Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 13:37, dexter1023 napisał:

czesc
Przeczytalem na okladce Far Cry 2 ze trzeba zarejestrowac gre przy instalacji.Czy na
prawde tak jest?????

Z tego co pamiętam, to gra wymaga połączenia z internetem, aby mogła zarejestrować secuROM. Jednak robi się to automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem dzisiaj Far Cry 2 po raz drugi(teraz na najwyższym poziomie trudności) i uważam te gra za najlepszego FPS (obok Stalkera) który wyszedł już od dłuższego czasu. Przyznam że oczekiwalem po tej grze sporo biorąc pod uwage że nadal pierwszą część uważam za jednego z najlepszych FPS i w zasadzie moje oczekiwania zostały spełnione. Graficznie nie jest rewolucją taką jak perwsza część ale Afryka wygląda w tej grze przepięknie, momentami przebija nawet Crysisa(te wschody i zachody słońca na sawannie) i jest dużo lepiej zoptymalizowana. Poziom trudności jest tak jak lubie dość wysoki, amunicji często brakuje, brak celownika, trzeba dbać o to aby broń była wymieniana regularnie bo zaczyna się sypać, ogólnie dość łatwo jest zginąć jesli nie gra się rozważnie. Niektórzy narzekają na wolne tępo gry ale dla mnie jest idealne, trzeba używać głowy zamiast szarżować na przeciwnika z rkmem w dłoniach. Dużo lepiej jest obeznać się w sytuacji i zdjąć przeciwnika z pobliskiego wzgórza snajperką lub zakraść się na jego tyły z pistoletem z tłumikiem. Zarzuca się grze też brak ciekawej fabuły, i co z tego że jej prawie nie ma. Ta gra przypomina w pewnym stopniu symulator najemnika, po prostu dostajemy robote do wykonania i mamy ją zrobić za co dostaniemy kase. Tak jak w życiu nie ma co oczekiwać dramatycznej histori o walce o dobro świata, tu jesteśmy zwykłym psem wojny który wykonuje swoją robote. No i na szczęście nie ma tu żandych elementów paranormalnych które tak wkurzały mnie w Far Cry(może było to efektowne ale ostatnia mapa to lekkie przegiecie) Jedynie moge zarzucić grze to że twórcy mogli by aż tak nie rozrzucać miejsc gdzie wykonujemy zadania lub chociaż przyspieszyć pojazdy, a ze szczegółów to brakuje mi tylko tego aby modyfikować samemu broń(jak np. w Clear Sky). To tyle odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrzcie, jeszcze inny się znalazł, podoba mu się zarówno jedynka jak i dwójka :D. Ja lubie FPSy dynamiczne, albo mniej dynamiczne takie jak crysis, ale takie,w ktrorym mamy jasno okreslony cel. Ta gra jest beznadziejnie prosta na kazdym poziomie trudnosci. Przejdz na najwyzszym Far Cry''a jedynkę, to wtedy pogadamy:D ( mi się udało xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 17:27, Pernia napisał:

patrzcie, jeszcze inny się znalazł, podoba mu się zarówno jedynka jak i dwójka :D. Ja
lubie FPSy dynamiczne, albo mniej dynamiczne takie jak crysis, ale takie,w ktrorym mamy
jasno okreslony cel. Ta gra jest beznadziejnie prosta na kazdym poziomie trudnosci. Przejdz
na najwyzszym Far Cry''a jedynkę, to wtedy pogadamy:D ( mi się udało xd)

To możemy gadać bo zrobiłem to już nie raz(końcówka gry na nim to piekło) :) Ogólnie FC1 jak pisałem uważam za jednego z najlepszych fps(tylko gdyby nie te trigeny). A moją opienie o 2 masz na górze(stawiam ją przed jedynją tylko o tyle że jest bardziej realistyczna ale w reszcie rzeczy to nadal jedynka jest lepsza(chyba nic nie przebije momentu kiedy wychodzimy z jungli a tam

Spoiler

wrak lotniskowca

).

@kulfonito
Owszem ale po co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, jak miło! Koncówka jedynki to piekło, ale nie samo wyjście do tego krateru, tylko wjechanie windą na górę... pamiętam że jak jechałem już raz windą to jeden grubas przestrzelil rakieta kraty i zdechłem-.-
I koniec offtopu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam niezły problem. Przestały mi chodzić gry Ubisoftu. Far Cry 2 to kolejny tytuł który po prostu się nie uruchamia. Geneza problemu: jakiś czas temu wziąłem od kolegi pirata Rainbow Six Las Vegas2 (by zreknąć czy warto - był pod ręką :/), w jednej z 1szych misji komp mi zwymiotował bluscrinem czy errorem i gra więcej się nie uruchomiła. Co więcej, żadna gra Ubisoftu od tej pory nie chce działać, mam na myśli gry oryginalne. Żadna!!!
Sprawdzam po kolei, wszystkie jakie mam, nawet starsze ghost recon 1 i 2 nie chcą odpalić...

Ma ktoś jakiś pomysł co mogę teraz zrobić (oprócz "mycia" Okna oczywiście) i dlaczego tak się dzieje?

Oto błąd który mi wyskakuje przy chyba każdej aplikacji Ubisoftu:

20090517004454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam problem pożyczyłem od kumpla oryginalnego Far Cry 2 Ale jak wpisuje klucz to pisze Proces aktywacji został przerwany. Upewnij się, że NUMER SERYJNY został wprowadzony poprawnie. oraz Dokonano zbyt wielu aktywacji na różnych komputerach przy użyciu tego NUMERU SERYJNEGO. Kolejne aktywacje są niemożliwe. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co wszystko jasne jest . Ten klucz został już wykorzystany parę razy , limit jest do 5 razy. Dalej już klucz zostaje zdezaktywowany. Trzeba nową grę kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 14:16, Szw3dzik napisał:

Witam ja mam problem pożyczyłem od kumpla oryginalnego Far Cry 2 Ale jak wpisuje klucz
to pisze Proces aktywacji został przerwany. Upewnij się, że NUMER SERYJNY został wprowadzony
poprawnie. oraz Dokonano zbyt wielu aktywacji na różnych komputerach przy użyciu tego
NUMERU SERYJNEGO. Kolejne aktywacje są niemożliwe. proszę o pomoc


ja niestety musiałem postapic b. brzydko.... po paru stawianiach systemu a potem zmianie kompa limit poszedł...a że nie pozwole robić z siebie idioty więc gram sobie nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 17:19, Tomoya-kun napisał:

Poziom trudności jest tak jak lubie dość wysoki, amunicji często brakuje, brak celownika,
trzeba dbać o to aby broń była wymieniana regularnie bo zaczyna się sypać,

Ta wymiana broni to straszna bzdura, podobno z testowego G36 wystrzelono 20000 pocisków bez jednego zacięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:07, castlerock napisał:

> Witam ja mam problem pożyczyłem od kumpla oryginalnego Far Cry 2 Ale jak wpisuje
klucz
> to pisze Proces aktywacji został przerwany. Upewnij się, że NUMER SERYJNY został
wprowadzony
> poprawnie. oraz Dokonano zbyt wielu aktywacji na różnych komputerach przy użyciu
tego
> NUMERU SERYJNEGO. Kolejne aktywacje są niemożliwe. proszę o pomoc

ja niestety musiałem postapic b. brzydko.... po paru stawianiach systemu a potem zmianie
kompa limit poszedł...a że nie pozwole robić z siebie idioty więc gram sobie nadal ;)


No wiec co muszę zrobić kupić nową grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 14:26, Crew_900 napisał:

No co wszystko jasne jest . Ten klucz został już wykorzystany parę razy , limit jest
do 5 razy. Dalej już klucz zostaje zdezaktywowany. Trzeba nową grę kupić .


żal, zawsze jak czytam twoje posty to zastanawiam się czy się pociać, czy może wyskoczyć przez okno za to że taki pseudo spec istnieje, i daje swoje ''uber '' rady.

@Szw3dzik
Nie, sciagnij ze strony FC2 narzedzie do deautoryzowania keya, wpisz klucz, daj deaktywacje, i wtedy zainstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o to Revoke Tool to jak to włączam to piszę "This application is not Activited on your Machine, the Revocation can not be performed.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:32, Szw3dzik napisał:

Jeżeli chodzi ci o to Revoke Tool to jak to włączam to piszę "This application is not
Activited on your Machine, the Revocation can not be performed.''


to poproś kumpla który już aktywował, żeby to użył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:11, azur65 napisał:

> Poziom trudności jest tak jak lubie dość wysoki, amunicji często brakuje, brak celownika,

> trzeba dbać o to aby broń była wymieniana regularnie bo zaczyna się sypać,
Ta wymiana broni to straszna bzdura, podobno z testowego G36 wystrzelono 20000 pocisków
bez jednego zacięcia.

To dziwne bo u mnie jeśli dłużej nie zmieniałem broni na nową to były problemy. Poza tym to kwestia losowa, jeśli broń jest nowa to niezależnie ile z niej wystrzelisz to się nie zatnie. Ale jeśli używasz już troche zużytej broni to może ona się zaciąć kiedy tego najbardziej nie chesz. Im gorszy jest jej stan tym częściej się zacina(kompletnie zardzewiała broń praktycznie zacina się co serie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować