FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 20:41, Vantor Zorin napisał:

Witam all ;D


Mam 5 dych i szukam fajnej gierki w tej cenie. najlepiej rpg/rts/fps.


Ja bym brał S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. W wyznaczonej sumie powinieneś się zmieścić, a zabawy/radości z rozgrywki powinno być dużo (jeśli będziesz miał "poprawki"). xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - jaką DOBRĄ samochodówkę na X360 polecacie? Poza klimatami z torów(jak forza motorsport 2) Kręcą mnie jeszcze takie klimaty jak w Burnoucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:47, Rogallos napisał:

A ja w ramach poszerzania moich growych horyzontów chciałbym zagłębić się troszku w RTS
- y. Poleciłby ktoś coś???:)

Jakimś fanem RTSów nie jestem, ale ostatnio grałem w World in Conflict, i muszę przyznać, że warto było. A więc polecam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:47, Rogallos napisał:

A ja w ramach poszerzania moich growych horyzontów chciałbym zagłębić się troszku w RTS
- y. Poleciłby ktoś coś???:)

Moze Company Of heroes lub coś z Dawn of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:
chce kupić battlefield''a ale nie moge się zdecydować którego(2 czy 2142) wybrać
interesuje mnie:
- w którego gra więcej graczy
- w którym jest więcej broni i wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Lego: Star Wars i KOTOR 1 i 2 nie mają jakiś uciążliwych rzeczy typu Steam, SecuRom czy DRM? Chciałbym kupić te Star Wars z Lego, a później jak będzie wznowienie to oba Kotory, tylko nie wiem, czy nie ma tam jakiś wkurzających zabezpieczeń... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:54, Tolasz napisał:

Mam problem:
chce kupić battlefield''a ale nie moge się zdecydować którego(2 czy 2142) wybrać
interesuje mnie:
- w którego gra więcej graczy
- w którym jest więcej broni i wyposażenia

2 bezapelacyjnie jest najlepsza :) kupuj 2 sam mam i gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:47, Rogallos napisał:

A ja w ramach poszerzania moich growych horyzontów chciałbym zagłębić się troszku w RTS
- y. Poleciłby ktoś coś???:)


Hmmm...dobrych RTS-ów jest pełno. Zależnie od tego, jakie konkretnie lubisz:

Warcraft III: The Frozen Throne - szybka i dynamiczna rozgrywka. Tysiące graczy w każdej chwili w multiplayerze. Dziesiątki (ba, setki) map stworzonych przez fanów, niektóre na naprawdę wysokim poziomie (vide Dota). Sporo elementów RPG. Poza tym niezła fabuła w kampanii dla pojedynczego gracza.
Supreme Commander - największa gra świata. Dosłownie. Mapy mają kilka tysięcy kilometrów kwadratowych i dowodzimy tysiącami jednostek (w tym niektóre są naprawdę kolosalnych rozmiarów, choćby bombowiec zdolny niszczyć całe bazy) i spuszczamy na wroga atomówki :) Liczy się tylko strategia, żadna tam szybkość wciskania klawiszy ;) Mój prywatny faworyt, ale uwaga - jest trudny i wymagający!
Warhammer 40.000: Dawn of War (i pozostałe, czyli Winter Assault, Dark Crusade, Soulstorm). Warcraft do potęgi ;) Jeszcze szybszy niż on, a także ma dużo lepszą grafikę. W zasadzie brak elementów RPG.
Command & Conquer 3 - po prostu stereotyp RTS-a. Niby niczym specjalnym się na tle ww. konkurentów nie wyróżnia, ale jest co najmniej równie dobry jako całość.

Wybór należy do ciebie. Choć przyznam szczerze, że którego nie weźmiesz, będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 12:27, Valandil napisał:

Szukam gry w klimatach wojny w wietnamie ale grałem już w vietcongi, pluton, shellock.
i coś o I wojnie światowej


A koniecznie musi być wietnam?Bo już niedługo wychodzi nowy CoD któego akcja będzie dziać sie na pacyfiku...Może też być Medal of Honor: Pacyfic Assault?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 12:27, Valandil napisał:

Szukam gry w klimatach wojny w wietnamie ale grałem już w vietcongi, pluton, shellock.
i coś o I wojnie światowej

O Wietnamie poza Twoimi tytułami mówią jeszcze na pewno gry:
- Men of Valor: Vietnam (stworzyli ją ludzie odpowiedzialni za Medal of Honor, tu masz zresztą wszystko napisane: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2042),
- Conflict: Vietnam ( http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2826),
- The Hell in Vietnam ( http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9072).
Co do gier z I wojny słyszy się o nich dosyć mało, z tytułów o których słyszałem jest np Wings of Honour: Battles of the Red Baron ( http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8053) a z tych nowszych bliżej nieznana mi produkcja World War One: La Granda Guerre 14-18 ( http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12065).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę o radę
chciałbym kupić jakiś tytuł tyle że nie wiem jaki... zależy mi na grze, FPP lub TPP, tyle tylko że nie zależy mi na grze typu "rambo" że sam chodzę i sam rozwalam, ale takiej gdzie atakuję grupa na grupe. gdzie mam sojuszników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał pod uwagę:

- Gears of War - choć jeszcze nie ukończyłem, gra prezentuje się świetnie. Towarzyszy mamy i to nie takie typowe bezmózgie AI.

- może Commandos Strike Force - to FPS - gracz wciela się w 3 komandosów - mamy możliwość przełączania się pomiędzy nimi ( o ile w misji jest przynajmniej 2 ), AI też się pojawia.

- ewentualnie możesz sprawdzić też grę Freedom Fighters - powinna być odpowiednia. Tyle że niezbyt łatwo ją dostać. Widziałem ją chyba jakiś czas temu na wirtusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:12, lordlolek napisał:

proszę o radę
chciałbym kupić jakiś tytuł tyle że nie wiem jaki... zależy mi na grze, FPP lub TPP,
tyle tylko że nie zależy mi na grze typu "rambo" że sam chodzę i sam rozwalam, ale takiej
gdzie atakuję grupa na grupe. gdzie mam sojuszników.

Może Operation Flashpoint lub jego następca Arme Assault, w większości misji masz pomocników nawet wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:27, lordlolek napisał:

dzieki wam.
a jakies propozycje na tpp/fpp ale w klimatach sredniowiecznych?

Może Knights of the Temple 1 i 2? Nie jest to co prawda fpp ani tpp tylko kamera jest ustawiona w jednym miejscu i gdy postać przechodzi dalej kamera zmienia swoje położenie. Więcej nic nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:27, lordlolek napisał:

dzieki wam.
a jakies propozycje na tpp/fpp ale w klimatach sredniowiecznych?


Dark Messiah, tylko że to bardziej klimat fantasy niż średniowiecze ale pomachać mieczem można. A tpp to może Assassin''s Creed? Średniowiecze pełną gębą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się