Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 15:41, Bodzio11q napisał:

A jak mam zdobyć te klucze ? jestem w 5 rozdziale !!


Musisz kopnąć fabułę w przód. Będąc już w świątyni śniącego dojdziesz do ostatniego szamana, którego zwykła bronią nie będziesz mógł pokonać. Wówczas będziesz zmuszony udać się z powrotem do Xardasa, który da Ci następne wskazówki. Jednym z zadań będzie udanie sie właśnie do tej zatopionej wieży gdzie będziesz mógł zgarnąć najlepszą magiczną zbroję + runę teleportującą do starego obozu. W wieży będzie masa zombie, przyda Ci się wtedy runa z zaklęciem odpędzenia zmarłych /czy jakoś tak/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:53, Bodzio11q napisał:

A jakbym wszedł tam i próbował wytrychami ??

Skrzynię Xardasa, w której są przedmioty o których mówi czarny mag można tylko otworzyć nawiązując do fabuły i dzięki kluczowi Xardasa, który nam daje. Sam da ci tę misję w odpowiednim momencie, jeśli jej jeszcze nie dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:53, Bodzio11q napisał:

A jakbym wszedł tam i próbował wytrychami ??


Chyba nie da rady. Niestety. ;-)

Kurcze, już nie mogę się doczekać dubbingu Mrocznych Tajemnic. Czekam i czekam, nie gram... (możliwe, że po łatce trzeba będzie rozpoczynać grę od nowa, więc wolę poczekać niż dwa razy rozwijać bohatera) A nie długo wyjdzie łatka optymalizująca G3, więc prawdopodobnie znowu pożegnam Gothica na jakiś czas. Super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:10, Pan Cienia1993 napisał:

Czy jakiś mag wody uczy w Gothicu1 kręgów ?? Jeśli jest się magiem ??

Corristo (Stary Obóz) - Uczy cię 1-4 Kręgu Magii
Saturas (Nowy Obóz) - Uczy cię 1-5 Kręgu Magii
Baal Cadar (Obóz Sekty) - Uczy cię 1-4 Kręgu Magii
Xardas (Wieża Xardasa) - Uczy cię tylko 6 Kręgu Magii (gdy już będziesz miał 5)

Źródło- http://www.gothic.phx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to CHYBA tak. Saturas czy jakoś tak. Ale podstaw u magów ognia, potem gdzieś tam, saturas chyba 5 a Xardas 6. Moge sie mylić ostatnio w to grałem w 2002. Sorki za błedy.

sory nie odświerzyłem przed dodaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:10, Pan Cienia1993 napisał:

Czy jakiś mag wody uczy w Gothicu1 kręgów ?? Jeśli jest się magiem ??


Kręgów Magii musisz uczyć się od początku, czyli od pierwszego w danym obozie. Jeżeli u sekciarzy zacząłeś poznawać tajniki magii i doszedłeś do ostatniego 4 kręgu to niestety więcej już nie zwojujesz. Jeżeli chodzi o naukę magii to już jest dla Ciebie koniec. W Nowym Obozie natomiast magii naucza Saturas, jeżeli wyszkolisz u niego 5 kręgów, szóstego (ostatniego) nauczy Cię Xardas. Powtórzę natomiast jeszcze raz: jeżeli zacząłeś się uczyć kręgów w bractwie śniącego to więcej niż 4 kręgów się nie wyuczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 16:23, 88Bonzo napisał:

Kręgów Magii musisz uczyć się od początku, czyli od pierwszego w danym obozie. Jeżeli u sekciarzy
zacząłeś poznawać tajniki magii i doszedłeś do ostatniego 4 kręgu to niestety więcej już nie
zwojujesz. Jeżeli chodzi o naukę magii to już jest dla Ciebie koniec. W Nowym Obozie natomiast
magii naucza Saturas, jeżeli wyszkolisz u niego 5 kręgów, szóstego (ostatniego) nauczy Cię
Xardas. Powtórzę natomiast jeszcze raz: jeżeli zacząłeś się uczyć kręgów w bractwie śniącego
to więcej niż 4 kręgów się nie wyuczysz.


no no... to akurat wiem tylko że chodziło mi o nowy obuz bo tam jeszcze nigdy nie uczyłem się kręgów :/ a gothica przechodze właśnie 6 raz :)ale dzięki że napisałeś :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:35, Bodzio11q napisał:

Gdzie znajdę tę runę lub ten zwój ????

88Bonzo ci podal. Sorki ze tak puzno ale dlugo mnie tu nie bylo. Znajdziesz ja jak Xardas cie tam wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topór Lee:
Wymagana siła - 95
Obrażenia - 105

P.S.
Staraj się nie zamieszczać screenów jeśli nie mają żadnego związku z treścią twojego posta, poza tym uśmieszek na końcu twojego pytania budzi wątpliwości czy zadajesz je na poważne - jeśli nie to na przyszłość staraj się jednak nie spamować.

EDIT:
->Darth Moul
Masz rację - dwukrotnie wpisałem wartość wymaganej siły 0 już poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 21:28, Karharot napisał:

Topór Lee:
Wymagana siła - 95
Obrażenia - 95

P.S.
Staraj się nie zamieszczać screenów jeśli nie mają żadnego związku z treścią twojego posta,
poza tym uśmieszek na końcu twojego pytania budzi wątpliwości czy zadajesz je na poważne -
jeśli nie to na przyszłość staraj się jednak nie spamować.

Topor lee ma 105 obrazen jesli dobrze pamietam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 21:28, Karharot napisał:

Topór Lee:
Wymagana siła - 95
Obrażenia - 95

P.S.
Staraj się nie zamieszczać screenów jeśli nie mają żadnego związku z treścią twojego posta,
poza tym uśmieszek na końcu twojego pytania budzi wątpliwości czy zadajesz je na poważne -
jeśli nie to na przyszłość staraj się jednak nie spamować.

A chyba nie, bo Pięść Trolla zadaje 100 pkt obrażeń. I jest jeszcze Krzyk Wojownika - 96 pkt obrażeń. Te dwa są lepsze od Topora Lee. Chyba że się pomyliłeś i Topór Lee zadaje więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 21:31, knopfler napisał:

> Topór Lee:
> Wymagana siła - 95
> Obrażenia - 95
>
> P.S.
> Staraj się nie zamieszczać screenów jeśli nie mają żadnego związku z treścią twojego posta,

> poza tym uśmieszek na końcu twojego pytania budzi wątpliwości czy zadajesz je na poważne
-
> jeśli nie to na przyszłość staraj się jednak nie spamować.
A chyba nie, bo Pięść Trolla zadaje 100 pkt obrażeń. I jest jeszcze Krzyk Wojownika - 96 pkt
obrażeń. Te dwa są lepsze od Topora Lee. Chyba że się pomyliłeś i Topór Lee zadaje więcej.

piesc trolla i zemsta gorna zadaja 100 obrazen,po nich jest najleprzy topor w grze- topor lee 105 obazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topór w grze?

Mi się zdaje że najlepszy topór to "Pięść Trola", można kupić u Sharkiego w Nowym Obozie.

Nie wiem czy naprawdę nie wiesz czy tylko zadajesz takie głupie pytania żeby sobie ponabijać posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować