Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

No dobra a czy mogę jako członek Starego Obozu stać sie Magiem Wody gdy poproszę o to Saturasa? Czy mniej więcej w 3 akcie fabuła mnie niejako do tego "zmusi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:03, Spector 109948 napisał:

Trochę naczytałem się o dobrodziejstwach magii w grze ale ze względu na braki w wiedzy
chciałbym się spytać: jaka jest różnica między dołączeniem do Magów Wody, Ognia czy tych
ćpunów na Bagnie? Chodzi o dostępne czary, naukę i szaty ale i inne.


Jak mlynar911 Ci napisał niezależnie od tego czy magię chcesz studiować w Starym czy w Nowym Obozie to i tak skończysz ostatecznie u Magów Wody.
Jeśli natomiast przyłączysz się do Obozu Śniącego to zostaniesz Strażnikiem Świątynnym (nie ma opcji zostania Guru) i będziesz ograniczony do nauczenia się 4 (z 6) kręgów magii, będziesz miał za to dostęp do pancerzy Straży Świątynnej (pod względem ochrony odpowiadają one zbrojom Strażników i Najemników). Ogólnie Strażnik Świątynny jest bardziej czymś w rodzaju wojownika który może wspomagać się magią niż typowego maga.

EDIT:
Jeśli zostaniesz Magiem Ognia to po wypędzeniu ze SO jedyną Twoją opcją będzie przyłączenie się do NO i zostanie Magiem Wody, wtedy też będziesz mógł poznać 5 krąg magii (Magowie Ognia nauczą Cię jedynie czterech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:24, TICOCHONDRIUSS napisał:

Spoiler

Generalnie nie potrzebnie mu to piszesz --- to dla nowych ciekawa niespodzianka...


Hmmm najpierw przemyśl zanim skomentujesz ;] dla tego dałem to w spojlerze jak by chciał to by przeczytał. A przecież grał już w Gothica to wie co i jak z fabułą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:55, mlynar911 napisał:

Hmmm najpierw przemyśl zanim skomentujesz ;] dla tego dałem to w spojlerze jak by chciał
to by przeczytał. A przecież grał już w Gothica to wie co i jak z fabułą ;]


Przyznam ci racje.
Sorki nie doczytalem sie, ze juz gral i teraz widze, ze 3-ci raz.

Spector 109948 sorry i zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Co trzeba zrobić żeby mieć Ciężką Zbroję Strażnika ( jestem strażnikiem i chcę tą zbroję), i gdzie zdobyć pancerze magnatów, lub pancerz Gomeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:25, Yaquza napisał:

Mam pytanko: Co trzeba zrobić żeby mieć Ciężką Zbroję Strażnika ( jestem strażnikiem
i chcę tą zbroję), i gdzie zdobyć pancerze magnatów, lub pancerz Gomeza?

Nie da się, i nie da się. Tak to tylko w modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zbroje da się zdobyć wyłącznie używając kodów ... niestety ale magnatem lub "elitarnym" strażnikiem zostaniesz tylko w modach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:30, Yaquza napisał:

Mi chodzi o tą zbroję co ma Thorus.

Właśnie kolegom o to chodzi, tej zbroi nie da się mieć w pierwotnej grze (znaczy bez modów), no, chyba że użyjesz kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:25, Yaquza napisał:

Mam pytanko: Co trzeba zrobić żeby mieć Ciężką Zbroję Strażnika (jestem strażnikiem
i chcę tą zbroję), i gdzie zdobyć pancerze magnatów, lub pancerz Gomeza?

Nie dostaniesz Ciężką Zbroję Strażnika, gdyż

Spoiler

pod koniec trzeciego rozdziału zostaniesz wywalony ze Starego Obozu, i jedyną możliwością będzie dołączyć do Nowego Obozu.


Tak samo nie zdobędziesz zbroi magnata, ani Gomeza - ponieważ nie można tak zajść wysoko (także nie możesz być Baalem w Obozie Bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:30, Yaquza napisał:

Mi chodzi o tą zbroję co ma Thorus.


Nie wiem czy grales juz kiedys w Gothic. Ale nie ma szans dostac tej zbroi. Z powodu...................... rozwoju wypadkow w grze, a raczej twoich nieuniknionych poczynan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co będzie pod koniec.Ale mówię ze pojawia mi się opcja kupienia, i jak chce kupić to koles do mnie że ta zbroja jest dla najśliniejszych straznikow...>.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:37, Yaquza napisał:

Wiem co będzie pod koniec.Ale mówię ze pojawia mi się opcja kupienia, i jak chce kupić
to koles do mnie że ta zbroja jest dla najśliniejszych straznikow...>.<

No, właśnie, nie kupisz jej, bo tak zaplanowali twórcy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:37, Yaquza napisał:

Wiem co będzie pod koniec.Ale mówię ze pojawia mi się opcja kupienia, i jak chce kupić
to koles do mnie że ta zbroja jest dla najśliniejszych straznikow...>.<


Kod do MARVINA na ciezka zbroje straznika:
insert grd_armor_h

Mozna tez uzyc kodu O gdzie kontrolujesz wybrana postac i zdejmujesz jej zbroje.
szybciej znalazbys strone o gothicu z podanymi kodami przez google niz pisac posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2009 o 15:43, Sarinew napisał:

Kod do MARVINA na ciezka zbroje straznika:
insert grd_armor_h

Mozna tez uzyc kodu O gdzie kontrolujesz wybrana postac i zdejmujesz jej zbroje.
szybciej znalazbys strone o gothicu z podanymi kodami przez google niz pisac posty.

Napisal ze chce kupic, a nie oszukiwac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:37, Yaquza napisał:

Wiem co będzie pod koniec.Ale mówię ze pojawia mi się opcja kupienia, i jak chce kupić
to koles do mnie że ta zbroja jest dla najśliniejszych straznikow...>.<

Omg. W gothicu zbroje dostajesz wraz z zakończeniem danej misji wątku głównego w danym rozdziale. A ,że kiedy już masz dostać tą najlepszą zbroję strażnika Cię wywalają z obozu. Więc jej nie dostaniesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować