FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2008 o 22:11, Matias16162 napisał:

Loytar łobuzie twój głos się nie liczy :D
Jak długie jest GW? Po zakończeniu fabularnego wątku mozna grac dalej?


Grać dalej nie mozna, ale ja w miesiąc przeszedłem gdzieś tak 1/2 gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:12, Ecko09 napisał:

Grać dalej nie mozna, ale ja w miesiąc przeszedłem gdzieś tak 1/2 gry.


...grałeś w ogóle w GW? Oczywiście, że można grać dalej, nabijając tytuły, zdobywając kasę na zbroje itypy. itydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:31, Matias16162 napisał:

Hmmm... To jak w końcu? Można czy nie?

Grać w GW możesz nawet i latami, nawet po ukończeniu wszystkich możliwych questów i misji. Można też zacząć grę inną profesją, zabawa wygląda wtedy zupełnie inaczej. Nie ma jakichś limitów, można się skupić na rozgrywkach pvp, zamiast pve, a rónie dobrze można levelować sobie poszczególne tytuły, farmić kasę, zdobywać jakieś wypasione zbroje/itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:37, Quatre napisał:

można się skupić na rozgrywkach pvp, zamiast pve


Może nie w temacie ale zapytam, co to są te rozgrywki pvp i pve? Pierwszy raz się spotykam z takim określeniem i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz. Ja nigdy nie grałem w MMORPG... Co najwyżej w Diablo ale to czysta rąbanka. Czy GW też takie jest? Wiem że Oblivion jest zachwalany i GW też ale mam poważny dylemat.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 19:39, Pawlo09 napisał:

> Ja radzę:
> -Pes08
> -Nfs:Pro Strit
> -WoW

to dobrze a pytał się ktoś czy chce kupić np. Wowa?

Ty nadal swoje..? ehhh, nic sie nie nauczyles. Nie wtracaj sie juz, plX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pvp to player vs player, czyli grasz przeciwko ludziom, a pve to player vs environment, czyli jest to story mode, w ktorym grasz przeciwko komputerowo sterowanym postaciom.

Matias16162
GW nijak się ma do Diablo, walka wygląda inaczej. Tutaj główny nacisk położony jest jednak na taktykę, dobór skilli (można mieć tylko 8 naraz) i współdziałanie między graczami. Można powiedzieć, że jest trochę mniej zręcznościowo niż w Diablo. Poza tym jest jakieś story, w sumie nawet nie najgorsze :] Oblivion jest świetny, ale nie ma trybu multi, więc po jakimś czasie się na pewno skończy lub znudzi. W przypadku GW gra może się co najwyżej znudzić, bo można grać w nieskończoność. Jeśli masz na oku game of the year edition z dodatkami Obliviona, to warto się zaopatrzyć, bo zestawik gwarantuje co najmniej 2, 3 tygodnie intensywnego grania. Jeśli CI się nie znudzi po tym okresie (ja jestem dziwny i nawet w super grę nie mogę grać zbyt długo, muszę przerwy robić :), to masz jeszcze dodatkowe długie tygodnie na odkrywanie mapy, wykonywanie wszystkich misji itp.
Do GW trzeba mieć cierpliwość i naprawdę dużo wolnego czasu codziennie przeznaczać, aby czerpać z zabawy pełną satysfakcję. Bo jak zamierzasz grać po max godzince dziennie, to od razu sobie daruj tą grę, szybciutko pójdzie wtedy w odstawkę. Wiem z własnego doświadczenia. Dobrze jeszcze mieć jakichś kumpli, co by razem z Tobą grali w GW od początku.
Podsumowując - polecam bardziej Obliviona, jest to gra dla praktycznie każdego, z piękną grafiką (nawet o prawie dwóch latach od premiery prezentuje się oszałamiająco), wielkim i otwartym światem, pełną swobodą działań i pełną akcji walką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:22, Matias16162 napisał:

LOL. Czyli wydac 100zł na grę i po 1 razie na półkę.? Heh. A ile godzin zabawy to jest?
Jak z grafiką?


Grafika nie jest zła, ale nie o to chodzi w MMO. Poza tym jest zawsze nieśmiertelny tryb PvP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 22:48, Matias16162 napisał:

Tylko wiesz. Ja nigdy nie grałem w MMORPG... Co najwyżej w Diablo ale to czysta rąbanka.
Czy GW też takie jest? Wiem że Oblivion jest zachwalany i GW też ale mam poważny dylemat..
:(


Ja grałem w GW,ale znudził mi się i sprzedałem.Napisz do mnie na gg to ci opiszę dokładnie tą grę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może grę "Neuro Hunter"? na razie tą grę oceniam w skali od 1-5 na stopień 3.Ale niestety ją polecam-bo jeszcze jej nie zaliczyłem z powodu błędów jakie u mnie występowały(ale kiedyś ona mnie wciągnęła).planuje ją kupić w wersji oryginalnej (być może błędów nie będzie wtedy).Ale nie wiem z jakiego źródła zdobyć ten oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 10:57, Speed 7 napisał:

Znacie może grę "Neuro Hunter"? na razie tą grę oceniam w skali od 1-5 na stopień 3.Ale
niestety ją polecam-bo jeszcze jej nie zaliczyłem z powodu błędów jakie u mnie występowały(ale
kiedyś ona mnie wciągnęła).planuje ją kupić w wersji oryginalnej (być może błędów nie
będzie wtedy).Ale nie wiem z jakiego źródła zdobyć ten oryginał.


Człowieku, ty sie tak nie wyrywaj, nie o to chodzi w tym temacie...ktoś sie pyta, która gre kupic z tych co wymienia to mu doradzasz, którą wg ciebie powinien kupić, a nie tak jak ty to robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki.Jestem tu zaledwie drugi dzień.Pomału zaczynam łapać o co chodzi na tym forum.Chciałem doradzić-bo mam nadzieję że w przyszłości być może też uzyskam od Was porady.Postaram się inaczej wypowiadać.Już wiem o co chodzi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 12:53, Keymil napisał:

NIe długo urodzinki mam i zastanawiam sie czy kupic cs''a i COD4 czy GW nightfall i cs''a?



Polecam to drugie ale to już zależy od twojego gustu czy bardziej lubisz FPS czy MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 12:53, Keymil napisał:

NIe długo urodzinki mam i zastanawiam sie czy kupic cs''a i COD4 czy GW nightfall i cs''a?



CoD4 i cs''a.
Call of Duty to świetna gra zarówno w single''u jak i w multi. Więcej czasu napewno spędzisz w multi, ale single też jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się