Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2009 o 21:27, Gumisiek2 napisał:

Czy w "jedynce" bez modów można zostać Guru w Obozie na Bagnie? Bo różne strony różnie
piszą i sam już nie wiem ;]


Niestety, ale nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 21:27, Gumisiek2 napisał:

Czy w "jedynce" bez modów można zostać Guru w Obozie na Bagnie? Bo różne strony różnie
piszą i sam już nie wiem ;]

Nie można,tak jak kolega pisał,a ja się dołącze,żeby być tą "jedną ze stron".A żeby zostać guru to najpewniej chyba mroczne tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 21:35, Gumisiek2 napisał:

I gothic.gram.pl pisze "...a po skończonej praktyce awansujemy na Wojownika Świątynnego
lub tez Guru". -_- Dzięki za oświecenie.

Raczej tylko na Wojownika Świątynnego. Bo guru nie da się być ;d a co strony piszą to sobie mogą pisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mnie najbardziej w "jedynce" usatysfakcjonowało (w MT), to to, że mozna było zostac przywódcą obozu przed kopalnią.
Szkoda tylko, że w tym momencie, gildia nie zmieniała nam się na "magnat" ( i tak by się nie zmieniła, bo "magnat" w G1 MT nazywa się "kawał sukinsyna" :D ), i dostawaliśmy tylko ciężką zbroję magnata, a nie pancerz gomeza.
Mi się ta zbroja zbytnio nie przydała, bo miałem już smoczą.
Fakt, dołącze się jeszcze do tych stron, i powiem, iż guru nie da się niestety zostać, tylko strażnikiem świątynnym, ale będąc innym magiem warto jest używać run, których użuywają guru.
Mam tu na myśli, żeby najpierw wykończyć człowieka/ wroga psychicznie, a potem dobić jakimś mocnym czarem ofensywnym.
Na orków najlepiej działa "pięść wichru" (w 3 rozdziale, bo lepszej runy jak dla mnie wtedy znaleźć nie możemy( no chyba, że ramy w MT).
Najfajniejsze jest to, że używająć pięście wichru, jeśli nie będziemy inwestowali w nią, to najsłabsze użycie czaru, nie zabierze nam ani trochę many.
Czekamy z niecierpliwością na "Czas Zapłaty" (polecam, dla wszystkich fanów Gothica którym nie wystarczy sama jedynka, czy MT).
Spotkamy tam nowe gildie, i co najlepsze w modach nową fabułę.
O trochę się nie na temat rozpisałem, ale co mi tam :p
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z nawiązką odbijesz sobie to wszystko grając w Arcanie :] (lub w Risena, kwestia gustu).
Fakt, gdyby była dodatkowa gildia (mówie tu o guru) gra byłaby trochę bardziej urozmaicona.
Wszystkie questy poboczne trudno (a może nie ??) ukończyć, ale dalej jednak brakuje mi jeszcze więcej zabawy.
Fajnie by było jakby poziomki ale the modders, popracowali jeszcze nad innym modem (mam tu na myśli quest pack, i właśnie gildia guru), ale dajmy im najpierw skończyć czas zapłaty.
Ale niestety chyba sobie jeszcze poczekamy, bo pierwsza oficjalna data premiery (oczywiście nieoficjalnego moda) była zaplanowana na grudzień 2008 r.
Potem stwierdzili, że modfikacja ukaże się na naszych komputerach już na przełomie czerwca i lipca 2009 r. a jak na razie były planowane dwie premiery, i zadna nie okazała się prawdą.
Cóż, na nowe mody możemy trochę poczekać.
No, zostają jeszcze poziomki.
W sumie faktycznie, gildia guru przydałaby się w G1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A fajnie by było,gdyby tak latali se bezimienni po świecie (kika światów - serwerów) i kilka magów ognia przeciwko kilku magów wody czy umysłu jak mówił przedmówca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja...nie lubię MMORPG,ale np. specjalnie zrobiony mod do czegoś takiego,że w pewnych strefach (Np.zamiast starej kopalni to jakiś zniszczony zamek orków) i tam cały czas trwa wojna.Bez kontaktu na fabułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:19, Ezio napisał:

Ja...nie lubię MMORPG,ale np. specjalnie zrobiony mod do czegoś takiego,że w pewnych
strefach (Np.zamiast starej kopalni to jakiś zniszczony zamek orków) i tam cały czas
trwa wojna.Bez kontaktu na fabułe.

Nawet jesli coś takiego byłoby możliwe to i tak by nie wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 15:03, Karharot napisał:

Jako alternatywa? Przy n-tym podejściu do gry miło jest zrobić coś odmiennie:)

Alternatywa powiadasz ;p i tak wszystkie klasy różnią się tylko jedną misją ...
Jak dla mnie ta szata Guru wygląda jak prześcieradło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 10:23, mlynar911 napisał:

Alternatywa powiadasz ;p i tak wszystkie klasy różnią się tylko jedną misją ...
Jak dla mnie ta szata Guru wygląda jak prześcieradło ;]

Dla mnie też ale można próbować się wczuć w rolę oświeconego kapłana Śniącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 10:33, Karharot napisał:

Dla mnie też ale można próbować się wczuć w rolę oświeconego kapłana Śniącego :)

Tylko szkoda, że żadni nowi nie będą pytać o zgodę na dołączenie do obozu i nie będziesz oświecał nowicjuszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować