Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2006 o 19:18, Tar The Dark napisał:

Ja magiem zostałem w 5 albo w 6 rozdziale.


Dziwne.. Ja zostałem magiem (ognia co prawda) zaraz po zabiciu pełzaczy i królowej:) Miałem do wyboru możliwości zostania strażnikiem lub magiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ja zostałem magiem ognia najpier w rozdziale 2.... potem w rodziale 3 po zamordowaniu magów ognia stałem się magiem "obojga żywiołów"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 20:03, Łukasz.G napisał:

Nom ja zostałem magiem ognia najpier w rozdziale 2.... potem w rodziale 3 po zamordowaniu magów
ognia stałem się magiem "obojga żywiołów"..

W 4 rozdziale, nie w 3. Jedyny raz, gdy grałem magiem, tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2006 o 20:10, lis899 napisał:

W 4 rozdziale, nie w 3. Jedyny raz, gdy grałem magiem, tak samo

Zostając magiem w 4 rozdziale zdobęde poźniej wystarczającą ilość punktów umiejętności aby miec 6 krąg magii? Czy może mam oszczędzać punkty? ( w tym przypadku będzie pewnie ciężko dojść do 4 rozdziału nie wydając punktów umiejętności na najemnika )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, może ci sie uda, ale ja wole być magiem od początku. Na pewno wcześniej inwestowałes w siłe lub zręczność i posługiwanie sie bronią. Wszystko zależy od tego, czy bedziesz wssytkich zabijał, czy omijał, ale ja radze grać magiem od 2 rozdziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2006 o 20:21, lis899 napisał:

ale ja radze grać magiem od 2 rozdziału ...


No właśnie powiedz mi jak mam być magiem* już w drugim rozdziale ? Bo o to mi się rozchodzi ;)


* Chodzi i maga wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

magiem wody nie grałem, ale wiem, że trzeba najpierw być najemnikiem, oszczędzaj pkt nauki na mane i kręgi magi(szósty-40!jest co oszczędzać). Nie wiem, czy da się zostać magiem wody w 2 rozdziale, ale tak jak pisałem wcześniej, oszczędzaj pkt, to nie będzie zbyt ważne, w którym rozdziale zostaniesz, ważne, że będziesz miał mane i kręgi. Potem pójdzie z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2006 o 20:29, Seqiu napisał:

No właśnie powiedz mi jak mam być magiem* już w drugim rozdziale ? Bo o to mi się rozchodzi

Wiem, że w 2 rozdziale można zostać magiem ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2006 o 12:23, cinus` napisał:

3) najemnicy (nowy obóz) są dwa sposoby: zostać szkodnikiem lub inny ciekawszy ale to by zdradziło
Ci fabułę więc nie piszę i mógłbym Ci spoilera zrobić


Mógłbyś teraz mi powiedzieć jaki jest drugi sposób przyłączenia się do najemników? Bo obecnie jestem najemnikiem z racji tego, że "wywęszyłem" co się dzieje w obozie śniącego i jak wracałem do nowego obozu to zaczepił mnie najemnik i powiedział, żebym zgłosił się do Lee po awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2006 o 20:34, lis899 napisał:

Wiem, że w 2 rozdziale można zostać magiem ognia.


A mogę być magiem ognia będąc już w nowym obozie? Pytam z ciekawości bo już i tak jestem najemnikiem, a jak grałem kiedyś pierwszy raz to byłem magiem ognia w starym obozie i wystarczyło być cieniem, a także zrobić jakąś misję żeby zostać magiem ognia w drugim rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 19:47, Stwór napisał:

> Ja magiem zostałem w 5 albo w 6 rozdziale.

Dziwne.. Ja zostałem magiem (ognia co prawda) zaraz po zabiciu pełzaczy i królowej:) Miałem
do wyboru możliwości zostania strażnikiem lub magiem:)

Sorry chyba mi się pomyliło. Byc może zostałem magiem w 4 rozdziale ale pomyliło mi sie z kręgami bo chyba 6 krąg poznaje się w 6 rozdziale. Bo pamiętam jak rozwalałem zombie w starej wieży Xardasa runą zniszczenia nieumarłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2006 o 20:10, lis899 napisał:

W 4 rozdziale, nie w 3. Jedyny raz, gdy grałem magiem, tak samo


Ty ja grałem w to 5 min temu i zostałem WODY w 3 rozdziale!! pod sam koniec to fakt ale w 3 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... gdzie moge zdobyć runę deszcz ognia?? lub gdzie kupić... bo szukam i znależć nie moge (Hmm po oddaniu rzeczy do Ulu mulu wchodzimy do 5 rozdziału??).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 12:50, Sycylius napisał:

Mam questa od gomeza aby poszpiegowac w obozie sekty ale niewiem dokladnie gdzie moze mi to
ktos dokladniej opisac?

Chodzi tu o rytuał, który przygotowuje bractwo, po zrobieniu misji od Cor Caloma zostaniesz zaproszony na rytuał. Po jego zakończeniu, zdaj raport Krukowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 12:54, paweusz napisał:

Chodzi tu o rytuał, który przygotowuje bractwo, po zrobieniu misji od Cor Caloma zostaniesz
zaproszony na rytuał. Po jego zakończeniu, zdaj raport Krukowi.



No dobra.Chodze tera po tej kopalni ubijam pełzacze ale nie moge znaleźć gniazda gdzie ono jest i czy ciężko tam bedzie zabic królową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować