Zaloguj się, aby obserwować  
Delis

R. A. Salvatore

93 postów w tym temacie

Co sądzicie o książkach napisanych przez Salvatore''a? Ja niedawno przeczytałem "Ojczyznę", pierwszą część Legendy Drizzta. Jak dla mnie pisze świetnie i jestem pewien, że kupie następne książki z serii. Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem tylko 1 jego książkę Śluga Reliktu i musze przyznać, że świetnie opisuje walki. Książka bardzo mi się podobała, ale w tej chwili nie mam czasu na książki. :\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:08, Delis napisał:

Co sądzicie o książkach napisanych przez Salvatore''a? Ja niedawno przeczytałem "Ojczyznę",
pierwszą część Legendy Drizzta. Jak dla mnie pisze świetnie i jestem pewien, że kupie następne
książki z serii. Zapraszam do dyskusji :)


właśnie skończyłem czytać "Ojczyznę" :) no to tylko do biblioteki po "Wygnanie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupię dopiero we wrześniu... bo teraz kupuję Podręcznik Gracza D&D 3.5 :)) Najnowsza edycja, jest tylko PG narazie :P Tylko nie wiem czy przyjdzie ona przed 1 września xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:22, Delis napisał:

Ja sobie kupię dopiero we wrześniu... bo teraz kupuję Podręcznik Gracza D&D 3.5 :)) Najnowsza
edycja, jest tylko PG narazie :P Tylko nie wiem czy przyjdzie ona przed 1 września xD


Zostają biblioteki :) planuje kupić opis Zapomnianych Krain (opis świata), więc pewnie też nabędę trylogie dopiero we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:44, Arlik napisał:

pewnie... tylko nie umiem mistrzować :(



hehe :) tylko jak my sie zgadamy? skoro ty grasz w 3.0 a ja kupuje wlasnie PG do 3.5 :P Najwyzej sciagniesz errate, w ktorej sa opisane zmiany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:47, Delis napisał:

> pewnie... tylko nie umiem mistrzować :(
>
>
>
hehe :) tylko jak my sie zgadamy? skoro ty grasz w 3.0 a ja kupuje wlasnie PG do 3.5 :P Najwyzej
sciagniesz errate, w ktorej sa opisane zmiany xD



ale ja gram w 2 edycje :D :P ale zawsze mogę pożyczyć podręcznik do 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co xD Wystarczy, że jedna osoba będzie "miszczować" a reszta sie dostosuje do zasad :P No, ale skończmy już ten OT, bo sie jeszcze degrady posypią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:13, Lumbago napisał:

Ja przeczytałem tylko 1 jego książkę Śluga Reliktu i musze przyznać, że świetnie opisuje walki.
Książka bardzo mi się podobała, ale w tej chwili nie mam czasu na książki. :\.


Walki? Przeczytaj parę książek Davida Gemmela - tam są opisy walk. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, może by tak odświeżyć ten temat ;) Dziwi mnie, że tak mało osób z forum przeczytało chociaż jedną książkę tego autora... a może forumowicze już nie czytają? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 08:50, Delis napisał:

Dziwi mnie, że tak mało osób z forum przeczytało chociaż
jedną książkę tego autora...

Ja przeczytałem! :P A ten temat znalazłem kilka minut temu. :)
>a może forumowicze już nie czytają? ;]
W to wątpię. Przecież nie ma wielu rzeczy lepszych od dobrej książki. :D
Ja przeczytałem "Ojczyznę" i mam pytanie: czy ktoś mógłby mi powiedzieć, ile jest wszystkich części Legendy Drizzta i jakie sa ich tytuły? Na razie przeczytałem tylko pierwsza część, więc chyba nadszedł czas na nadrobienie zaległości. :P I gdzie można kupić te książki Salvatore''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również narazie tylko Ojczyznę przeczytałem ;) W Ojczyznie jest przecież lista książek z serii :D do zakupów książek polecam www.isa.pl ;) później jak znajdę książkę to ci zamieszczę liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to ma do tego? to jest temat o książkach R.A. Salvatore a nie FR ogółem... Ostatnio widziałem tesh u qmpla książkę Salvatore''a. Zgadnijcie jaką?... Star Wars :D A tego chyba byś nie zamieścił w temacie o FR xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim posiadaniu są wszystkie książki Salvatore''a o Drizzcie (czekam na "Dwa Miecze"), oprócz tego czytałem dwa pierwsze tomy "Pięciokręgu Cadderly''ego", pierwszy "Sagi Rodu Bedwyr''ów" i "Wektor Pierwszy", czyli właśnie tę książkę ze Star Wars... Mogę śmiało powiedzieć-to jeden z moich ulubionych pisarzy :D !

Mimo wszystko-polecam temat o literaturze fantasy, bo "Wektor..." to bodajże jedyny wyjątek, wszystkie pozostałe książki tego autora dotyczą tematyki fantasy. I w większości: Forgotten Realms (nie licząc "Opowieści Włócznika" itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:06, Galadin napisał:

Walki? Przeczytaj parę książek Davida Gemmela - tam są opisy walk. ;)

hm chyba Gemmella :P

bardziej interesujace walki IMO sa w "Malazanskiej Ksiedze Poleglych" Eriksona i w "Piesni Lodu i Ognia" Martina. Zreszta jak zwykle musze wspomniec, ze Ci dwaj autorzy>>>>>> Salvatore. Ja zreszta nie cenie za bardzo sobie opisow walk lubie jak walki to tylko tlo a autor ma cos wiecej do powiedzenia niz...
"Drizzt ma problemy moralne i zabija 1000 drowow"
"Drizzt ma problemy moralne i zabija 1000 orkow"
"Drizzt ma problemy moralne..."
bo w sumie o tym sa ksiazki Salvatora, juz bardziej mi sie podobal Piecioksiag Cadderly''ego. Ale oprocz opisow walk w sumei tam nic nie ma. Zaczynalem od tch ksiazek i z nich wyroslem i obecnie uwazam za masowy gniot pisany dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować