Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen - premiera 18 sierpnia 2006.

193 postów w tym temacie

ale czy juz wszystko co z mojej strony byc powinno zostalo wykonane? bo nie dostalem maila z prosba o potwierdzenie i nie wiem czy w liscie zamowien (jako jeszcze niewyslane) mam mozliwosci jedynie wroc do sklepu i anuluj zamowienie to chyba jednak jest potwierdzone... oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:51, jbobo napisał:

ale czy juz wszystko co z mojej strony byc powinno zostalo wykonane? bo nie dostalem maila
z prosba o potwierdzenie i nie wiem czy w liscie zamowien (jako jeszcze niewyslane) mam mozliwosci
jedynie wroc do sklepu i anuluj zamowienie to chyba jednak jest potwierdzone... oby


Mailowa prośba o potwierdzenie zamówienia dotyczy wyłącznie zamówień płatnych przy odbiorze. Zamówienia płatne z góry, tak jak Twoje, są potwierdzane automatycznie w chwili dokonania płatności.Mówiąc w skrócie, wszystko z Twojej strony jest już wykonane, nie ma obaw.

Paczki będą wysyłane 10 sierpnia, czyli jutro. W wypadku wybrania dostawy kurierskiej, gry można spodziewać się w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, oficjalna premiera będzie 18 sierpinia, w sklepach, ale pre ordery wysyłane będa dzisiaj i premiera niby dla preorderów będzie 11 sierpinia czyli jutro. Pewnie dlatego, żeby nas już nie irytować bardziej zmienną datą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka już w drodze :D. Już się normalnie nie mogę doczekać ;p. Dzisiaj sobie zwolnie miejsce na dysku, zrobie defragmentacje, żeby już jutro nie mieć żadnych problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 15:39, zardzel napisał:

a czy taka super-hiper-mega-wypas wersja jak w pre orderze też będzie w sklepach czy tylko
my mamy takiego fata ??


Do sklepu trafi ta sama wersja co do nas :). Tylko, że my będziemy się cieszyć grą już jutro a Ci co chcą w sklepie będą musieli poczekać do 18. Więc i tak mamy lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość większych hurtowni w polsce ma już Spellforce 2, zostali równiez poproszeni o nie sprzedawanie SF2 do czasu oficjalnej premier, a czy się z tego wywiążą to już inna sprawa....jak widać MM ma te konwenase gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:28, archimonde1 napisał:

właśnie zamówiłem grę i mam pytanie, czy pójdzie mi na wysokich detalach??
Mój kOmP:Athlon 64 3500, 1024 ddr, Geforce 7600GT


Pójść pójdzie tyle że SF2 mimo spełnienia wymagań zalecanych (spójrz na podpis) u mnie ścina bardzo nawet jak się wiele na ekranie nie dzieje, co jest dziwną tendencją, zmniejszanie detali za wiele też niestety nie daje...
Ale gierkę polecam bo jest wciągająca:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:32, Viper napisał:

> właśnie zamówiłem grę i mam pytanie, czy pójdzie mi na wysokich detalach??
> Mój kOmP:Athlon 64 3500, 1024 ddr, Geforce 7600GT

Pójść pójdzie tyle że SF2 mimo spełnienia wymagań zalecanych (spójrz na podpis) u mnie ścina
bardzo nawet jak się wiele na ekranie nie dzieje, co jest dziwną tendencją, zmniejszanie detali
za wiele też niestety nie daje...
Ale gierkę polecam bo jest wciągająca:]


wydaje mi się że w Twoim przypadku nie jest to wina sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować