Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2014 o 13:03, Firefly94 napisał:

Tego nie wiem, jeszcze nie próbowałem. W razie czego, skopiuj sobie zapisy gdzie indziej.

Tak zrobię.
Dzięki, zobaczymy jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 12:59, Bezi_113 napisał:

> Potrzebny jest PlayerKit.
Zapisy się od tego nie zepsują?

Jeśli potrzebny jest PlayerKit to podejrzewam że po prostu stare zapisy będą funkcjonować dalej ale nie obejmie ich poprawka i będzie trzeba zacząć od jaja (zera), ale mam nadzieję, że to tylko moje pesymistyczne spojrzenie - sam nigdy tego ruszać nie musiałem i wszystko chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Gold patch dodaje to co miało być w oryginalnym Gothicu, ale nie udało się w czasie premiery. Mam problem, bo miałem w extraklasyce kupioną grę, ale płyta mi się rozwaliła, można spokojnie ściągnąć grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 21:08, Daronn_Darker napisał:

Słyszałem, że Gold patch dodaje to co miało być w oryginalnym Gothicu, ale nie udało
się w czasie premiery.

Jeśli mówisz o "Golden Mod" (pozycja nr 6 w przyklejonym poście) to odradzam - bugi uniemożliwiają grę na etapie tworzenia ulu-mulu (przynajmniej w polskiej wersji językowej, nie wiem jak w innych). Zamiast tego ściagnij sobie pozycję nr2 - też rozszerza i wzbogaca świat bez zmieniania go za bardzo.

Sipso dzięki za info i wyprowadzenie z błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skończyłem grę ponownie. Grałem cień/strażnik/najemnik/mag wody/nekromanta.
Fajnie było sobie przypomnieć o co chodzi pod koniec gry i spróbować zagrać runą z Uriziela. Pierwszy raz chyba grałem Nekromantą.

20140904225816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 06:59, Firefly94 napisał:

Wystarczyło mobków na tyle XP? Czy wspomagałeś się golemami? :P

Nie golemami, demonami :D Chciałem nauczyć się szóstego kręgu magii od Xardasa ale w pewnym momencie zorientowałem się, że już zbyt wiele doświadczenia nie zbiorę. W efekcie zabiłem ponad 100 demonów ze zwojów kupionych u Xardasa :D
Jak się potem okazało, niepotrzebnie, bo dzięki tym wszystkim miksturom które znalazłem w Świątyni Śniącego, mogłem zostawić manę i zupełnie jej nie zwiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 17:39, Gumisiek2 napisał:

Dopisałem informację o patchu, dzięki za powiadomienie ;-)

Spoko, ER w przeciwieństwie do większosci tych z listy jest dosyć świeżym modem i dlatego szybko się rozwija (patch o jakim napisałem to drugi w przeciągu ostatnich 2 miesięcy a każdy z nich zmienia dosyć sporo). Trzeci też ma się ukazać bo nie jest to jeszcze wersja finalna ale Outlander (twórca moda) pisał, że musi sobie zrobic chwilkę przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy!!
Nie mam głosu postaci postaci ani otoczenia, zainstalowałem swój stary egzemplarz gry na Windows 7 i bieda:( a w Gothic 2 noc kruka bo też zainstalowałem nie mam filmików:/ podobno trzeba zmienić jakiś wiersz w jednym z plików w grze, wiecie może co tu może się dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś tu kto mógłby mi pomóc? już się nie mogę doczekać aż będę grał w grę:D
ps. na pewno ktoś z was grał z modami chce spróbować z uwagi że grę przeszedłem ok 15 razy.. który byście polecili na początek oczywiście interesuje mnie w języku polskim, jakaś najciekawsza fabularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli chodzi o problemy: niektórym pomaga wyłączenie ponowne włączenie dźwięku. Spróbuj także reinstalki. To nie temat o G2NK, ale rozwiązanie problemu jest tu (następnym razem korzystaj z wyszukiwarki): http://pcgamingwiki.com/wiki/Gothic_2#Black_videos_.28sound_but_no_picture.29

Jeśli chodzi o mody, cóż sporo ich jest. Mroczne Tajemnice, Czas Zapłaty, Diccuric... Od siebie jeszcze dodam Edycję Rozszerzoną, ciekawie uzupełnia luki w świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 12:47, Firefly94 napisał:

Hmm, jeśli chodzi o problemy: niektórym pomaga wyłączenie ponowne włączenie dźwięku.
Spróbuj także reinstalki. To nie temat o G2NK, ale rozwiązanie problemu jest tu (następnym
razem korzystaj z wyszukiwarki): http://pcgamingwiki.com/wiki/Gothic_2#Black_videos_.28sound_but_no_picture.29

Jeśli chodzi o mody, cóż sporo ich jest. Mroczne Tajemnice, Czas Zapłaty, Diccuric...
Od siebie jeszcze dodam Edycję Rozszerzoną, ciekawie uzupełnia luki w świecie gry.


Tego próbowałem wiadomo... nie działa, przełączenie źródeł dźwięku też nie działa, swoją drogą..czym się one różnią?

Temat nocy kruka chciałem załatwić od razu i dzięki za pomoc, jednak dość blisko związany temat więc po co spamować?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować