Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen - premiera 18 sierpnia 2006.

193 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2006 o 18:38, Kukowsky napisał:

Widzę, że tu dużo osób rozpacza, że się dowiedziała o przesunięciu premiery, a ja chciałbym
powiedzieć, że CDP informowało już nas o tym chyba gdzieś dwa tygodnie temu. Mówie tak, bo
widzę, że niektórzy chyba pierwszy raz o tym słyszą. :)


Z tego co wiem, to jeszcze do wczoraj premiera SpellForce 2 miała być 11 sierpnia. Dopiero dziś ukazał się news, że została przesunięta o tydzień, czyli na 18 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:00, Magwisienka napisał:

A może by tak wreszcie jakiś bonus dostali ci, co zamawiaja w pre-orderze? Np. dostawa w poprzednim
terminie, tzn.11 sierpnia?


Pomysł przez chwile...
Bonus wszyscy musieliby dostać bo wszyscy zamawiają w pre orderze bo tylko on jest dostępny...
Jak oni mają nam wysłac "niedokończoną" gre... Jakby była skończona już to by nam powysyłali, bez powodu nie odwołali przecież premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:35, Kukowsky napisał:

> Z tego co wiem, to jeszcze do wczoraj premiera SpellForce 2 miała być 11 sierpnia. Dopiero

> dziś ukazał się news, że została przesunięta o tydzień, czyli na 18 sierpnia.
http://www.gram.pl/news.asp?id=2057
Ten news chyba temu zaprzecza, a pochodzi z 4 lipca... :)


Masz rację, ale popatrz na te newsy:

- http://www.gram.pl/news.asp?id=2057 - tu jest napisane, że premiera będzie 18 sierpnia.

- http://www.gram.pl/news.asp?id=2239 - w tym newsie z 28 lipca, pisze że jednak premiera będzie 11 sieprnia.

- http://www.gram.pl/news.asp?id=2293 - natomiast w dzisiejszym newsie CDP informuje, że nici z premiery 11 sierpnia i wraca do pierwszej daty premiery - 18 sierpień.

Już chyba wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrobia, pewnie zeszło im tyle na testach, że nie dadzą rady może wytłoczyć tylu egzemplarzy.

Jeszcze mam pytanie, co bedzie jesli juz potwierdzilem zamowienie a premiera sie przeniesie, bedzie ok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 19:49, Seqiu napisał:

Już chyba wszystko jasne ;)

Może... nie śledziłem dokładnie co się dzieję z datą premiery SpellForce. Zapamiętałem po proostu jeden news, który wcześniej mówił o przesunięciu premiery na 18 sierpnia, a ten drugi najwidoczniej umknął mojej uwadze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesunięcie premiery nie może być związane z jakimiś poprawkami w grze, ponieważ przez tydzień niewiele da się zrobić jeżeli opakowania wszystkich egzęplarzy nie są jeszcze gotowe to dla tych co zamówili Spellforce 2 przed premierą w sklepie gram.pl powinna być utrzymana data wysyłki 11.08.06r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzisiaj przyszły dwa meile.Pierwszy o potwierdzenie zamówienia i drugi ,że premiera w sklepie gram.pl jest 10 sierpnia. I mam nadzieje ,że dostane giere już 11 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jak to jest? W sklepie jest napisane, że premiera jest 11 sierpnia, w wiadomości, że 18. Dostałem maila, że jednak 11??

Ludzie, zdecydujcie się, bo nie wiem co mam robić, zamawiać TQ oddzielnie czy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostałem tekiego maila:
Witaj Drakan,
Pragniemy Cię poinformować, że już 10 sierpnia będzie miała premierę w naszym sklepie zamówiona przez Ciebie gra SpellForce2. Zgodnie z naszymi obietnicami paczka zostanie do Ciebie wysłana w dniu premiery.Pamiętaj, aby zamówienie trafiło do realizacji musi zostać przez Ciebie potwierdzone. Link do potwierdzenia zostanie do Ciebie przesłany w oddzielnym mailu. Jednocześnie przypominamy, że możesz potwierdzić zamówienie również bezpośrednio z konta na gram.pl.
pozdrawiam Katarzyna Kruk
Gram.pl

Więc jest przesuniecie premiery czy nie ma?
Takze w sklepie gram nie ma zmienionej daty premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paranoja !!! Tak sie nie robi... Wprowadzacie zupelnie zbedny zamet. Skoro jestescie taka slaba firma ze nie potraficie wydac gry w podanym termnie to chociaz nie robcie klientom zludnych nadzieji...Teraz co tydzien widze newsa:Spellforce tydzien wczesniej potem tydzien pozniej potem znowu wczesniej a moze jednak pozniej... Dla mnie jest to LEKCEWAZENIE potencjalnego klienta. Bardzo duzy MINUS dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zmienili w planie wydawiczym na 18.08.2006 , takze w sklepie na menu głownym.
Teraz tylko w muszą zmieć w informacji o produkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 09:40, Drakan napisał:

Więc jest przesuniecie premiery czy nie ma?


Już informuję w czym rzecz:

Polska, sklepowa data premiery Spellforce 2, tak jak informuje news, niestety ostatecznie powróciła na dzień 18 sierpnia.

Jednakże w sklepie gram.pl udało się nam uniknąć tego przesunięcia i w ten sposób zapewnić Wam grę kilka dni przed polską premierą. I właśnie dlatego, tak jak informował mail wysłany do osób które złożyły w naszym serwisie zamówienie pre-orderowe na Spellforce 2, wysyłki możecie spodziewać się już w przyszłym tygodniu, na tydzień przed polską premierą. Nie ma tutaj żadnej pomyłki :)

Korzystając z okazji, przepraszam jeśli coś w mailu było niejasne. Pechowo, jego wysyłka pokryła się razem z newsem i mogło to wprowadzić trochę zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPEROWO! :D
Spellforcik ląduje u mnie 4 dni przed przeprowadzką, więc nie bede musiał ganiac kuriera :D
Sprawa elegancko załatwiona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować