Zaloguj się, aby obserwować  
Masti27

Oblivion czy Gothic 3 ???

29 postów w tym temacie

Już dawno dowiedziałem się , że jest Oblivion i Gothic 3 , ale który z nich jest lepszy czyli najlepszy cRPG. No i niejeden nie wie który jest najlepszy dlatego zaczynam ten temat i żeby się skończył z logiczną odpowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:22, Masti27 napisał:

Już dawno dowiedziałem się , że jest Oblivion i Gothic 3 , ale który z nich jest lepszy czyli
najlepszy cRPG. No i niejeden nie wie który jest najlepszy dlatego zaczynam ten temat i żeby
się skończył z logiczną odpowiedzią


Identyczny temat już istnieje, zapraszam:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1694&u=93

A tak "na marginesie" - nie wiem od kogo dowiedziałeś się, że "jest Gothic III", bo premierę ma dopiero 13 października :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:24, Backside napisał:

> Już dawno dowiedziałem się , że jest Oblivion i Gothic 3 , ale który z nich jest lepszy
czyli
> najlepszy cRPG. No i niejeden nie wie który jest najlepszy dlatego zaczynam ten temat
i żeby
> się skończył z logiczną odpowiedzią

Identyczny temat już istnieje, zapraszam:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1694&u=93

A tak "na marginesie" - nie wiem od kogo dowiedziałeś się, że "jest Gothic III", bo premierę
ma dopiero 13 października :].

Poszukaj na oficjalnej stronie serii Gothica a później mi napiszesz, dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 17:35, Masti27 napisał:

Poszukaj na oficjalnej stronie serii Gothica a później mi napiszesz, dobra?


Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi koledze wiemy, że już niby jest znaczy się prace się kończą, ale jak mamy powiedzieć któa gra jest lepsza jak nie graliśmy w G3 jeszcze ??? zastanó się po co ten temat założyłeś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:38, kepny napisał:


> Poszukaj na oficjalnej stronie serii Gothica a później mi napiszesz, dobra?

Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi koledze wiemy, że już niby jest znaczy się prace się kończą,
ale jak mamy powiedzieć któa gra jest lepsza jak nie graliśmy w G3 jeszcze ??? zastanó się
po co ten temat założyłeś ???

To proste, chcę żebyście odpowiedzieli z tego co wiecie o tych grach. Ja np. odpowiedziałem na grę w którą nie grałem a wiem o niej więcej niż każdy początkujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do linka podanego przez Backside, a w tym temacie nie pisz. Patrz regulamin i używaj wyszukiwarki ;-)
Gothica 3 jeszcze nie ma, i w tej chwili praktycznie nie ma sensu na porównywanie go z Oblivionem. To tak jakby testować Procesor AMD X4 8000 mhz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 17:47, Masti27 napisał:

To proste, chcę żebyście odpowiedzieli z tego co wiecie o tych grach. Ja np. odpowiedziałem
na grę w którą nie grałem a wiem o niej więcej niż każdy początkujący.


Bezsensu teraz to moge powiedzieć, zę lepszy jest Oblivion bo w neigo grałem i co z tego, zę wiem co będzie w G3 a może to jest przereklamowane ??? znaczy się ja nie wątpie, ze G3 będzie najlepszą grą na świecie bo jestem fanem całej serii, ale weś pod uwage tych którym nie przypadł do gustu ??? jak nie grali to się nie wypowiedzą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:50, kepny napisał:


> To proste, chcę żebyście odpowiedzieli z tego co wiecie o tych grach. Ja np. odpowiedziałem

> na grę w którą nie grałem a wiem o niej więcej niż każdy początkujący.

Bezsensu teraz to moge powiedzieć, zę lepszy jest Oblivion bo w neigo grałem i co z tego, zę
wiem co będzie w G3 a może to jest przereklamowane ??? znaczy się ja nie wątpie, ze G3 będzie
najlepszą grą na świecie bo jestem fanem całej serii, ale weś pod uwage tych którym nie przypadł
do gustu ??? jak nie grali to się nie wypowiedzą !!!!

Oczekuję posty od tych co grali i Gothica 3 można zawsze ściągnąć i zrobić nieoficjalne spolszczenie. mój kolega sam tak zrobił bo osobiście byłem świadkiem tej gry w czasie jednej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 17:57, Masti27 napisał:

Oczekuję posty od tych co grali i Gothica 3 można zawsze ściągnąć i zrobić nieoficjalne spolszczenie.
mój kolega sam tak zrobił bo osobiście byłem świadkiem tej gry w czasie jednej misji.

No to wpadłeś po uszy... Ty chyba faktyczni enie czytałeś regulaminu.Piractwo jest tutaj zabronione. Zapewne zaraz wylecisz.

Twój kolega ściągnął grę, która nawet jeszcze nie jest skończona? Buhehe,dobre. Nawet jeśli to prawda,to ściągnął betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:57, Masti27 napisał:

Oczekuję posty od tych co grali i Gothica 3 można zawsze ściągnąć i zrobić nieoficjalne spolszczenie.
mój kolega sam tak zrobił bo osobiście byłem świadkiem tej gry w czasie jednej misji.


0o ładnie to tak się chwalić piraceniem? Zresztą temat powinien być pusty, bo link do takiego samego tematu, został już podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:57, Masti27 napisał:

Oczekuję posty od tych co grali i Gothica 3 można zawsze ściągnąć i zrobić nieoficjalne spolszczenie.
mój kolega sam tak zrobił bo osobiście byłem świadkiem tej gry w czasie jednej misji.


Gdyby tak gigantyczny projekt jakim jest G3 wyciekł do netu, była by afera na miarę Half-Life''a 2 sprzed 2 (czy tam 3) lat.
Na razie zespół PB pracuje nad wersją demo, którą udostępni prasie i graczom ok 24 lipca na targach GC w Lipsku.

Tak więc szczerze wątpię, aby widziana przez Ciebie gra była Gothiciem III (o ile to nie jest w ogóle ściema)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:00, Darkstar181 napisał:


> Oczekuję posty od tych co grali i Gothica 3 można zawsze ściągnąć i zrobić nieoficjalne
spolszczenie.
> mój kolega sam tak zrobił bo osobiście byłem świadkiem tej gry w czasie jednej misji.

No to wpadłeś po uszy... Ty chyba faktyczni enie czytałeś regulaminu.Piractwo jest tutaj zabronione.
Zapewne zaraz wylecisz.

Twój kolega ściągnął grę, która nawet jeszcze nie jest skończona? Buhehe,dobre. Nawet jeśli
to prawda,to ściągnął betę.

Ściągnął zachodnią wersje anawet możliwe, że kupił ,ale zapewnie ściągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 18:06, Masti27 napisał:

Ściągnął zachodnią wersje anawet możliwe, że kupił ,ale zapewnie ściągnął.

Ostatni mój post w tym temacie.

Nawet możliwe że kupił? Gdzie? Człowieku,nie rozumiesz,że gra NIE JEST SKOŃCZONA?
Nie mógł jej kupić, a jeżeli ściągnąl, to niech sie nie chwali, bo ściągnął nie skończoną grę( może jeszcze powiesz że jest po angielsku) i w dodatku pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:05, Delis napisał:

24 lipca? A nie raczej sierpnia? Jeśli to prawda, to zasysam demo od razu jak się pojawi :))


Sierpnia, sierpnia - cały czas mi się Lipsk (miejsce targów) z lipcem myli :].

Nie sądzę jednak, aby wersja testowa została od razu udostępniona w necie.

@ Masti27

Jak mógł kupić coś czego nie ma :D - zastanów się trochę.
Wyraźnie napisałem, że premiera 13 października. Inaczej nikt by nie protestował przeciwko porównywaniu z grą, której nie ma ;).

A poza tym kolega odstawia jakąś lipę albo Ty ściemniasz. Nie ma żadnych "gothiców 3" w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest jak mój mały kuzyn :) zawsze jak przyjeżdza mówi, ze przeszedł już Dieblo 3 czy nawet NFS Carbon :) hehe a dobrze kompa nie umie włączyć :) ale cóźż zawsze mu przytakuje :) niech się chłopak cieszy, zę jest pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować