Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 19:19, Unser Fuhrer napisał:

To albo grałeś na kodach albo I rozdział 5 dni przechodziłeś, albo grałeś na kodach albo grałeś
na kodach :/:/
Aby mieć miecz Blizny trzeba... zabić Blizne


Wcale nie. Zapomniałeś że to Gothic - wystarczy gościowi wklepać i zabrać mu miecz. Nie musisz od razu w pokonanym przeciwniku "dłubać" żeby go dobić.

Dnia 03.09.2007 o 19:19, Unser Fuhrer napisał:

i narazić się na gniew calutkiego zamku w tym nieśmiertelnego jeszcze Gomeza...


Wystarczy zaatakować Bliznę czarem lub z łuku kiedy stoi się za stołem po przeciwnej stronie komnaty niż Gomez, wtedy nie zwrócisz na siebie jego uwagi. Jedynym problemem jest to że trzeba walczyć jednocześnie i z Blizną i z Arto, ale od czego jest bryła lodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zabije się go z łuku (nawet nie warto próbować bo jeśli ci dwaj przyjmą wyzwanie na dystans i sięgną po kusze to nasza postać zostanie przybita bełtami do ściany jako nowe trofeum), należy ich jedynie sprowokować żeby sami do nas podeszli (przez co nie trzeba się nadmiernie zbliżać do Gomeza). Jak już sięgną po miecze to jednego należy zamrozić na dystans a drugiego gdzieś blisko siebie, następnie wykańczamy tego bliższego i czekamy aż ten drugi do nas podbiegnie po czym powtarzamy operację.
To naprawdę nie jest aż takie trudne i zapewniam że na 100% da się wykonać bez żadnego cheatowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:03, ChudyJoeCJ napisał:

ktos chce kupic gothica za 15 zl jest prawie nieuzywany w dobrym stanie


Jak byś przeczytał regulamin to byś wiedział, że ogłoszeń na forum zamieszczać nie wolno, więc nici z transakcji (przynajmniej na tym forum)...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:03, ChudyJoeCJ napisał:

ktos chce kupic gothica za 15 zl jest prawie nieuzywany w dobrym stanie

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! Ja jestem naprawde fanem gothica ! Naprawde! I sądzę że masz oryginalnego! Nie można sprzedawać gothica bo to grzech!! USMAZYSZ SIE W PIEKLE JAK GO SPRZEDASZ !! Nie rób tego!! I LOVE GOTHIC

20070904181436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:46, Unser Fuhrer napisał:

No to jeśli to nie kody to gość musi być naprawde genialny w Gothica i mieć świętą cierpliwość
- żeby łukiem z Irozdziału zabić arto trzeba chyba z 300 strzał

Co do twojego wcześniejszego posta to ja 1 rozdział w 1 dzień moge przejść na luzach! A co do tego posta to wystarczy w zrecznośc popakować i już podbijaż strzelasz uciekasz i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:17, Unser Fuhrer napisał:

lol twój młodszy brat to napisał?

O co ci chodzi?!?! O ortografie?? Po prostu sie zdenerwowałem ;p Bo Gothic to świętość!! Jeden obóz , jeden ród FC Gothic aż po grób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:09, Meykan napisał:

Możesz na allegro wystawić.



Albo w używkach;)

Gothic 12

Ja w jeden dzień to mogę spokojnie Gothica przejść. Oczywiście musiałby to być dzień wolny od szkoły. Ale takie przechodzenie Gothica "na szybciucha" nie sprawia zbyt wiele radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:25, CR7 napisał:

> Możesz na allegro wystawić.


Albo w używkach;)

Gothic 12

Ja w jeden dzień to mogę spokojnie Gothica przejść. Oczywiście musiałby to być dzień wolny
od szkoły. Ale takie przechodzenie Gothica "na szybciucha" nie sprawia zbyt wiele radości.

Ja też moge! Troche ponabijam leveli i od razu do śniącego! Ale co to za gra! Ja zawsze na 100 % każde nawet malutkie zadanie!

Ludzie jak to możliwe że taki heros V ma więcej postów od najlepszej gry świata Gothica !!??!!??!!?? Gothic to mój Bóg!! Trzeva to naprawić! Naprawić swoje błędy! ZA ADONOSA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:33, Gothic 12 napisał:

Sami zobaczcie!! Ja namawiam ludzi do GOTHICA! Chociaż nic z tego nie będzie to po prostu wiara
w tą gre i miłość do niej!!!! http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21848&u=125

Ochłoń trochę, bo twój wielki entuzjazm sprowadza się do spamerstwa, czego dowodem jest twoja wypowiedź, do której można dojść przez link podany przez ciebie. Jak nie masz nic konkretnego do napisania poza I love gothic... nie pisze, bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:33, Gothic 12 napisał:

Sami zobaczcie!! Ja namawiam ludzi do GOTHICA! Chociaż nic z tego nie będzie to po prostu wiara
w tą gre i miłość do niej!!!! http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21848&u=125

Mam wrażenie , że popadasz w fanatyzm... Gothic jest świetny , ale mimo wszystko jest kilka lepszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:33, Gothic 12 napisał:

Sami zobaczcie!! Ja namawiam ludzi do GOTHICA! Chociaż nic z tego nie będzie to po prostu wiara


Spokonjnie. Ochłoń trochę. Rozluźnij się. Gothic jest super. To świetna gra cRPG, ale nie musisz tego wyrażać, takimi sentencjami. Pisząc takie posty ma się wrażenie, że liczba w twoim nicku odnosi się do Twojego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:12, Asthariel napisał:

> Gothic jest świetny , ale mimo wszystko jest kilka
lepszych gier.


Tutaj można mówić tylko o gustach, Ty mówisz, że jest kilka lepszych, a ja mówie, że nie, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt dla ludzi oskarżających komputery o całe zło... Jak ktoś popada w zachwyt to jest dobrze, ale jak ktoś popada w fanatyzm to niech jednak wyjdzie raz na tydzień z domu i zaczerpnie świeżego powietrza. Niech tylko nie pomyli ludzi ze ścierwojadami a kija z mieczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować