Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 20:31, zadymek napisał:

A miecz jednoreczny jest jeden lepszy, ma go Blizna i nazywa się...miecz Blizny:)
Zadaje 85 DMG


dzięki a wiec na razie muszę iść nakopać bliznę xDD a i zaoszczędzić 3 lvl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kurcze jeszcze jedno mam zadanie zaginiony strażnik(dałem złemu naszyjnik powiedziałem o tym Fletcherowi (nie wiem jak to sie pisze)) i nadal mam w dzienniku jako zadanie bieżące jak je zakończyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:32, wiedx1 napisał:


> A miecz jednoreczny jest jeden lepszy, ma go Blizna i nazywa się...miecz Blizny:)

> Zadaje 85 DMG

dzięki a wiec na razie muszę iść nakopać bliznę xDD a i zaoszczędzić 3 lvl ;]


No tego to ci nie polecam :D Dostaniesz po mordzie od wszystkich w Zamku :P

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:37, Clear napisał:

>
> > A miecz jednoreczny jest jeden lepszy, ma go Blizna i nazywa się...miecz Blizny:)

>
> > Zadaje 85 DMG
>
> dzięki a wiec na razie muszę iść nakopać bliznę xDD a i zaoszczędzić 3 lvl ;]

No tego to ci nie polecam :D Dostaniesz po mordzie od wszystkich w Zamku :P

pozdrawiam.


a czemu ?? ;]jestem ciekaw tego zadania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:38, wiedx1 napisał:

> >
> > > A miecz jednoreczny jest jeden lepszy, ma go Blizna i nazywa się...miecz
Blizny:)
>
> >
> > > Zadaje 85 DMG
> >
> > dzięki a wiec na razie muszę iść nakopać bliznę xDD a i zaoszczędzić 3 lvl
;]
>
> No tego to ci nie polecam :D Dostaniesz po mordzie od wszystkich w Zamku :P
>
> pozdrawiam.

a czemu ?? ;]jestem ciekaw tego zadania ;]


Ale dostałeś od kogoś takie zadanie czy dobrowolnie ? Bo raczej dobrowolnie spróbujesz go położyć na łopatkach no to oni cię położą szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:36, wiedx1 napisał:

a kurcze jeszcze jedno mam zadanie zaginiony strażnik(dałem złemu naszyjnik powiedziałem
o tym Fletcherowi (nie wiem jak to sie pisze)) i nadal mam w dzienniku jako zadanie bieżące
jak je zakończyć ??

Też tak miałem ale to zadanie jest skonczone(chyba).Zniknie w następnym rozdziale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tej świątyni śniącego w obozie orków i nie wiem co tam mam robić porozwalałem trupy i doszedłem do miejsca że są 3 kamienie którymi bezi obraca ale zaraz wracają na dawną pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 20:40, Clear napisał:

>

Ale dostałeś od kogoś takie zadanie czy dobrowolnie ? Bo raczej dobrowolnie spróbujesz
go położyć na łopatkach no to oni cię położą szybciej :D


dal mi je zły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:37, Clear napisał:

No tego to ci nie polecam :D Dostaniesz po mordzie od wszystkich w Zamku :P


Dlaczego? Mi się udało go pokonać już w 1 Rozdziale. Wystarczy się ustawić po przeciwnej stronie komnaty niż Gomez (bo jak on przyłączy się do imprezy to faktycznie mogiła) i załatwić tych dwóch (oczywiście nie zabijając). Najprawdopodobniej lepiej tego nie robić jeśli zamierza się przystąpić do SO ale w innym wypadku to kusząca możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:41, Tomek1120 napisał:

Jestem w tej świątyni śniącego w obozie orków i nie wiem co tam mam robić porozwalałem
trupy i doszedłem do miejsca że są 3 kamienie którymi bezi obraca ale zaraz wracają na
dawną pozycję.

Tymi kamieniami to otwiera się bramy i takie tam. Trzeba je przekręcic w kolejności jeśli pamiętam to:Lewa--->prawa--->Z przodu. Zabijasz wszsytkich(5 czy 6 dawno nie grałem)szamanów orkowych a ostatniego urizielem ale to potem się dowiesz i zabijasz sniącego.
THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:43, Karharot napisał:

> No tego to ci nie polecam :D Dostaniesz po mordzie od wszystkich w Zamku :P

Dlaczego? Mi się udało go pokonać już w 1 Rozdziale. Wystarczy się ustawić po przeciwnej
stronie komnaty niż Gomez (bo jak on przyłączy się do imprezy to faktycznie mogiła) i
załatwić tych dwóch (oczywiście nie zabijając). Najprawdopodobniej lepiej tego nie robić
jeśli zamierza się przystąpić do SO ale w innym wypadku to kusząca możliwość.

ale kogo weście mi to zadanie wytłumaczcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:43, Karharot napisał:

> No tego to ci nie polecam :D Dostaniesz po mordzie od wszystkich w Zamku :P

Dlaczego? Mi się udało go pokonać już w 1 Rozdziale. Wystarczy się ustawić po przeciwnej
stronie komnaty niż Gomez (bo jak on przyłączy się do imprezy to faktycznie mogiła) i
załatwić tych dwóch (oczywiście nie zabijając). Najprawdopodobniej lepiej tego nie robić
jeśli zamierza się przystąpić do SO ale w innym wypadku to kusząca możliwość.


Dla zabawy zabijałem rożnych NPC''ów, ale w zamku zawsze obrywałem od innych...;P Gdy tylko ruszyłem byle kogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz je obrócić w odpowiedniej kolejności, o ile pamiętam to wwłaściwa kombinacja była podana gdzieś wcześniej (jako malunek na ścianie). Mi nigdy się nie chciało tego sprawdzać i po prostu próbowałem wszystkie możliwe kombinacje dopóki nie pojawiał się nieumarły szaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:32, wiedx1 napisał:


> A miecz jednoreczny jest jeden lepszy, ma go Blizna i nazywa się...miecz Blizny:)

> Zadaje 85 DMG

dzięki a wiec na razie muszę iść nakopać bliznę xDD a i zaoszczędzić 3 lvl ;]

A ja z kolei się tak zastanawiam: skoro skopałeś Kruka, to jak ci się udało nie natłuc reszcie magnatów?

A jeśli idzie o zadanie Zaginiony strażnik to z niewiadomych powodów zostanie zaliczone dopiero gdy wstąpisz do Starego Obozu i oczywiście trafi do działki Niezaliczone jeąli wstąpisz gdzieindziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:44, wiedx1 napisał:

ale kogo weście mi to zadanie wytłumaczcie ;]


To nie jest zadanie. Po prostu najlepszy jednoręczny miecz w grze jest w posiadaniu faceta o imieniu Blizna (jeden z dwóch osobistych ochroniarzy Gomeza). Jak go pokonasz to możesz ten miecz zabrać.

->Clear
Załatwiasz Bliznę i Arto, bierzesz ich broń, pijesz miksturę szybkości i w nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:48, zadymek napisał:

>
> > A miecz jednoreczny jest jeden lepszy, ma go Blizna i nazywa się...miecz Blizny:)

>
> > Zadaje 85 DMG
>
> dzięki a wiec na razie muszę iść nakopać bliznę xDD a i zaoszczędzić 3 lvl ;]
A ja z kolei się tak zastanawiam: skoro skopałeś Kruka, to jak ci się udało nie natłuc
reszcie magnatów?

A jeśli idzie o zadanie Zaginiony strażnik to z niewiadomych powodów zostanie zaliczone
dopiero gdy wstąpisz do Starego Obozu i oczywiście trafi do działki Niezaliczone jeąli
wstąpisz gdzieindziej.

(jestem w so i nadal ja mam ) kruka natłukłem w górnym pokoju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zadanie powinno zostać zakończone w chwili gdy oddajesz amulet Złemu. Jeśli nie zostało ale dostałeś doświadczenie i Zły wstawia się za Tobą u Diego to znaczy że jest to błąd gry (ale tylko estetyczny bo poza wpisem w złym miejscu dziennika nic innego z tego nie wynika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W świątyni śniącego zabiłem tego alchemika z obozu na bagnie. I co mam dalej zrobić? ta świątynia jest tak pokręcona że ciągle nie wiem gdzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:28, Tomek1120 napisał:

W świątyni śniącego zabiłem tego alchemika z obozu na bagnie. I co mam dalej zrobić?
ta świątynia jest tak pokręcona że ciągle nie wiem gdzie iść.

jeśli załatwiłes Kaloma, to zupełnie nie rozumiem jak mogłeś przegapić Śniącego...a to on jest przystankiem końcowym, więc gdzie ty łazisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować