Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Zabiłeś Cor Kaloma i nie zauważyłeś Śniącego?:)
W tej komnacie w której spotykasz Kaloma i całą czeredę szurniętych Nowicjuszy jest podest na którym śpi (do czasu) Śniący, musisz przebić serca pięciu umarłych szamanów znajdujące się w postumentach rozmieszczonych wokół podestu Śniącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:30, zadymek napisał:

> W świątyni śniącego zabiłem tego alchemika z obozu na bagnie. I co mam dalej zrobić?

> ta świątynia jest tak pokręcona że ciągle nie wiem gdzie iść.
jeśli załatwiłes Kaloma, to zupełnie nie rozumiem jak mogłeś przegapić Śniącego...a to
on jest przystankiem końcowym, więc gdzie ty łazisz?

nie wiem czy to byl dokladnie on. taki łysy koleś przed zamkniętą bramą stał. chwalił się że jest nieśmiertelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:33, Tomek1120 napisał:

\...\


Nie to nie on,musisz jeszcze iść dalej.Śniący w ogóle nie jest człowiekiem,to demon z wyglądu trochę przypomina przerośniętego pełzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:33, Tomek1120 napisał:

nie wiem czy to byl dokladnie on. taki łysy koleś przed zamkniętą bramą stał. chwalił
się że jest nieśmiertelny

Nie, to nie był Szalony Kalom. Po prostu fanatyk, który nie chciał, aby nikt nie przeszkodził Cor Kalomowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:33, Tomek1120 napisał:

> > W świątyni śniącego zabiłem tego alchemika z obozu na bagnie. I co mam dalej
zrobić?
>
> > ta świątynia jest tak pokręcona że ciągle nie wiem gdzie iść.
> jeśli załatwiłes Kaloma, to zupełnie nie rozumiem jak mogłeś przegapić Śniącego...a
to
> on jest przystankiem końcowym, więc gdzie ty łazisz?
nie wiem czy to byl dokladnie on. taki łysy koleś przed zamkniętą bramą stał. chwalił
się że jest nieśmiertelny

no to jak przed bramą to na pewno nie on, zresztą grasz już jakiś czas to jak mogłes ich pomylić. W każdym razie, jeśli pokonałeś nieumarłych orkowych szamanów to powinieneś wiedzieć co zrobic by otworzyć tą bramę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:35, Kalejdoskop86 napisał:

> nie wiem czy to byl dokladnie on. taki łysy koleś przed zamkniętą bramą stał. chwalił

> się że jest nieśmiertelny
Nie, to nie był Szalony Kalom. Po prostu fanatyk, który nie chciał, aby nikt nie przeszkodził
Cor Kalomowi.

No to zabiłem gościa i za nim była zamknięta brama. I już nie wiem co dalej robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:36, Tomek1120 napisał:

No to zabiłem gościa i za nim była zamknięta brama. I już nie wiem co dalej robic.

Musisz przycisk przycisnąć, aby się otwarła. Już nie pamiętam jaki, ale chyba ten w "czerwonym pokoju" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie był Cor Kalom. Strażnik o którym mówisz jest zaznaczony na poniższej mapie numerem 6 - przejrzyj tą mapkę i sprawdź których nieumarłych szamanów (tych którzy się nazywają Varrag-coś tam) jeszcze nie pokonałeś, na pewno musisz jeszcze iśc do tego zaznaczonego numerem 7 a potem zabrać to co tam znajdziesz i wrócić z tym do Xardasa (arcykapłan Grash-Varrag-Arushat jest na razie nie do pokonania więc nawet nie próbuj go zaczepiać)

20080603213512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:30, zadymek napisał:

> W świątyni śniącego zabiłem tego alchemika z obozu na bagnie. I co mam dalej zrobić?

> ta świątynia jest tak pokręcona że ciągle nie wiem gdzie iść.
jeśli załatwiłes Kaloma, to zupełnie nie rozumiem jak mogłeś przegapić Śniącego...a to
on jest przystankiem końcowym, więc gdzie ty łazisz?


Mi to wygląda tak, że grał na kodach, przechodził przez ściany, jakiś skrypt się nie uruchomił i masz ci los : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dalej nie mam pojęcia jak tą bramę za tym łysym otworzyć. Znalazłem jakiś przycisk w tym pomieszczeniu obok co jest mnóstwo krwi na ścianach ale otworzyło się tylko malutkie pomieszczenie w którym były zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to w tym miejscu znajdują się przełączniki które należy uruchomić z łuku lub z kuszy, mogłem to jednak pomylić z innym pomieszczeniem. Najlepiej weź do rąk łuk lub kuszę i sprawdź czy się na coś nie namierzy. Jeszcze jedno - uważaj skąd strzelasz bo przełączenie tego przycisku oprócz otworzenia przejścia wysuwa także kolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w takim miejscu że na wyspie wokół lawy jest takie jakby zamczysko. I jak ja mam tam wejść bo gdy wchodzę to się kolce wysuwają i trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobiłem. Teraz jestem w dalszym miejscu że jest zamknięta brama i nie wiem co mam robić. Jakiś przełącznik jest wśród 4 filarów a pod tym wszystkim jest lawa. Jak zrobić tą zagadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie wiem jednak że skacząc po tych filarach należy się przedostać do przełącznika i do windy którą zjedziesz w dół do pomieszczenia w którym są przyciski otwierające drzwi na górze.
W tej chwili jednak powinieneś rozważyć udanie się do Xardasa i pokazanie mu tego miecza który znalazłeś w budynku na środku jeziora lawy - Xardas pomoże Ci go naprawić a także powie gdzie możesz znaleźć nową zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz przed sobą wejście z kolcami.

To zacznij biec wokół tego zaczynając od prawej strony.
Potem zauważysz schodek na który musisz wejść i potem wdrapać się na okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to winda jest na podwyższeniu znajdującym się na środku jeziora lawy. Zaznaczyłem ją niebieskim "x" na poniższej mapce.

20080604154902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:50, Karharot napisał:

O ile dobrze pamiętam to winda jest na podwyższeniu znajdującym się na środku jeziora
lawy. Zaznaczyłem ją niebieskim "x" na poniższej mapce.

Tam jest przełącznik. Ale bezi z jakiegoś powodu nie chce go przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować