Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2008 o 21:49, adi54 napisał:

Mam pytanie. Czy jak będę robić ulu mulu to będzie mi potrzebna umiejętność trofea żeby zdobyć składniki?

Nie - akurat te skladniki mozesz zdobywac bez koniecznosi uczenia sie preparowania zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już kolega wspomniał nie potrzebujesz, gdyż uczysz się tego automatycznie podczas rozmowy z orkiem Tarrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może zauważyliście coś podejrzanego w walce dwuręcznym mieczem w Gothic ? Otóż jak mamy wyszkolony mistrz we walce dwuręcznej, to jak biegniemy, wtedy nie możemy z biegu zaatakować, a w Gothic II już ten błąd naprawiono, nie sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:01, Varo napisał:

Czy może zauważyliście coś podejrzanego w walce dwuręcznym mieczem w Gothic ? Otóż jak
mamy wyszkolony mistrz we walce dwuręcznej, to jak biegniemy, wtedy nie możemy z biegu
zaatakować, a w Gothic II już ten błąd naprawiono, nie sądzicie ?

Zauważyłem to. Może w Khorinis wyrabiają bardziej poręczne miecze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 21:49, adi54 napisał:

Mam pytanie. Czy jak będę robić ulu mulu to będzie mi potrzebna umiejętność trofea żeby
zdobyć składniki?

nie po prostu zbieraj składniki to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest zatopiona, wystaje tylko jej czubek, w związku z czym trzeba zanurkować, by się do niej dostać. Jest na terenie orków w jeziorze/rzece nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:01, Varo napisał:

Czy może zauważyliście coś podejrzanego w walce dwuręcznym mieczem w Gothic ? Otóż jak
mamy wyszkolony mistrz we walce dwuręcznej, to jak biegniemy, wtedy nie możemy z biegu
zaatakować, a w Gothic II już ten błąd naprawiono, nie sądzicie ?


Po prostu w jedynce się nie da - to nie błąd, tylko celowe działanie twórców (moim zdaniem lepiej było w jedynce, ale każdy ma swoje zdanie:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie też, w jedynce było to bardziej realistyczne, gdyż wiadomo, że taki wymach bronią ciężką najprawdopodobniej skończyłby się kontaktem z glebą. Jednak po opanowaniu walki bronią dwuręczną w stopniu mistrzowskim można by było wprowadzić ten atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie błąd, a nie błąd w grze. Chodzi o to, że żeby atakować dwuręcznym orężem, to musisz stać w miejscu, a Gothic II można atakować z biegu. Tak jak mówiłeś każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\

Po prostu w 2 twórcy postawili raczej na akcję i przyjemność płynącą z wartkich i szybkich pojedynków rezygnując nieco z przesadnego realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w gothic''u 1 w świątyni śniącego i musze odszukać tych orkowych szamanów. Mam już 3 ich miecze i jestem w komnacie gdzie można wrócić się do początku tej świątyni. nie wiem co mam tem zrobić. Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz odnaleźć "dziwny miecz" potem wrócić do Xardasa, on ci powie co dalej robić. Rozejrzyj się przede wszystkim w punkcie 7 na załączonej mapie:

20080628164909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Gothic''a, przeszedlem go a teraz chce odinstalowac. Patrze a tu wyskakuje ze nie ma pliku INSTALL.LoG. co zrobic? tylko nie mowcie ze trzeba jeszcze raz zainstalowac te gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:33, wybrany4567 napisał:

Zainstalowalem Gothic''a, przeszedlem go a teraz chce odinstalowac. Patrze a tu wyskakuje
ze nie ma pliku INSTALL.LoG. co zrobic? tylko nie mowcie ze trzeba jeszcze raz zainstalowac
te gre?

Może odpal setup z płyty i przez to odinstaluj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować