Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Przedmioty ścisłe hehe każdy je mało lubi tylko nieliczni ja np.Też nie przepadam za nimi ale uczyć sie trzeba nic niestety nie możemy zrobić ;/ ja np.W tym roku mam małe kłopoty z Chemią ale już pomału wychodzę z tej sytuacji i dobrze :) Jednak odpuścić sobie chociażby jedną lekcje z chemii ( mówię przykładowo :P ) to juz jest wielka strata ciężko to nadrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:35, Dekerinho6 napisał:

Przedmioty ścisłe hehe każdy je mało lubi tylko nieliczni ja np.Też nie przepadam za
nimi ale uczyć sie trzeba nic niestety nie możemy zrobić ;/ ja np.W tym roku mam małe
kłopoty z Chemią ale już pomału wychodzę z tej sytuacji i dobrze :) Jednak odpuścić
sobie chociażby jedną lekcje z chemii ( mówię przykładowo :P ) to juz jest wielka strata
ciężko to nadrobić :(

no niestety trzeba się uczyć,ja z chemią jakoś nawet jadę gorzej jest z matma z której mam kolekcję 1,a;le pomału się poprawiam ,a teraz zaczęliśmy przyjemny dział geometrię i złapałam już jakąś4 więc nie będzie zemną tak tragicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:36, lochu15 napisał:

Ja też nie lubię biologii,maty ani fizyki ale za to chemię lubię i to nawet bardzo :)

ja z a to lubie wos (dziś 5 dostałam)techne ,polski(ujdzie),histe,wf,infe..i w ogóle lubie same takie humanistyczne przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E to mi matma nawet dobrze idzie u nas są tzw. kartki przygotowujesz sie dajesz sobie zadania takie jakie chcesz i on nas później z tego pyta i tak nałapałem pare dobrych ocen :P. A ja z chemii już poprawiłem pare ocen i już pomału wychodzę na prostą drogę :P i mam nadzieje że jakoś do końca roku dociągnę :) a tak to Z innymi przedmiotami to nie jest u mnie źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to macie bardzo fajnie na matmie też bym tak chciała,,pocieszajmy się tą myślą że już niedługo koniec roku i wreszcie wyrwiemy się z tej szkoły NO SCHOLL NO STRESS

Dnia 21.04.2008 o 20:41, Dekerinho6 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jutro pisze egzaminy ;/ Obliczyłem jednak, że muszę zdobyć jedynie 16 pkt. z humanistycznego i 16 z matematycznego. Żeby dostać się do technikum wystarczy mi 40 pkt. rekrutacyjnych, a z samych ocen mam 24 :) Choć mimo to liczę, że wyciągnę około 30 pkt z jednego i 30 z drugiego.
Życzę wszystkim POWODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:03, FlyMan92 napisał:

Życzę wszystkim POWODZENIA !!!

Powiem tyle: nie dziękuję :P
Poza tym nie przyjmuj, że masz napisać na ileś tam punktów. Przecież takie łączne 75 dają lepszy powód szkole, aby Cię przyjąć jeżeli mają dużo zgłoszeń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:03, FlyMan92 napisał:

Też jutro pisze egzaminy ;/ Obliczyłem jednak, że muszę zdobyć jedynie 16 pkt. z humanistycznego
i 16 z matematycznego. Żeby dostać się do technikum wystarczy mi 40 pkt. rekrutacyjnych,
a z samych ocen mam 24 :) Choć mimo to liczę, że wyciągnę około 30 pkt z jednego i 30
z drugiego.
Życzę wszystkim POWODZENIA !!!

i ja jutro pisze egzamin :( oby byl w miare latwy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim piszącym jutrzejsze egzaminy życzę powodzenia i jak najłatwiejszego testu ;). Mnie to czeka dopiero za rok i to jeszcze z testem z angielskiego ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:23, loytartoreto napisał:

Wszystkim piszącym jutrzejsze egzaminy życzę powodzenia i jak najłatwiejszego testu ;).
Mnie to czeka dopiero za rok i to jeszcze z testem z angielskiego ;/.

Oj ciężko będzie z Wami młodymi. Język sam w sobie może być dla niektórych prosty, ale cała rzeź polega na tym, że nie wiadomo czego się spodziewać... Za rok to ja będę Wam życzył powodzenia, a później gratulował. Mam nadzieję, że będzie dobrze i teraz na egzaminie i w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 20:38, Sir Braveheart napisał:


A jakie miałeś praktyki ?? ;> ?? gdzie i jak :D i na ile miesiąc czy dwa ? >


No prakta trwała miesiąc i miałem ją w hotelu Staropolskim za kucharza bo jestem w szkole gastronomicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:23, loytartoreto napisał:

Mnie to czeka dopiero za rok i to jeszcze z testem z angielskiego ;/.


No trochę nieciekawie masz. Ja osobiście pewnie bym poległ na teście z angielskiego (mam taką nauczycielkę, że praktycznie nic nas nie nauczyła j. angielskiego) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 22:33, mattex napisał:

No prakta trwała miesiąc i miałem ją w hotelu Staropolskim za kucharza bo jestem w szkole
gastronomicznej



Heh. Ja praktyki będe miał w III klasie technikum. będę musiał sobie gdzieś coś skombinować, a łatwo wcale nie jest.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:50, piero92 napisał:

No trochę nieciekawie masz. Ja osobiście pewnie bym poległ na teście z angielskiego (mam
taką nauczycielkę, że praktycznie nic nas nie nauczyła j. angielskiego) :/

Ja akurat mam dobrą nauczycielkę od j.angielskiego, która chce nas wiele nauczyć, ale niezbyt klasa jej na to pozwala. Cały czas jakieś, rozmowy, krzyki, przekleństwa. Ale na razie mam lepsze oceny niż z poprzednią nauczycielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj nie ma szkoły, juhu! chociaż nie będę miał tylu lekcji do przepisywania, bo chory jestem.
loytar - taa od ocen dużo zależy nauczyciel, tak jak w podstawówce miałem fajną nauczycielke od matmy, to teraz mam taka co w ogóe uczyć nie umie, ani nas uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 08:28, trutututu napisał:

A dzisiaj nie ma szkoły, juhu! chociaż nie będę miał tylu lekcji do przepisywania, bo
chory jestem.


Ja też chory jestem, u mnie dzisiaj w szkole sprzątanie świata, tak więc się na to nie wybrałem ze względu na stan zdrowia. Jutro mam sprawdzian z chemii, a w piątek z matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pierwszy napisałem test :-) Ostatnie zadanie to charakterystyka wybranej postaci z Syzyfowych Prac lub Kamieni na Szaniec, chyba pierwszy raz z góry wybranej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni tydzień byłem chory, do szkoły nie poszedłem, więc do neta dostępu nie miałem.(choć chciałem iść do biblioteki, ale mama wybiła mi to z głowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 11:30, Asthariel napisał:

Widzę, że pierwszy napisałem test :-) Ostatnie zadanie to charakterystyka wybranej postaci
z Syzyfowych Prac lub Kamieni na Szaniec, chyba pierwszy raz z góry wybranej lektury.

Ja nie czytałem żadnej z tych książek i to straszne było ;) Na szczęście jakoś sobie poradziłem i coś tam napisałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować