Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 21:31, Agathe156 napisał:

no niestety

A muszę przyznać że zadania tego typu jak Rozprawka listy itp.itd. No nie są moja mocną stroną jednak nie radzę sobie za dobrze z tego typu zadaniami ale nic przed testem trzeba będzie sie porządnie nauczyć z tego typu zadań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:36, Dekerinho6 napisał:


> no niestety
A muszę przyznać że zadania tego typu jak Rozprawka listy itp.itd. No nie są moja mocną
stroną jednak nie radzę sobie za dobrze z tego typu zadaniami ale nic przed testem trzeba
będzie sie porządnie nauczyć z tego typu zadań :(

bedzie trzeba zakuwać nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest pamiętanie o budowie zdania, interpunkcji, a ogóle zasady pisania rozprawki czy listu nie są trudne.
Wierzcie mi za rok będziecie się śmiać z tego całego "testu gimnazjalnego". Prawdziwe wyzwanie to szkoła średnia, a potem matura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:38, Agathe156 napisał:

>
> > no niestety
> A muszę przyznać że zadania tego typu jak Rozprawka listy itp.itd. No nie są moja
mocną
> stroną jednak nie radzę sobie za dobrze z tego typu zadaniami ale nic przed testem
trzeba
> będzie sie porządnie nauczyć z tego typu zadań :(
bedzie trzeba zakuwać nieźle

Oj nawet nie mów... Już sobie to wyobrażam ale ja sie tylko przed testem bede uczył rozprawki i listu itp. I nic więcej bo tak szczerze mówiąc nic nie jest wiadomo co bedzie :(. Jedyny sposób to tylko sie domyślać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:43, Dekerinho6 napisał:

> >
> > > no niestety
> > A muszę przyznać że zadania tego typu jak Rozprawka listy itp.itd. No nie są
moja
> mocną
> > stroną jednak nie radzę sobie za dobrze z tego typu zadaniami ale nic przed
testem
> trzeba
> > będzie sie porządnie nauczyć z tego typu zadań :(
> bedzie trzeba zakuwać nieźle
Oj nawet nie mów... Już sobie to wyobrażam ale ja sie tylko przed testem bede uczył rozprawki
i listu itp. I nic więcej bo tak szczerze mówiąc nic nie jest wiadomo co bedzie :(. Jedyny
sposób to tylko sie domyślać :)

dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 21:47, Agathe156 napisał:

dasz rade

hehe dziękuję i życzę ci tak samo. Ale wiesz w żeczywistości jest inaczej pozostaje tylko czekać i sie domyślać co będzie :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:40, audioslave2000 napisał:

Najważniejsze jest pamiętanie o budowie zdania, interpunkcji, a ogóle zasady pisania
rozprawki czy listu nie są trudne.
Wierzcie mi za rok będziecie się śmiać z tego całego "testu gimnazjalnego". Prawdziwe
wyzwanie to szkoła średnia, a potem matura.


Masz rację w 100%. Egzamin maturalny, patrząc z perspektywy czasu (jak w moim przypadku - 3 lata), to był pikuś. Banalne zadania i formy pisemne. Chociaż z matmy i w ogóle z przedmiotów ścisłych nigdy nie byłem dobry to miałem 38 punktów i się cieszyłem ;)
Nie ma porównania w ogóle z tym, co przynosi liceum i późniejsza matura, która zbliża się do mnie wielkimi krokami i już za miesiąc mnie dorwie ;) Ile to ja się musiałem na męczyć i napocić, żeby jakoś wyjść na prostą z przedmiotów, które zdaję. A to nie jest proste bo ciągle musisz powtarzać cały materiał i jednocześnie uczyć się na bieżąco bo nie wszyscy nauczyciele dają luz na lekcjach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:48, Dekerinho6 napisał:


> dasz rade
hehe dziękuję i życzę ci tak samo. Ale wiesz w żeczywistości jest inaczej pozostaje tylko
czekać i sie domyślać co będzie :(...

no tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:57, Agathe156 napisał:

>
> > no tak
>
> Ale wiesz to dopiero za rok więc nie ma sie co martwic na zapas :)
nom raczej

ech... Ja jak na razie to mi słabo idzie z chemia muszę coś poprawić żeby jakąmś lepsza ocenę złapać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:59, Dekerinho6 napisał:

> >
> > > no tak
> >
> > Ale wiesz to dopiero za rok więc nie ma sie co martwic na zapas :)
> nom raczej
ech... Ja jak na razie to mi słabo idzie z chemia muszę coś poprawić żeby jakąmś lepsza
ocenę złapać :(

ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:05, Agathe156 napisał:

> > >
> > > > no tak
> > >
> > > Ale wiesz to dopiero za rok więc nie ma sie co martwic na zapas :)

> > nom raczej
> ech... Ja jak na razie to mi słabo idzie z chemia muszę coś poprawić żeby jakąmś
lepsza
> ocenę złapać :(
ja też

Ja z każdego przedmiotu muszę się poprawić:P Cienko widzę przyszłoroczny egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 09:23, DanekZiom napisał:

> > > >
> > > > > no tak
> > > >
> > > > Ale wiesz to dopiero za rok więc nie ma sie co martwic na zapas :)

>
> > > nom raczej
> > ech... Ja jak na razie to mi słabo idzie z chemia muszę coś poprawić żeby jakąmś

> lepsza
> > ocenę złapać :(
> ja też
Ja z każdego przedmiotu muszę się poprawić:P Cienko widzę przyszłoroczny egzamin.

nie martw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 11:15, Agathe156 napisał:

nie martw sie bedzie dobrze


Musze was zmartwić ... od samego mówienia "będzie dobrze" czy liczenia na cud / fuks zbyt wiele nie wyniknie ... Po prostu trzeba się wziąść w garść, pouczyć i pozaliczać to co trzeba ... Innego wyjścia nie widzę ... Cieszcie się że jeszcze jesteście w gimnazjum bo ma to swoje dobre strony ;).

PS. Agathe156 - proszę cię bardzo tnij posty ... to naprawdę nie jest trudne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Środa minęła dobrze :)

Pierwsza lekcja to polski, pisaliśmy wypracowanie. Wybrałem temat "Średniowieczni polscy rycerze w powieści Krzyżacy". Napisałem całą kartkę A4, zobaczymy co dostanę. Potem chemia, na niej otrzymałem 5 z kartkówki, a na lekcji robiliśmy zadania z równań. Matematyka - też zadania, czyli nuda. Na drugim j. polskim kontynuowaliśmy lekcję ze wczoraj, która tyczyła się fragmentu "Alicji w krainie czarów". Angielski - proste zadania w podawaniu informacji czym się transportuje. WFu nie było, musiałem godzinę czekać na kółko z anglika, które było o Wielkanocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:13, master matrox napisał:

Środa minęła dobrze :)

Pierwsza lekcja to polski, pisaliśmy wypracowanie. Wybrałem temat "Średniowieczni polscy
rycerze w powieści Krzyżacy". Napisałem całą kartkę A4, zobaczymy co dostanę. Potem chemia,
na niej otrzymałem 5 z kartkówki, a na lekcji robiliśmy zadania z równań. Matematyka
- też zadania, czyli nuda. Na drugim j. polskim kontynuowaliśmy lekcję ze wczoraj, która
tyczyła się fragmentu "Alicji w krainie czarów". Angielski - proste zadania w podawaniu
informacji czym się transportuje. WFu nie było, musiałem godzinę czekać na kółko z anglika,
które było o Wielkanocy.

Miałeś fajny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować