Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberterroryzm i trudne pytania - recenzujemy Deus Ex: Rozłam Ludzkości

12 postów w tym temacie

Czy gra ma nadal taką samą, drętwą mechanikę jak "Bunt Ludzkości"? Chodzi mi o sposób trzymania broni w widoku z pierwszej osoby i brak możliwości przybliżenia widoku, jak w normalnych strzelankach, czy to poprawili? Odpaliłem sobie wczoraj "Bunt Ludzkości" i ta mechanika obecnie bardzo razi sztucznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Buncie Ludzkości była taka możliwości (w konsoli po naciśnięciu gałki służącej do rozglądania się). W Rozłamie zmienił się układ klawiszy (przybliżaje jest jak w shooterach czyli pod lewym spustem) natomiast mechanika w dużej części została ta sama. Na konsoli (bo tylko tam gram) można ustawić sobie układ sterowania jak w Buncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy gra ma nadal taką samą, drętwą mechanikę jak "Bunt Ludzkości"? Chodzi mi o sposób
> trzymania broni w widoku z pierwszej osoby i brak możliwości przybliżenia widoku, jak
> w normalnych strzelankach, czy to poprawili? Odpaliłem sobie wczoraj "Bunt Ludzkości"
> i ta mechanika obecnie bardzo razi sztucznością.

Jest normalny zoom-in na broń, muszkę, szczerbinkę czy jaki tam sobie celownik zamontujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj ciekawe wydanie gry sprzedawane w MM i w Saturnie - gra + Steel Book. Problem w tym, że zarówno na opakowaniu zbiorczym, jak i na samym pudełku z grą są tylko i wyłącznie angielskie napisy ... Myślicie, że gra jest tylko w wersji oryginalnej, czy po instalacji na Steam będzie można wybrać polskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiłem dzisiaj ciekawe wydanie gry sprzedawane w MM i w Saturnie - gra + Steel Book.
> Problem w tym, że zarówno na opakowaniu zbiorczym, jak i na samym pudełku z grą są tylko
> i wyłącznie angielskie napisy ... Myślicie, że gra jest tylko w wersji oryginalnej, czy
> po instalacji na Steam będzie można wybrać polskie napisy?

Nie pomogę ci niestety, w mojej wersji recenzenckiej było tylko ENG, więc nie mam pojęcia, czy w normalnej będzie po polsku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2016 o 11:29, KeyserSoze napisał:


Nie pomogę ci niestety, w mojej wersji recenzenckiej było tylko ENG, więc nie mam pojęcia,
czy w normalnej będzie po polsku :(


Już sobie poradziłem ;) polską wersję wybiera się z menu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta gra ma tym razem jakieś powiązania z oryginalnym DE? Czy dalej jedyne na co możemy liczyć to e-maile z przyszłości i jedna wypowiedziana kwestia jakiegoś starego znajomego typu ''ni z gruchy ni z pietruchy'' po napisach końcowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować