FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2008 o 09:08, hartmar napisał:

Dzięki za wszystkie sugestie zdecydowałem się na którąś z tych dwóch gier Devil may cry
3 lub Prince Of Persia, pomożecie :) ???

PS. Zgadzam się z Teokratą Wh40k + WA + DC wymiata wg mnie najlepszy RTS na rynku :)


potwierdzam !!! Dawn of War + WA + DC to najlepszy RTS zas w marcu wychodzi 3 dodatek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 11:34, Teokrata napisał:

moze ktos wiecej by wyrazil swoje zdanie...
zastanawiam sie miedzy Battlefield 2142 oraz Quake Wars - Enemy Terriotry
lubie taktyczne strzelanki ze zroznicowanymi klasami postaci oraz sprzetem
mam raczej lepszy komputer i planuje grac takze z botami w trybie single player...
wiec co radzicie QW-ET czy Battlefield 2142 ???


Z tego co się orientuję obie gry są mocno średnie więc może zastanów się nad czymś innym. Jeżeli już miałbym coś doradzić to proponowałbym jednak QWETa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2008 o 12:26, KŁEJK napisał:

> lubie taktyczne strzelanki ze zroznicowanymi klasami postaci oraz sprzetem
> mam raczej lepszy komputer i planuje grac takze z botami w trybie single player...

> wiec co radzicie QW-ET czy Battlefield 2142 ???

Z tego co się orientuję obie gry są mocno średnie więc może zastanów się nad czymś innym.
Jeżeli już miałbym coś doradzić to proponowałbym jednak QWETa


a co innego w tym stylu bys radzil ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tanich seriach nic ciekawego raczej nie ma no może poza Tribes Zemsta z EKN ale takie kliamaty nie każdemu odpowiadają...

może pomyśl nad:

- CoD 4
- UT III
- Orange Box ( Team Fortress II )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 11:34, Teokrata napisał:

moze ktos wiecej by wyrazil swoje zdanie...
zastanawiam sie miedzy Battlefield 2142 oraz Quake Wars - Enemy Terriotry
lubie taktyczne strzelanki ze zroznicowanymi klasami postaci oraz sprzetem
mam raczej lepszy komputer i planuje grac takze z botami w trybie single player...
wiec co radzicie QW-ET czy Battlefield 2142 ???


Teo bez dwóch zdań CoD 4. Tam masz klasy ile chcesz bo sam tworzysz. Dodatkowo masa bronii i dodatków do nich. Gra pomimo nie najnowszego silnika wygląda pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2008 o 12:58, Kerigun napisał:

> lubie taktyczne strzelanki ze zroznicowanymi klasami postaci oraz sprzetem
> mam raczej lepszy komputer i planuje grac takze z botami w trybie single player...

> wiec co radzicie QW-ET czy Battlefield 2142 ???

Teo bez dwóch zdań CoD 4. Tam masz klasy ile chcesz bo sam tworzysz. Dodatkowo masa bronii
i dodatków do nich. Gra pomimo nie najnowszego silnika wygląda pięknie.


szczerze to zastanawiam sie nad QW:ET wlasnie dlatego, ze CoD 4 nie jest tym czego pragne ;-PPP
mysle, ze zdecyduje sie na QW:ET bo jest tani nie wymaga dodatku i mozna grac stroggiem ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem jestem bardzo wybredny. Jestem fanem gry Gothic 3 . A nidługo Gothica 3 przejdę i będę musiał sobie nową grę kupić, a właśnie nie wiem jaką. Jaką mam grę kupić ? Żeby była podobna do Gothica 3 ( tylko nie wieźmin bo grałem i do ****)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:38, HEB napisał:

Od razu powiem jestem bardzo wybredny. Jestem fanem gry Gothic 3 . A nidługo Gothica
3 przejdę i będę musiał sobie nową grę kupić, a właśnie nie wiem jaką. Jaką mam grę kupić
? Żeby była podobna do Gothica 3 ( tylko nie wieźmin bo grałem i do ****)


Two worlds jest bardzo podobny do gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w galeri łódzkiej, widzałem guiatr hero 3... (gram na gitarze, więc ta gra toroche mnie zaciekawiła), ale czekam już od pierwszego dnia kiedy pojwiła się wiadomość iż Assassin''s creed wyjdzie na PC-ta... Mam dylemat? czekać dalej, czy kupić gh3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:17, HEB napisał:

Oczywiście jak ktoś lubi gry sportowe to radziłbym kupić PESA08

Jak lubirz dry sportowe to radze ci ,,Fife 08"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:15, ryczypisk napisał:

Ostatnio byłem w galeri łódzkiej, widzałem guiatr hero 3... (gram na gitarze, więc ta
gra toroche mnie zaciekawiła), ale czekam już od pierwszego dnia kiedy pojwiła się wiadomość
iż Assassin''s creed wyjdzie na PC-ta... Mam dylemat? czekać dalej, czy kupić gh3?


Ja bym jednak czekał na AC. Na GHIII troche narzekali, głównie chyba problemy techniczne i chore wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:15, ryczypisk napisał:

Ostatnio byłem w galeri łódzkiej, widzałem guiatr hero 3... (gram na gitarze, więc ta
gra toroche mnie zaciekawiła), ale czekam już od pierwszego dnia kiedy pojwiła się wiadomość
iż Assassin''s creed wyjdzie na PC-ta... Mam dylemat? czekać dalej, czy kupić gh3?


Ja ci radzę teraz kupić gh3 a uzbierasz kasę to kupisz AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:58, Kerigun napisał:

> moze ktos wiecej by wyrazil swoje zdanie...
> zastanawiam sie miedzy Battlefield 2142 oraz Quake Wars - Enemy Terriotry

> lubie taktyczne strzelanki ze zroznicowanymi klasami postaci oraz sprzetem
> mam raczej lepszy komputer i planuje grac takze z botami w trybie single player...

> wiec co radzicie QW-ET czy Battlefield 2142 ???

Teo bez dwóch zdań CoD 4. Tam masz klasy ile chcesz bo sam tworzysz. Dodatkowo masa bronii
i dodatków do nich. Gra pomimo nie najnowszego silnika wygląda pięknie.


Jeżeli lubicie CoD to sprubujcie z Batelfildem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 11:36, Teokrata napisał:

> Dzięki za wszystkie sugestie zdecydowałem się na którąś z tych dwóch gier Devil
may cry
> 3 lub Prince Of Persia, pomożecie :) ???
>
> PS. Zgadzam się z Teokratą Wh40k + WA + DC wymiata wg mnie najlepszy RTS na rynku
:)

potwierdzam !!! Dawn of War + WA + DC to najlepszy RTS zas w marcu wychodzi 3 dodatek
!!!

Nie wiecie o czym będzie ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:12, Pawlo09 napisał:

Ja ci radzę teraz kupić gh3 a uzbierasz kasę to kupisz AC.

Tez tak sobie radziłem, ale zapomniałem powiedzieć że przy tym pobycie w galerii, Crysis mnie skusił i z 240 zł zostało mi 120zł... a u mnie taka ilośc kasy pojawia się tylko po wycieczkasz i tylko jeżeli mi z nich coś zostanie, teraz akurat tak wyszło że miałem troche więcej kasy, więc chyba wole odłozyc kase na AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2008 o 16:15, Mafia 4 napisał:

> potwierdzam !!! Dawn of War + WA + DC to najlepszy RTS zas w marcu wychodzi 3 dodatek

> !!!
Nie wiecie o czym będzie ten dodatek.


wszystko wiemy i gralismy w demo ;-))) sprawdz nasze sajty lub temat o dawn of war ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę kupic Battlefield''a 2142. Owiele bardzie wciagająca, można grac z botami jak i z żywymi oczywiście :P Gra świetna ET:QW to kompletne dno (jak masz słabszy komp to się będzie bardzo tkał)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:31, 332 napisał:

Radzę kupic Battlefield''a 2142. Owiele bardzie wciagająca, można grac z botami jak i
z żywymi oczywiście :P Gra świetna ET:QW to kompletne dno (jak masz słabszy komp to się
będzie bardzo tkał)...


w QW takze mozna grac z botami - jesli twierdzisz, ze ta gra to kompletne dno to moze podasz jakies powody, dla ktorych tak uwazasz oraz te dla ktorych preferujesz Battlefielda ??? z gory dziekuje ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Battlefielda 2142 to w CDA napisali że gra ściąga z neta reklamy które oglądamy...
Nie wiem na czym to polega i jak to wygląda w praktyce ale warto o tym wspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield nie ma dużych wymagań sprzętowych, oferuje bardzo ciekawy tryb tytanów (walczysz na ziemi zdobywając rakiety by zniszczyc tytana przeciwnika on robi tak samo..) a poźniej odbywa sie walka na tytanach heheh coś niesamowitego mówie ci, mapy są zarówno mniejsze jak i ogromne (mozna grac na których się chce ;P), ciekawe [dziwne] pojazdy (najfajniejsze lewitujące czołgi ;P a mechy yymmmm to już jest walka zażarta o takiego mecha, odznaki itp: do zdobycia oraz awanse i przegląd statystyk, wiele klanów, gra ogólnie jest wciagajaca ma ciekawe bronie i tp nie jest jakaś przegombinowana i nie jest nawalone na ekranie monitora pełno statystyk... fajnie się gra wiesz czemu?, bo jest wielu dobrych graczy którzy naprawdę ciekawie grają i kombinują..[gra dostarczyła mi wiele fajnych przezyc {rozwalilam goscia skacząc ze schodów i podcinając mu gardło!! bo zabraklo mi amunicji i bylam wlasciwie pewna ze zgine a tu niespodzianka xD} aha i jeszcze postacie sa takie realistyczne, ze zabicie to nie byle co..tu trzeba wziasc bron i nawalac..nie jak w csie 1.6 ;P, jak i negatywnych przezyc klotnie z innymi graczami ;P ale to było nawet fajne....
ET:QW według mnie dno.. duże mapy ciężko się gra nie lubie tak...postacie dziwnie wyglądają taka dziwna fizyka ich.. dużo przkombinowanych spraw..typu broń itp. Czasem statystyki sie nie ladują...to najgorszy bład dzieki niemu mozna dostac kur**cy i malo wciągajaca ja z kolegom gralam tydzien po czym wrocilismy do Bf''a xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się