Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Kurcze jutro już do szkoły a ja mam 2 sprawdziany z maty i geografii i dwie kartkówki z chemii i organizacji a nie jeszcze nie umiem tak szybko mi ten weekend przeleciał że nawet nie zdążyłem sie pouczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:45, pizmak666 napisał:

@Nertis
olaboga rety, jaki my tu w wawie mamy do dupy system ocenienia :P


Nic na to nie poradzę...chyba ,że przeprowadzisz się do Białegostoku ;).

Dnia 25.11.2007 o 15:45, pizmak666 napisał:

a tak na serio, to ja w gim nie miałem żadnej dwójki na semestr/koniec, raz tylko w 2 klasie
3 na semestr z chemii. zresztą to była moja jedyna słaba strona, bo w gim to wszystko taki
banał że trudno nie zdać, w ogóle trzeba nieźle się opieprzać żeby coś w gim nie wyszło...


No to żebyś zobaczył moje świadectwa z 1 i 2 klasy gim to byś się chyba załamał jak ty żadnej trójki na koniec nie miałeś ;)...ale to były czasy :D.Wagary,faza i wiele innych rzeczy...to już nie powróci ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 16:33, Nertis napisał:

Nic na to nie poradzę...chyba ,że przeprowadzisz się do Białegostoku ;).

teraz to już żartowałem :P

Dnia 25.11.2007 o 16:33, Nertis napisał:

No to żebyś zobaczył moje świadectwa z 1 i 2 klasy gim to byś się chyba załamał jak ty żadnej
trójki na koniec nie miałeś ;)...ale to były czasy :D.Wagary,faza i wiele innych rzeczy...to
już nie powróci ;(.

czy ja wiem, można też w sumie mieć słabe oceny, apotem lądować w najlepszym LO w Białymstoku i radzić sobie. wszystko zależy od wiedzy, nie od ocen. niestety te do końca gim są dla większości najważniejsze, bo pkt itp itd "aj do szkoły się nie dostane" i potem jest robienie wszystkiego dla samych ocen i idzie taki do dobrego LO, miejsce zajmuje i sobie nie radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest poczytać o tej ilości Waszych sprawdzianów/kartkówek, jak narzekacie jak to będzie ciężko, itp. Ale powiem wam, że w porównaniu do dalszej nauki(bo szkołę to ja pożegnałem 2 lata temu ponad, z żalem, nie ukrywam:) ) to jest to pikuś. Ale marudźcie dalej - zobaczymy co powiecie na studiach...i tu są 2 opcje - albo nic nie powiecie, bo tak Was zawali robotą, albo będziecie mówić ile wlezie, bo będzie bardzo luźno(polecam resocjalizację!!!).
Napisałem to, żeby każdy widział, że zawsze może być gorzej, nawet jeśli myślimy, że będzie lepiej i odwrotnie:)

PS - poza tym, miło sobie przypomnieć szkolne czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
powiem Ci, że każdy kto już skończył jakąś szkołę, mówi że poprzednia to pikuś, a teraz to jest ciężko. ale ja zawsze idę z nastawieniem, że każda następna nauka jest odpowiednio dopasowana do młodzieży w danym wieku i jest zarówno wymagająca jak i do zrealizowania. a komentarze i marudzenie są tylko sposobem na odreagowanie, przynajmniej wg. mnie.
i masz racje, zawszę może być gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:26, caramondl napisał:

Fajnie jest poczytać o tej ilości Waszych sprawdzianów/kartkówek, jak narzekacie jak to będzie
ciężko, itp. Ale powiem wam, że w porównaniu do dalszej nauki(bo szkołę to ja pożegnałem 2
lata temu ponad, z żalem, nie ukrywam:) ) to jest to pikuś. Ale marudźcie dalej - zobaczymy
co powiecie na studiach...i tu są 2 opcje - albo nic nie powiecie, bo tak Was zawali robotą,
albo będziecie mówić ile wlezie, bo będzie bardzo luźno(polecam resocjalizację!!!).
Napisałem to, żeby każdy widział, że zawsze może być gorzej, nawet jeśli myślimy, że będzie
lepiej i odwrotnie:)

PS - poza tym, miło sobie przypomnieć szkolne czasy...



wiadomo .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie męczę się na dwóch infach!! Poprostu żal. Programowanie to najgorsza rzecz jak może być z informatyki jak dla mnie:/
Później WF znów godzina męki, godzina z wychowawcą jakoś minie,poslki też a później Armagedon Matematyka!!
Mam nadzieję że przeżyję!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jee...już w domu xD. Dzisiaj miałem tylko 2,5 lekcji xD (fizykę i 1,5 angola).Potem na przedstawienie jakieś i do domu :D.Taki dzień szkoły mógłby się odbywać co tydzień xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 12:37, Nertis napisał:

Jee...już w domu xD. Dzisiaj miałem tylko 2,5 lekcji xD (fizykę i 1,5 angola).Potem na przedstawienie
jakieś i do domu :D.Taki dzień szkoły mógłby się odbywać co tydzień xD.


Albo nawet co dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu!!
I jak się wcześniej obawiałem z Matmy poleciał laczek:/ Chciałoby się napisać k**** i bluzgać na lewo i prawo ale jednak żyję złudną nadzieją że kiedyś ten przedmiot zrozumiem!!:/
A po za tym reszta przedmiotów minęła dobrze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 08:21, MassterG napisał:

Właśnie męczę się na dwóch infach!! Poprostu żal. Programowanie to najgorsza rzecz jak może
być z informatyki jak dla mnie:/
Później WF znów godzina męki, godzina z wychowawcą jakoś minie,poslki też a później Armagedon
Matematyka!!
Mam nadzieję że przeżyję!!:D

Programowanie jest nawet fajne, tez mam nadzieje że przeżyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 12:02, LuQeMaStEr napisał:

> No i nadeszła chwila na którą czekaliśmy z niecierpliwością - rozpoczął się rok szkolny
2007/2008 /.../

Bardzo kontrowersyjne zdanie :)

A co do pocztu - też w nim jestem :PP

Ale szkoła jest lipna, nie mogę się doczekać końca roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z klasówki z fizyki napisałem wszystko , a czy dobrze to już inna kwesta. Klasowa idiotka spisywała lekcje podczas godziny z naszą wychowaqwczynią , i myslała , że nie zauważy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:06, mateuszbanach0 napisał:

> Mam nadzieję że przeżyję!!:D
Programowanie jest nawet fajne, tez mam nadzieje że przeżyjesz...

Żyję i mam się dobrze teraz mam spokój z infą do Czwartku tak jak i z Matmą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:19, MassterG napisał:

> > Mam nadzieję że przeżyję!!:D
> Programowanie jest nawet fajne, tez mam nadzieje że przeżyjesz...
Żyję i mam się dobrze teraz mam spokój z infą do Czwartku tak jak i z Matmą:)


to spoko , ale ja niemam - jutro mam matme i infę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:23, mateuszbanach0 napisał:

ja ogółem mam informatyki 8h w tyg.W sumie informatyczna szkoła

Ja z kolei mam 10 godzin w tygodniu, z 5 różnych przedmiotów informatycznych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:02, balduran2 napisał:

> ja ogółem mam informatyki 8h w tyg.W sumie informatyczna szkoła
Ja z kolei mam 10 godzin w tygodniu, z 5 różnych przedmiotów informatycznych ;D

a co konkretnie robicie?
bo u mnie takie jest durne siedzenie w C++ (klasa informatyczna), ale to są tylko 2h/tydzień, nauczyciel nie najlepszy i szczerze nic nam z tego nie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować