Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen - premiera 18 sierpnia 2006.

193 postów w tym temacie

Zaraz mnie cos już trafi!
Po co w takim razie zapowiadać coś skoro się to zaraz odwoła.
I będe musiał kuriera po Lbn ganiac bo się przeprowadze 4 dni przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

CD Projekt informuje, że premiera gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen odbędzie się 18 sierpnia 2006. Niestety, pomimo naszych chęci i starań, nie uda nam się dotrzymać terminu 11 sierpnia, za co serdecznie przepraszamy.

Przeczytaj cały tekst "SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen - premiera 18 sierpnia 2006. " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już mam dość czekania.jak premiera będzie jeszcze później to zwariuje.ale dziwne w planie wydawniczym jest napisane że będzie 11 sierpnia premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię CDPROJEKT między innymi za Rzetelność i dbanie o graczy. Prezent za zamówienie HOMM V jeszcze w zeszłym roku i WIERNE czekanie był świetny... Uważam że można dorzucić firmowe podkłądki czy coś osobom które od kilku mięsięcy z pokorą znoszą skaczące daty premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda będe musiał poczekac dłużej na paczkę bo zamówiłem TQ I SP2 w jednym zamówieniu.
Szkoda że nie wyszło z wczęśniejsza premierą, CDP mógł poczekać aż się wyrobi , potem dopiero ogłaszać nowy termin wydania .
Mam nadzieje ze termin się już nie przesunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:49, Numer 47 napisał:

A ja mam pytanko: Dlaczego, gdy zamawiam SpellForca 2 w PREORDERze muszę płacić za przesyłkę??
Wcześniej tak nie było.
A co do opóźnienia to mówi się trudno.



Możesz zapłącić wirtualną kasą wykupując żeton jeden kosztuje 10 wpln
Do wysyłki sa potrzebne 2 żetony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie nie wierzę w to co czytam. Już się napaliłam na 12 sierpnia i zapowiedziałam rodzince, że przez tydzień nie będzie mnie duchem w domu a tu du*a. Chyba sie rozplacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie coś trafi!! Myślałem że se już pogram 11 czy 12 sierpnia bo zamówiłem preordera, a wy mi tu z czymś takim wyskakujecie :(
P.S. Ja potrzebowałem jednego żetona na darmowom przesyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie bedzie soundtracku albo czegos podobnego jako dodatku za tyle czasu bo tak na dobrą sprawe to bedzie na okolo 1.5 tyg przed rokiem szkolnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi, ostatnio najpierw przesuwano w kalendarzu premier czas wydania gry, a dopiero po kilku dniach odważono się nas informować, a teraz jest na odwrót, wiadomośc jest, a obsuwy w kalndarzu ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil.i.Maciek -> Tia, gra na zachodzie wyszła juz w kwietniu, ale co tam, tylko 4 miesiące różnicy. Jak Cenega lub Lem przekłada premierę, to wrzawa straszna, hańba, nie dbają o klienta! A gdy CDP? A to nic, tydzień w tą, tydzień w tamtą, miesiąc w tą, miesiąc w tamtą. Co to za różnica?

Zachowalibyście przynajmniej pozory obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu dużo osób rozpacza, że się dowiedziała o przesunięciu premiery, a ja chciałbym powiedzieć, że CDP informowało już nas o tym chyba gdzieś dwa tygodnie temu. Mówie tak, bo widzę, że niektórzy chyba pierwszy raz o tym słyszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować