robię wszystkie możliwe questy jakie zdołam i na jakie pozwala mój lvl. Potem wychodzę poza mury i tak expie przez troche zabijając łatwe potworki i potem idę do Nowego Obozu i tam robię tak samo następnie cofam się do Starego Obozu i idę do Obozu Sekty i tam robię tak samo jak w SO i NO ;] taką mam taktykę na 1 rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja takze najpierw wchodze do starego obozu lub khorinis i robie tam wszystkie latwe misje a pozniej wychodze poza mury! lepiej najpierw zrobic bezpiecznie misje w miescie i sie troche poduczyc a pozniej wychodzic na potwory i takie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja podobnie robię. Najpierw na początku gry zabijamy tyle ścierwojadów, kretoszczurów i tym podobnych stworzeń, żeby nabić sobie trochę poziomów. Następnie zdobywam lepszą broń, uzbrojenie i wykonuje wszystkie zadania, jakie są dostępne w starym obozie, ale pod żadnym pozorem jeszcze nie dołączam, czyli nie idę do gomeza. Następnie idę do sekty i tam też wykonuje wszystkie zadania, ale nie dołączam do nich. Następnie wracam do starego obozu z wieloma poziomami i wykonuje ostatnie zadanie czyli test zaufania. Idę z listą do laresa, potem do kopalni, oddaję diego, a następnie wykonuje wszystkie zadania w nowym obozie i dołączam się do nich. W ten sposób dotarłem nawet do 9 levelu na początku gry :) Każdemu radzę zrobić to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię zupełnie inaczej.

Zanim najpierw iść do SO to to najpierw idę jeszcze tam na dół do doliny tam gdzie jest Cavalorn i trochę dalej. I wokół SO wybijam wszystko co się rusza bo aż takie trudne bestię to nie są.

I dopiero wchodzę do obozu. Zazwyczaj mam 3 lvl zanim wejdę do obozu albo nawet 4, ale to zależy czy mi się chcę dużo chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:10, Meykan napisał:

Ja robię zupełnie inaczej.

Zanim najpierw iść do SO to to najpierw idę jeszcze tam na dół do doliny tam gdzie jest
Cavalorn i trochę dalej. I wokół SO wybijam wszystko co się rusza bo aż takie trudne
bestię to nie są.

I dopiero wchodzę do obozu. Zazwyczaj mam 3 lvl zanim wejdę do obozu albo nawet 4, ale
to zależy czy mi się chcę dużo chodzić.


kazdy sposob dobry. lecz ja wole swoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:10, Meykan napisał:

Ja robię zupełnie inaczej.

Zanim najpierw iść do SO to to najpierw idę jeszcze tam na dół do doliny tam gdzie jest
Cavalorn i trochę dalej. I wokół SO wybijam wszystko co się rusza bo aż takie trudne
bestię to nie są.

Wow, nawet te jaszczurki ubijasz:)

Dnia 07.06.2008 o 15:10, Meykan napisał:

I dopiero wchodzę do obozu. Zazwyczaj mam 3 lvl zanim wejdę do obozu albo nawet 4, ale
to zależy czy mi się chcę dużo chodzić.

i zapewne wczytywać stan gry...też tak kiedyś grałem, ale postanowiłem się nie stresować i startować do cięższych bestii dopiero jak mam z czym (czyt. miecz ok 30 i pancerz gildii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:23, zadymek napisał:

Wow, nawet te jaszczurki ubijasz:)


Nie mówiąc jeszcze o wilkach i krwiopijcach, to łatwo idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi o aż takie bestie.

Chodzi mi o ścierwojady oraz jeszcze kretoszczury które są wokół SO.

Głębiej gdzie są krwiopijce i wilki lub coś większego to się nie zapuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, na początku ja nigdy się tego nie odważyłem, ale jak ma się gdzieś 3 level, to gładko idzie zdobyć więcej doświadczenia, ubijając większe "gady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:41, Varo napisał:

No wiesz, na początku ja nigdy się tego nie odważyłem, ale jak ma się gdzieś 3 level,
to gładko idzie zdobyć więcej doświadczenia, ubijając większe "gady"


Ja na 4 - 6 levelu dopiero łaziłem na jaszczury i wilki. Na początku było ciężko, ale potem już szło z górki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to zależy, ile zwierzaków jest w stadzie. Nawet jakbyś miał 30 level, to chyba ciężko byłoby ubić stado trolli ( Gdyby takie było ). Stado trolli pod koniec gry to tak jak stado kretoszczurów na początku, więc nie zawsze tu sytuacja zależy od levelu i wyszkolenia bezia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę. Na "samym początku gry" idę w kierunku opuszczonej kopalni i wchodzę na najwyższy poziom, aż znajdę się na płaskowyżu, gdzie są 2 ścierwojady i kretoszczury oraz dla mnie małe wyzwanie - goblin ( w końcu za goblina i jaszczura tyle samo 70 exp. ). Walczę z goblinem zawsze, gdy mam 10 siły i zardzewiały miecz, który jest wbity po przeciwnej stronie mostu, tam gdzie jest kretoszczur. No ale nigdy, przenigdy nie ubijałem w takiej samej sytuacji jaszczura, mimo, iż jest taki sam jak goblin ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować