Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Ile najwięcej przejechałeś rowerem?

172 postów w tym temacie

ja tam najwiecej jak pamietam to przejechalem 70km byla to tez jakas wycieczka rowerowa i nawet tego nie zaluje mimo iz moje 4 litery byle niezle odparzone,a tak to na codzien tez jezdze jak nie z kumplami po skateparku to gdzies tam po swoich miejscowkach (mowie wam bmx czyni cuda) to tak dziennie po jakies 5-7 kilosów robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby które się odchudzają, mogą Ci zazdrościć, tyle kilokaloriii spaliłeś ^^ Ja najwięcej robię ze 100km, jak jest ładna pogoda... Następnie nad rzeczke i ognisko... Szczegółów ogniska nie zdradzam ^^
PS : Ostatnio złapałem gume, a nie chce mi się dętki wymieniąć, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja najwięcej zrobiłem 30 km, ale tylko dlatego że juz dojeżdzam mój drugi rower z rzana, juz odpadały w nim pedały, siadały hamulce, po prostu jezdze tak zebyt dac rade do domu wrócic na piechote jakbyco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 19:20, Adam k. napisał:

Ja najwięcej przejechałem 173km w dwa dni w pierwszy dzień 93km a w drugi 80km.


A i tak nie schudłeś... I po co ci to było?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kilka miesięcy nie jeździłem na rowerze tak wsiadłem i z kumplem jakieś 70 km zaraz zrobiliśmy. Później, tego samego dnia trochę uda bolały, ale szybko minęło na szczęście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najwięcej w ciągu 2 godzin przejechałem 35 km . Jechałem do dziewczyny dlatego chyba dałem rade bo tak to by mi sie nie chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 56 km z jedną malutką przerwą - około 1 min. W przyszłe wakacje spróbuję pobić moje dotychczasowe osiągnięcie. Planuję przejechać ok. 70-80 km, ale już z troszkę dłuższą przerwą - maksymalnie 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz pobilem dzis swoj zeszly rekord o cale 15 kilomerow! ze 185km na okragle 200! oczywscie nie byla to trasa bez przerwy prawda?;p w kazdym badz razie dzis na liczniku nabilem dwie stowy;p a wiec jestem blizszy do spelnienia moich wakacyjnych zamierzen-przejechania trasy Olsztyn-Krakow-Szczecin-Olsztyn. narazie robie 100km dziennie ale wiem ze jednorazowo moge dwukrotnie wiecej! mowie jednorazowo bo niemozliwym jest bym tak normlanie codziennie jezdzil;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować