Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Ja miałem przeczytać dwie lektury, ale w końcu są wakacje i sobie odpuściłem xD Od września zabieram się do poważnej nauki (czekają mnie egzaminy na koniec 3 gimnazjum) i komp tylko będzie odpalany w weekendy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:44, MKRaven napisał:

Wakacje? Ludzie tylko nie ważcie mi się narzekać na wakacje! Ja mam we wrześniu na sesji
kilka ładnych egzaminów i zaliczeń. TO są dopiero wakacje ;p .


Nie masz się czym chwaić. :P
Ja mam wakacje z fizyką. Normalnie to powinienen niezdać za jedną nieklasyfikacje (właśnie z fizy), ale na szczęście fizyk dżądrowy to wyrozumiały facet więc dał mi 3 na koniec, ale we wrześniu mnie sprawdzi czy się fizy uczyłem, inaczej ostro obniży mi ocene na nastepny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie chwalę, tylko jestem przerażony bo się nie potrafię do tego zabrać ;p . Kupa matmy i do tego wytrzymałość materiałów i jeszcze elektronika. Nie ma to jak dość ogólny kierunek studiów - zamiast trafić się jedna niepasująca opcja to są same niepasujące xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:50, SongoX napisał:

Ja miałem przeczytać dwie lektury, ale w końcu są wakacje i sobie odpuściłem xD Od września
zabieram się do poważnej nauki (czekają mnie egzaminy na koniec 3 gimnazjum) i komp tylko
będzie odpalany w weekendy :((


EEE tam mówie ci te egzaminy to jakaś pomyłka,banał i tyle...Poradzisz se napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, też tak gadałem. ,,Testy będę robił, mało grał, i w ogóle kuł na potęgę". Około 10 września użyłem tekstu jakże wspaniałego rapera ,,Waszki G" - ,,Ja to pier**** zdejmuję kominiare", grałem tyle co zawsze, ale w weekendy testy robiłem, 1 human i 1 mat fiz. Takie rozwiązanie wydaje mi się najbardziej optymalne i przygotowuje jako tako. Przygotuję Cię dobrze, jeśli miesiąc przed egzaminami będziesz się już tak na serio przygotowywał :). Ja tak robiłem i jakoś było, ba, było b. dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może sobie jakoś poradzę ;) A co do gier to dużo wspaniałych tytułów wychodzi w tym roku i na pewno będę musiał znaleźć na to czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 00:32, SongoX napisał:

To może sobie jakoś poradzę ;) A co do gier to dużo wspaniałych tytułów wychodzi w tym
roku i na pewno będę musiał znaleźć na to czas :)


na egzaminie liczy się najbardziej wiedza ogólna i sama inteligencja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 84 pkt. i dostałem się do jednego z najlepszych LO u mnie, a grałem sporo. Też na początku mówiłem, w tym roku testy trza pracować. I we wrześniu zrobiłem z 7 testów, po czym do lutego nie zrobiłem ani jednego, w lutym chyba z dwa i dopiero w marcu porządnie. Chociaż muszę przyznać że uczyłem się na bieżąco a to dużo dało. Najważniejsze to nie panikować i spokojnie do tego podejść, nie mówię że bez stresu. I nie rób testów nałogowo, bo miałem kolegę który zrobił ponad setkę z humana i ponad setkę z matmy :D Myślę że jak zrobisz po 20 testów to spokojnie Ci wystarczy, bo chodzi o to by poznać schemat. Ucz się w tym roku na bieżąco bo w tym roku głównie będzie jedna wielka powtórka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam nie zrobiłem ze ścisłego żadnego testu. A z polskiego tylko zadania za 1 pkt uzupełniałem i to trzy dni przed testem. Efekt końcowy to 81 punktów i jestem obecnie w drugiej klasie jednego z najlepszych LO w Toruniu. Nie warto się na to uczyć, bo tak na prawdę one nie są odzwierciedleniem kujoństwa, tylko trzeba je wziąć na logikę, podejść spokojnie do wszystkiego. Stres i multum wkuwania nikomu jeszcze nie pomogły tak jak opanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 00:26, Mr_Terrorist napisał:

Kurcze a mi się rzygać chcę jeżeli pomyśle sobie, że czekają mnie 4 lata technikum ;D

A z ciekawości ... jakie technikum? Z technikami jest o tyle źle pod jednym względem że, zabierają mnóstwo czasu + obowiązkowe praktyki zawodowe - ogólnie zapieprz będziesz miał dość ostry choć nie przesadzajmy - da się to wszystko przeżyć. Do tego dochodzą przedmioty zawodowe których przez te cztery lata zbierze się zapewne pokaźna liczba. Imo najgorszy jest pierwszy rok i oczywiście ostatni [ pierwszy to ostra przesiewka o ostatni to oczywiście egzaminy praktyczne i teoretyczne - zawodowe + matura + praktyki ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 18:21, Tyler_D napisał:

> Kurcze a mi się rzygać chcę jeżeli pomyśle sobie, że czekają mnie 4 lata technikum
;D
A z ciekawości ... jakie technikum? Z technikami jest o tyle źle pod jednym względem
że, zabierają mnóstwo czasu + obowiązkowe praktyki zawodowe - ogólnie zapieprz będziesz
miał dość ostry choć nie przesadzajmy - da się to wszystko przeżyć. Do tego dochodzą
przedmioty zawodowe których przez te cztery lata zbierze się zapewne pokaźna liczba.
Imo najgorszy jest pierwszy rok i oczywiście ostatni [ pierwszy to ostra przesiewka o
ostatni to oczywiście egzaminy praktyczne i teoretyczne - zawodowe + matura + praktyki
].

Profil technik informatyk. Wiem, że będę miał zapierdziel ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:41, Mr_Terrorist napisał:

Profil technik informatyk. Wiem, że będę miał zapierdziel ;p


Nie ma sie czego bać! Pierwszy rok to przyśpieszona powtórka z gimnazjum, dopiero od 2 klasy naprawde katują. Ja w 1 klasie miałem chyba 36 godz. na tydzień, 4 przedmioty zawodowe, a reszta jak z ogólniaka. Nie wiem jak jest we wszystkich technikach, ale u mnie praktyki, że trzeba iśc do roboty na jakiś czas, są dopiero w 3 klasie.
A egzamin zawodowy z tech? Pożal się Boże... zanim rok się skończył to przygotowałem pracownie komputerowe do egzaminu: powywalałem nieco paździerza (żeby nikt od nie ściągał, tylko nie wiem po co) i kładłem te wszystkie instrukcje co trzeba robić. Okazało się że trzeba zainstalować win xp, sterowniki do grafiki i płyty g(ł)ównej i program antywirusowy, tylko tyle! To jak można tego nie zdać? Chyba że egzaminator jest jakiś porąbany :>
Z matura jest nieco gorzej, ale wszysko zależy na kogo sie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2009 o 21:18, LastAid napisał:

Okazało się
że trzeba zainstalować win xp, sterowniki do grafiki i płyty g(ł)ównej i program antywirusowy,
tylko tyle!


Też idę na technik-informatyk i najbardziej balem się właśnie egzaminu zawodowego, a tu proszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przede mną, drugi rok LO. Pierwszy sobie przebimbałem ze średnią 3,5. W drugim będzie podobnie, bo i po co mam się przykładać do nauki, skoro po pierwszym roku nauki zdałem wszystkie podstawowe matury, jakie były dostępne na rynku ? Przyłożę się trochę więcej do matmy oraz angola, a reszta ? Wystarczy 3. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować