Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

najpierw zaznacze ze mam wszystkie gry oryginalne i oprogramowanie. ale: nie dziwie sie w takich momentach ludziom ktorzy nie placa za gre tylko crackuja. zaplacic za cos i musiec robic takie kombinacje. podobnie z gta dalem kase w sklepie i bedac uczciwym nie moge grac w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 19:44, Miniu napisał:

> > Sciagnij i zrob update tym programikiem
> > http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php
>
> Dzięki. Nie wiem czy działa bo jeszcze nie zdążyłem sprawdzić. Ale dzięki :)
Mi to pomoglo juz w wielu grach z PB . Nie jest on cos w stanie zrobic u mnie updatu
podczas gry wiec musze go robic recznie .
edit dobrze dodales mu katalog docelowy? Jest to katalog bin w folderze gry .



Sprawdze jeszcze raz albo 2 :P dzieki za pomoc. Jak sprawdze to napisze jeszcze czy cos to zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:27, Piotrek_zap napisał:

jeszcze raz update zrobilem i widze postepy teraz mnie wyrzucilo po jakiejs minucie dopiero
:P ale dzieki i tak. a co do katalogu to niestety mam dobrze :/

A nie blokujesz PB jakims firewallem?
edit jesli masz system 64 bitowy http://www.overclock.net/pc-games/403291-far-cry-2-punk-buster-problems.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:52, Miniu napisał:

A nie blokujesz PB jakims firewallem?
edit jesli masz system 64 bitowy http://www.overclock.net/pc-games/403291-far-cry-2-punk-buster-problems.html


Zaczne od jescze raz dzięki :) Rozwinę i zakończę tym że nie uwierzysz tak jak ja nie mogłęm. Okazało się, że miałem pecha po ostatnim update był komunikat że rozłączyło mnie z hostem czy coś takiego. Dziś spróbowałem znowu zagrać w rankingowej i wszedłem. Gra się włączyła i o dziwo nie wyskakiwało dość długo. Pozytywnie mnie zaskoczyło kiedy zobaczyłem ekran z chatem (m.in.) korzystając z okazji szybko spytałem czemu mnie cały czas wyrzuca. Jakiś koleś odpowiedział że ubi daje pupy i padają serwery co chwila. Zacząłem grać na rankingowym i jakieś 2 mapki później komunikat: "problemy techniczne z siecią proszę czekać" i mnie wyrzuciło. Później wchodziłem jeszcze 2 razy czy 3 i 1 raz udało mi się zagrać. Pytanie: szczęście czy pech przez tyle czasu trafiać na same serwery z problemami? :P Dzięki jeszcze raz za pomoc. Gdyby nie Ty pewnie poddał bym się już dawno temu. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie Far Cry 2:
Jak to jest z misjami pobocznymi, jest ich jakaś skończona ilość czy są generowane na okrągło jak to było w STALKERZE ??
Czy pomoc od qmpli gdy prawie mnie zabili jest jakoś ograniczona ??
W co polecacie inwestować na początku gry ?
I czemu tam gdzie dostałem pierwszą miję (naprawa samochodu, rozpoznanie obozowiska i odbicie zakładnika) nagle zaczęli do mnie strzelać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ich skończona ilość, kilka rodzajów misji i losowo generowane miejsce jej wykonania ale żeby grę przejść na 100%, wszystko poznajdować, powykonywać wszystkie misje poboczne etc. to spokojnie można i ponad 50h poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 22:12, Kerigun napisał:

Nie wiem czemu ale ten pierwszy męski qmpel Franc jakiś tam, ciągle ma w menu "czeka
na pomoc" gdzie go mogę znaleźć ??

On czeka na pomoc ale by pomóc TOBIE.
Jeśli teraz skończy ci się pasek życia to nie zginiesz i nie będzie musiał wczytywać od nowa tylko on cię uratuje.

IMO w PL do kitu to przetłumaczyli. W ENG pisze Rescue-Ready i od razu wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 22:21, Slappy napisał:

IMO w PL do kitu to przetłumaczyli. W ENG pisze Rescue-Ready i od razu wiadomo o co chodzi
;)


W eng wszystko jasne :D A powiedz mi, bo robie te misje główne ale z pomocą "kumpli" to mi daje ulepszenia do kryjówek. Pierwszym było dodanie samochodu, drugie apteczki, trzecie zestawu apteczek. Czy te ulepszenia będą też w tej drugiej części mapy ?? I powiedz mi w co inwestować diamenty ??, jak na razie mam wykupione: kamuflaż, G3-KA4 (oraz celność do niego), Mac-10, dod. amunicja do małyszh szturmowych. I co daje pas wojskowy (military belt ?), inne pasy to wiem bo nazwa na to wskazuje ale ten wojskowy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 00:17, Kerigun napisał:

> IMO w PL do kitu to przetłumaczyli. W ENG pisze Rescue-Ready i od razu wiadomo o
co chodzi
> ;)

W eng wszystko jasne :D A powiedz mi, bo robie te misje główne ale z pomocą "kumpli"
to mi daje ulepszenia do kryjówek. Pierwszym było dodanie samochodu, drugie apteczki,
trzecie zestawu apteczek. Czy te ulepszenia będą też w tej drugiej części mapy ?? I powiedz
mi w co inwestować diamenty ??, jak na razie mam wykupione: kamuflaż, G3-KA4 (oraz celność
do niego), Mac-10, dod. amunicja do małyszh szturmowych. I co daje pas wojskowy (military
belt ?), inne pasy to wiem bo nazwa na to wskazuje ale ten wojskowy to nie wiem.

W drugiej części mapy nie będą od razu.

Kumple ci pierwsi zginą i będziesz miał innych i wtedy od początku będziesz zaczynał ulepszać. A radzę ci KAŻDĄ misję robić z kumplem. To są główne misje ale kumpel proponuje ci bardziej alternatywny sposób na jego wykonanie.

Diamenty? Kupuj bronie te które ci najlepiej pasują i ulepszenia do nich. Pasy głównie dają że możesz więcej granatów, koktail mołotowa i większa ilość amunicji w broniach. Coś chyba jeszcze ale nie wiem.

Tak więc Afryka należy do ciebie kolego! Miłego odkrywania uroków i jej tajemnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 13:08, Slappy napisał:

Diamenty? Kupuj bronie te które ci najlepiej pasują i ulepszenia do nich. Pasy głównie
dają że możesz więcej granatów, koktail mołotowa i większa ilość amunicji w broniach.
Coś chyba jeszcze ale nie wiem.



No po nazwach pasów wiem co one dają ale ten military belt, pas wojskowy to wykupiłem i nie zauważyłem by coś mi dodał. Nie wiem co ten pas dodaje, inne to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą i chcę napisać do pomocy techniczej ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś formularza czy coś. Moż mi ktoś podać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:40, 143872 napisał:

Mam problem z tą grą i chcę napisać do pomocy techniczej ale nigdzie nie mogę znaleźć
jakiegoś formularza czy coś. Moż mi ktoś podać link?

Pierwsze słyszę o jakimś formularzu:P Najnormalniej w świecie zadzwoń na numer pomocy technicznej i wyjaśnij problem. Równie dobrze mogłeś przedstawić go tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji gdzie mam do wyboru pomoc ludziom w kościele albo kumplom w barze. Pojechałem do baru, siedzę w środku ale nie mogę sobie poradzić bo co chwilę ginę. JEst na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuj dalej, to akurat trudna misja czy wybierzesz bar czy kościół. Chowaj się za osłonami, rozrzuć parę granatów itp. Ew. wczytaj wcześniejszy save i zmień w sklepie uzbrojenie na inne. W końcu się uda. Ja zawsze przed misjami z głównego wątki wykonywałem te dodatkowe żeby se więcej sprzętu w sklepie/kryjówce odblokować, poznajdywałem dostępne walizki z diamentami. Warto bo gra do łatwych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę. Doskonale pamiętam, że w tej misji musisz zginać. To znaczy, że jeśli "zginiesz", to i tak zaliczasz misję i przechodzisz dalej (sam tej misji nigdy nie przetrwałem do końca). Oczywiście misję można przetrwać, ale wtedy bohater nagle pada z niewiadomych przyczyn na podłogę i dzieje się dokładnie to samo, jakbyś nie dotrwał do końca ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:04, Siriondel napisał:

Spoiler

Chwileczkę. Doskonale pamiętam, że w tej misji musisz zginać. To znaczy, że jeśli
"zginiesz", to i tak zaliczasz misję i przechodzisz dalej (sam tej misji nigdy nie przetrwałem
do końca). Oczywiście misję można przetrwać, ale wtedy bohater nagle pada z niewiadomych
przyczyn na podłogę i dzieje się dokładnie to samo, jakbyś nie dotrwał do końca ataku.


Nie wszyscy jeszcze kupili tą grę :P Z tego co pamiętam nie miałem większych problemów z tą misją. Sama w sobie jest IMHO świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, byłem schowany za stołem i nagle bez powodu umierałem. Za każdym razem wczytowałem grę, od razu. Teraz tak nie zrobiłem i widać pomogło. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, wie ktoś moze jak sobie ustawic w nicku ikonke broni taka jak maja niektórzy gracze?? Chdzi mi oczywiscie o multiplayer. A moze na takie sygnaturki w nicku trzeba jakos zaslużyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować