Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już oficjalne - No Man`s Sky opóźnione na PC

8 postów w tym temacie

> Mam wrażenie, że ta gra będzie potem wspominana jako przykład majestatycznej klapy.

Finansowo nie będzie. Ludzie kupią tak czy siak. Przejadą się na samej grze ALE trzeba zwrócić uwagę że firma była uczciwa. Pokazali co sprzedają co do joty.

Zbierz surowce, ulepsz coś, leć do następnej planety - i tak przez jakieś 30-40h.

Szkoda tylko że skopali eksploracje. Spoilery donoszą że coraz lepszy sprzęt jest coraz bliżej centrum galaktyki. Co za tym idzie - nie ma kompletnie sensu latać po planetach, zbierz co możesz i leć bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2016 o 11:15, piorko90 napisał:

Mam wrażenie, że ta gra będzie potem wspominana jako przykład majestatycznej klapy.


Jeszcze można złośliwie dorzucić nudna, monotonna, ale pewnie i tak chciałoby się zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA kupuje tą grę, pogram pewnie z kilkanaście godzin i jak każdą grę wymienię lub odłożę. Nie rozumiem oburzenia ani tekstów typu że to będzie porażka. To gra jak każda inna. Nikt nigdy z twórców czy nawet PR nie obiecywał nie wiadomo czego.

Uważam że gra sprzeda się dobrze (i trzymam kciuki za tą sprzedaż) i że jest na tyle ciekawa że powinno się z nią zapoznać. A kto jakie gry lubi to inne sprawa.

Niektórzy od lat w kółko budują domek w minecrafcie, inni lubią latać po kosmosie i handlować a inni będą latać po kosmosie i zwiedzać planety. Nie rozumie czemu ta gra ma być gorsza od innych albo nudniejsza. Co najwyżej ten plebs co narzeka nie jest targetem gry, ale czy nie szkoda czasu na narzekania skoro tyle jest gier? Ta gra jest po prostu jest inna.

Jeżeli nawet pobawię się przy niej i drinku z 30-40h w sumie to moim zdaniem już to jest udana produkcja. Nie jestem z tych co siedzą przy jednej grze tysiące godzin, za dużo gier wychodzi i to różnych aby marnować czas ciągle na jedną grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Co kto lubi.
Grę kupią Ci, którzy chcą i tyle.
Jak się im spodoba to fajnie, jak nie to ich strata.
Chociaż wydaje mi się, że Ci, którzy planują jej zakup raczej wiedzą czego się mogą spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować