Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 15:07, Unser Fuhrer napisał:

Uprzedzam twoje kolejne pytanie : aby zdobyć kamień z górskiej fortecy użyj telekinezy :)


No tak trzeba urzyć telekinezy ale przed tym niech się lepiej on upewni że ma wystarczającą manę... bo jak ja tamn szedłem to miałem telekinezę i wiedziałem że będzie trzeba ją urzyć... ale nie spojrzałem że mam mało many i tu...,. bach! nie mogłem urzyć czaru, a jak niżej napisał knopfler można urzyć akrobatyki ale akurat nie miałem tego nauczonego i musiałem się kurka wracać !!!! więc ostrzegam hehe.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 13:28, jajajupi napisał:

No tak trzeba urzyć telekinezy ale przed tym niech się lepiej on upewni że ma wystarczającą
manę... bo jak ja tamn szedłem to miałem telekinezę i wiedziałem że będzie trzeba ją urzyć...
ale nie spojrzałem że mam mało many i tu...,. bach! nie mogłem urzyć czaru, a jak niżej napisał
knopfler można urzyć akrobatyki ale akurat nie miałem tego nauczonego i musiałem się kurka
wracać !!!! więc ostrzegam hehe.... :)

To prawda mi tez kilka razy sie tak zdarzyło. Należy uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:43, Matias16162 napisał:

witam. Mam problem. Mam oryginalnego gothica i podczas instalacji mi wyskakuje takie coś. Czemu?

Sprawdź, czy płyta nie jest porysowana- to często jest przyczyną występowania błędu CRC (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:43, Matias16162 napisał:

witam. Mam problem. Mam oryginalnego gothica i podczas instalacji mi wyskakuje takie coś. Czemu?


Prawdopodobnie płyta jest zepsuta { zbyt porysowana }...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:47, Damian14BO napisał:

> witam. Mam problem. Mam oryginalnego gothica i podczas instalacji mi wyskakuje takie coś.
Czemu?
Sprawdź, czy płyta nie jest porysowana- to często jest przyczyną występowania błędu CRC (chyba).

płyta czysta jak łza (kupowałem z 10 dni temu). Ani 1 ryski.... Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:49, Matias16162 napisał:

> > witam. Mam problem. Mam oryginalnego gothica i podczas instalacji mi wyskakuje takie
coś.
> Czemu?
> Sprawdź, czy płyta nie jest porysowana- to często jest przyczyną występowania błędu CRC
(chyba).
płyta czysta jak łza (kupowałem z 10 dni temu). Ani 1 ryski.... Więc o co chodzi?


Coś musi być walnięte. A może z dyskiem (twardym) coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:51, Ecko09 napisał:

> > > witam. Mam problem. Mam oryginalnego gothica i podczas instalacji mi wyskakuje
takie
> coś.
> > Czemu?
> > Sprawdź, czy płyta nie jest porysowana- to często jest przyczyną występowania błędu
CRC
> (chyba).
> płyta czysta jak łza (kupowałem z 10 dni temu). Ani 1 ryski.... Więc o co chodzi?

Coś musi być walnięte. A może z dyskiem (twardym) coś nie tak?

nieee..... Na e (tam gdzie chce zainstalowac) mam jeszcze tylko gothica 3. A na kompie niemam syfu..... Mam kompa:
2gb ram
radek x1600pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ową płytkę na innym kompie wtedy będzie wiadomo co jest wadliwe. Jeżeli na innym kompie śmiga jak należy to możliwe, że będziesz musiał wyczyścić napęd CD/DVD specjalną płytką czyszczącą. ;> Jeśli jednak i tam nawala to reklamuj płytkę w sklepie gdzie tam gdzie ją kupiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:53, szerszeń45 napisał:

Sprawdź ową płytkę na innym kompie wtedy będzie wiadomo co jest wadliwe. Jeżeli na innym kompie
śmiga jak należy to możliwe, że będziesz musiał wyczyścić napęd CD/DVD specjalną płytką czyszczącą.
;> Jeśli jednak i tam nawala to reklamuj płytkę w sklepie gdzie tam gdzie ją kupiłeś.

heh. Wybrałem inny folder do instalacji i dzialka. Zainstalowało się w 3 minuty. Dzięki wszyskim za odpowiedzi. Gothic jest naprawdę dziwny. wszyskie jego dotychczasowe części też. :). Teraz kolej na mody......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:58, Matias16162 napisał:

[...] Gothic jest naprawdę dziwny.


No cóż, zdarza mu się zaskakiwać graczy, nie zawsze pozytywnie. :)
W razie dalszych problemów - pisz! :P

Dnia 08.10.2007 o 16:58, Matias16162 napisał:

Teraz kolej na mody......


Good luck. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:14, Szop gracz napisał:

Jedno pytanko. Jak coś wyrzucić z ekwipunku w Gothicu bo nie pamiętam?(to bardzo pilne i konieczne)

strzalka w dół i prawy kontrol lub LPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:22, Szop gracz napisał:

Serdeczne dzięki za odświeżenie pamięci.Pozdro;)

też miałem z tym problem po wielu miesiącach niegrania. Jak będziesz miał jakiś problem jeszcze to pisz. Ja jestem dłuuuuuugoooo na forum. Przynajmniej dzisiaj. A jak się dostać do zamkniętej/opuszczonej kopalnii bez kodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:28, Matias16162 napisał:

> Serdeczne dzięki za odświeżenie pamięci.Pozdro;)
też miałem z tym problem po wielu miesiącach niegrania. Jak będziesz miał jakiś problem jeszcze
to pisz. Ja jestem dłuuuuuugoooo na forum. Przynajmniej dzisiaj. A jak się dostać do zamkniętej/opuszczonej
kopalnii bez kodów?

kup np zamiana w ścierowjada i podejć jak najbilrzej bramy i wtedy sie zamien i będziesz po drugiej stronie bramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:28, Net.com napisał:

> witam. Mam problem. Mam oryginalnego gothica i podczas instalacji mi wyskakuje takie coś.
Czemu?
może być cos nie tak z twoim napędem

Już wszysko wporzo. Gothic jest b.dziwną grą i potrafi zasdkoczyć nawet takiego fana jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować