Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 21:04, tykus napisał:

> Jak darmowe to można grać. W dodatku premiera w lutym czyli niedługo.

Darmowe, ale pewnie premiera się przesunie, bo ileś tam błędów znajdą :/ A i tak wszystkich
nie wyeliminują, ale jak będzie popularny to będzie się rozwijać. Zakładamy klan gram.pl???
;)


Poczekajmy najpierw na premiere, a potem się zastanowimy, ale jestem na tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2007 o 21:08, tajgun92 napisał:


Prawda, ale możnaby wprowadzić pewną modyfikację. Np. Po tym jak bezimienny pokonał śniącego
bariera Nie zniknęła. I teraz: Gomez nie żyje, strażnicy nie istnieją w SO zapanował chaos,
sekta przestała wyznawać śniącego i teraz jest dostawcą ziela dla kolonii, NO przygotowuje
sie do przejecia SO . Życie toczy sie dalej.


to jest dobre, ale goście musieliby się trochę napracować żeby dalszą fabułę wymyślić. Zobaczymy jak to wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:08, tajgun92 napisał:

Prawda, ale możnaby wprowadzić pewną modyfikację. Np. Po tym jak bezimienny pokonał śniącego
bariera Nie zniknęła. I teraz: Gomez nie żyje, strażnicy nie istnieją w SO zapanował chaos,
sekta przestała wyznawać śniącego i teraz jest dostawcą ziela dla kolonii, NO przygotowuje
sie do przejecia SO . Życie toczy sie dalej.


Ciekawa koncepcja, ale sam nie wiem jak będzie z fabułą, jest to niewaiadoma projektu. Jeśli ktoś zna w miarę niemiecki to niech napisze pytanie o fabułę na webmaster@hagelnacht.de będę bardzo wdzięczny ;)

Polecam też wejść na stronę projektu http://gothic-online.hagelnacht.de/news.htm nie rozumiem, ale może ktoś zrozumie, zresztą najważniejsze rzeczy przetłumaczono na twernie Gothic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal nie moge odnależć mikstury dla orka.czy przyniesienie mu jej jest obowiązkowe do ukończenia rozdziału przecierz orków mozna zabić?jerzeli jest ta misja obowiązkowa to niech ktoś narysuje w paincie punkt którym jest ork i potem położenie mikstury oraz powie mi jaka jest odległość orka od mikstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes,Yes,Yes!!!!Przeszedłem Gothica,zabiłem śniącego,Yes,Yes,Yes!!!!Co sie stało z Beziem???Teraz tylko musze zdobyć gothica 2 i do dzieła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:11, Mat.W napisał:

Yes,Yes,Yes!!!!Przeszedłem Gothica,zabiłem śniącego,Yes,Yes,Yes!!!!Co sie stało z Beziem???Teraz
tylko musze zdobyć gothica 2 i do dzieła:D

bezi został pszysypany lawiną kamieni i jest na skraju śmierci.na początku gothic 2 xsardas cię orzywia i teleportuje do swojej nowej wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Tak tamte orki można zabić ale
a) Jest ich odrobinkę za dużo nawet dla beziego.
b) Za zadanie z Ulu-Mulu dostajesz naprawdę dużo doświadczenia i (tego to już nie jestem pewien) dopiero wtedy załącza się kolejny rozdział.
I nie spoilerój (sorki jak błąd zrobiłem) koledze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:20, Tajemnic napisał:

1) Tak tamte orki można zabić ale
a) Jest ich odrobinkę za dużo nawet dla beziego.

E tam,jak sie ma wysoki level to jest to do zrobienia bez problemu,ale jak sobie nie radziz to uciekasz na most,orki wpadają do wody i same giną:)

Dnia 01.02.2007 o 18:20, Tajemnic napisał:

b) Za zadanie z Ulu-Mulu dostajesz naprawdę dużo doświadczenia i (tego to już nie jestem pewien)
dopiero wtedy załącza się kolejny rozdział.

No właśnie czyli bez Ulu-Mulu nie można przejśc przez orkową brame,chyba że się użyje kodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:20, Tajemnic napisał:

b) Za zadanie z Ulu-Mulu dostajesz naprawdę dużo doświadczenia i (tego to już nie jestem pewien)
dopiero wtedy załącza się kolejny rozdział.


Bez Ulu-Mulu nie przejdzie sie dalej (brama sie nie otwiera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche za trudna jest na początku, ale i tak super gierka, ekstra grywalność można se całe nocki zarywać. Podobała mi się muzyka ( w całej serii jest fajna). Ale Śniący mnie rozczarował. Wyobrażałem sobie jakiegoś śpioszka rodem baśni 1000 i 1 nocy, a tu co, robal mi jakiś wyskakuje. Takich to tylko offem potraktować. A propos, ciekawe czy jest taka broń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:47, Laska-z-Polski napisał:

Troche za trudna jest na początku, ale i tak super gierka, ekstra grywalność można se całe
nocki zarywać. Podobała mi się muzyka ( w całej serii jest fajna). Ale Śniący mnie rozczarował.
Wyobrażałem sobie jakiegoś śpioszka rodem baśni 1000 i 1 nocy, a tu co, robal mi jakiś wyskakuje.


hmm...mnie to on przypominał pełzacza. Pewnie dlatego Bractwo zbierało wydzieline tycj stworzeń.

Dnia 01.02.2007 o 18:47, Laska-z-Polski napisał:

Takich to tylko offem potraktować. A propos, ciekawe czy jest taka broń :P


Off?? Nie, są tylko kulki na mole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jedna z najlepszych gier w histori przynajmniej ja tak uwazam.Bardzo lubie to gre przeszedłem juz ja 2 razy i napewno jeszcze nie raz to zrobie. podoba mi sie w tej grze fabula, sciezka dzwiekowa, postacie, przedmioty, potwory, czary, klimat, dialogi, muzyka, system walki, i mógłbym tak wymieniac i wymieniac gothic ma bardzo wiele zalet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak jakbyś nie grał w dwójkę. Toteż polecam ci z całą pewnością o świetności całej serii;) Chociaż co do systemu walki to by się niektórzy kłócili ;)




> to jest odpowiedź na posta dodanego przez tajgun92

W ogóle to pełzacze to demoniczne stworzenia
A co do broni to jest jeszcze czar "magicznej klapki na muchy", do nabycia w orkowym sklepiku "pod przegniłym człowiekiem";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 19:53, CR7 napisał:

A co do broni to jest jeszcze czar "magicznej klapki na muchy", do nabycia w orkowym sklepiku
"pod przegniłym człowiekiem";)


Nie zapominajmy też o Xardasowej pułapce na szczury i najpotężniejszej po Urizielu broni "Gniew muchopacki", którą ma Gomez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:11, Mat.W napisał:

Yes,Yes,Yes!!!!Przeszedłem Gothica,zabiłem śniącego,Yes,Yes,Yes!!!!Co sie stało z Beziem???Teraz
tylko musze zdobyć gothica 2 i do dzieła:D

A później Trójkę, a później przyjdzie czekać na Czwórkę i tak dalej. Never ending story. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 09:37, Gothic 12 napisał:

Mi się wydaje że Gothic 1 był najlepszy , 2 już troche gorsza , a 3 już bez poruwnania do 1!Jakie
wy macie zdanie?


Tak ja mysle ze Gothic 1 był lepszy a w Gothic 3 nie gralem a najlepsza misja w Gothic 1 to chyba znalezienie 4 kamieni ogniskujacych....a wasza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 09:37, Gothic 12 napisał:

Mi się wydaje że Gothic 1 był najlepszy , 2 już troche gorsza , a 3 już bez poruwnania do 1!Jakie
wy macie zdanie?


Mi wręcz odwrotnie. Moim zdaniem gothic 2 był najlepszy a zaraz po nim gothic 1 a na temat gothic 3 nie bede sie wypowiadał bo nie grałem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować