Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2006 o 14:55, Seqiu napisał:

W którym rozdziale Xardas mnie nauczy szóstego kręgu magii ? Obecnie jestem na początku czwartego
rozdziału i przed chwilą zostałem magiem wody. Posiadam także piąty krąg magii ( przy zostawaniu
magiem oszczędzałem punkty umiejętności na kręgi i miałem ich w sumie 120 ;)

Chyba w 6 rozdziale,juz pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem niewiem czy to jest bug gry czy cos zwiazane z fabułą.Otóz dostarczyłem szefowi magów wody wszystkie kamienie pogadałem z diego i z tym ocalałym magiem ognia wróciłem do nowego obozu i mam isc do lee w sprawie przyjęcia do obozu,wchodze do jego komnaty a tam go nie ma jest tylko jego towarzysz.Gdzie on sie szwęda?Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:17, Sycylius napisał:

Mam problem niewiem czy to jest bug gry czy cos zwiazane z fabułą.Otóz dostarczyłem szefowi
magów wody wszystkie kamienie pogadałem z diego i z tym ocalałym magiem ognia wróciłem do nowego
obozu i mam isc do lee w sprawie przyjęcia do obozu,wchodze do jego komnaty a tam go nie ma
jest tylko jego towarzysz.Gdzie on sie szwęda?Co mam zrobic?


to nie bug, Lee powinien stać przy tamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:17, Sycylius napisał:

Mam problem niewiem czy to jest bug gry czy cos zwiazane z fabułą.Otóz dostarczyłem szefowi
magów wody wszystkie kamienie pogadałem z diego i z tym ocalałym magiem ognia wróciłem do nowego
obozu i mam isc do lee w sprawie przyjęcia do obozu,wchodze do jego komnaty a tam go nie ma
jest tylko jego towarzysz.Gdzie on sie szwęda?Co mam zrobic?


Jest na moście, tam gdzie dostałeś questa z topielcem spod tamy.
Jak z nim pogadasz to opowie ci jak go magnaci kiedyś zdradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:21, cinus` napisał:

to nie bug, Lee powinien stać przy tamie.



Przy tamie?Moze pomyliło ci sie z inym questem:P:P własnie zostalem wyrzucony ze starego obozu i chce isc do nowego a leezawsze byl tam w jaskini.ALe sprawdze to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:24, Sycylius napisał:

Przy tamie?Moze pomyliło ci sie z inym questem:P:P


nie nic mi się nie pomyliło, jak go znajdziesz przy tej tamie, to on zacznie Ci gadać o tym co mu się w przeszłości wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:28, cinus` napisał:

nie nic mi się nie pomyliło, jak go znajdziesz przy tej tamie, to on zacznie Ci gadać o tym
co mu się w przeszłości wydarzyło.



dobra znalazłem go jestem w obozie i teraz poszłem do xardasa.I mam pytanko jak wy do niego doszliście??.Bo ja nie czałkiem uczciwie łyknołem sobie napuju przyspieszenia i w długą przed siebie po drodze mijając różne stwory.weszłem do jego wieży i mam zabic te żywiołaki co są na drodze.2 zabiłem mam,problem z żywiołakiem ognia nawalam w niego te kule lodowe uderzenia wiatru ale nic nie daje jak go rozwalic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:03, Sycylius napisał:

dobra znalazłem go jestem w obozie i teraz poszłem do xardasa.I mam pytanko jak wy do niego
doszliście??.Bo ja nie czałkiem uczciwie łyknołem sobie napuju przyspieszenia i w długą przed
siebie po drodze mijając różne stwory.weszłem do jego wieży i mam zabic te żywiołaki co są
na drodze.2 zabiłem mam,problem z żywiołakiem ognia nawalam w niego te kule lodowe uderzenia
wiatru ale nic nie daje jak go rozwalic??


Polecam czar: piorun kulisty itp. zwiazane z blyskawica i elektrycznością :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:05, Kermit 13 napisał:

Polecam czar: piorun kulisty itp. zwiazane z blyskawica i elektrycznością :]



No ale ja nie mam takiich czarów jestem wojownikiem a nie magiem i nie inwestuje w takie rzeczy.Proszę o inne rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:08, Sycylius napisał:

No ale ja nie mam takiich czarów jestem wojownikiem a nie magiem i nie inwestuje w takie rzeczy.Proszę
o inne rozwiązanie:)

Nie musisz być magiem , tylko kup w nowym obozie zwoje i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:08, Sycylius napisał:

No ale ja nie mam takiich czarów jestem wojownikiem a nie magiem i nie inwestuje w takie rzeczy.Proszę
o inne rozwiązanie:)


To może kup pojednycze zwoje z tymi zakleciami u magów wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:08, Sycylius napisał:

No ale ja nie mam takiich czarów jestem wojownikiem a nie magiem i nie inwestuje w takie rzeczy.Proszę
o inne rozwiązanie:)

Ognistego golema zabija się czarem "sopel lodu". Można go nabyć u Cronosa. Proponuję zakupić ich 8-10 zwojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:11, paweusz napisał:

> No ale ja nie mam takiich czarów jestem wojownikiem a nie magiem i nie inwestuje w takie
rzeczy.Proszę
> o inne rozwiązanie:)
Ognistego golema zabija się czarem "sopel lodu". Można go nabyć u Cronosa. Proponuję zakupić
ich 8-10 zwojów.



A nie moze byc "bryłka lodu" lub to co zostało po lodowych golemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:15, paweusz napisał:

> A nie moze byc "bryłka lodu" lub to co zostało po lodowych golemie?
Tym go nie zabijesz, kup zwoje sopel lodu, są skuteczne, ale trzeba użyć ich kilka.



No dobra tylko to kawał drogi od miasta do wiezy a ja jej dokładnie nie pamiętam czy da sie jakos spowrotem teleportowac do wiezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:20, Sycylius napisał:

No dobra tylko to kawał drogi od miasta do wiezy a ja jej dokładnie nie pamiętam czy da sie
jakos spowrotem teleportowac do wiezy?

Do nowego obozu się teleportuj, a z powrotem wrócisz pieszo. Innego sposobu nie znam. A runę do wieży ci da dopiero Xardas. Więc nie masz chyba innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:23, Sycylius napisał:

Dzięki wszystkim za pomoc,znowu będe sie musiał przedzierac przez szwadrony orków i jakichś
stworów...oby było warto.

Warto je utłuc, zyskasz cenne doświadczenie. I juz będą punkty nauki, zwiększenie umiejętności. Popatrz na to od pozytywnej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłacało się zbierać punkty na maga wody i męczyć się we wcześniejszych rozdziałach. Teraz dwoma zaklęciami potrafię pokonać grupke szkieletów. Mowa oczywiście o ognistej burzy i fali lodowej. Narazie są to moje najsilniejsze zaklęcia, ale wiem że istnieją jeszcze ze 2 mocniejsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować