Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

>ciach

szczególnie, że sam chce kupić PS3, a mam X360 -- ale się obrażam ohoho... Ja po prostu nie lubię osób, które bronią konsoli nie posiadając jej...

A ty źle czytasz ze zrozumieniem... Ja napisałem, że jak są tak zwane multiplatformy, czyli gra jest na X360 i na PS3 to gra jest ładniejsza na X360 - nie wiem od czego to zależy, ale to jest fakt

RX-8 -- nie zgadzam się z tym, że jest cicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:23, Tomek1120 napisał:

Pokaż mi stronę na której pisze że ps3 zużywa tylko 60% mocy ale wiarygodnej z testami albo
dalej wierz w bajki Sony


nie potrzebuje newsa ja to widze poprostu i nie sony to mowi tylko producenci gier mowia ze jeszcze nie potrafia dokladnie wykorzystac pelnej mocy sony, ale ty mi powiedz choc w jakiej jednej grze grafika lepsza jest na x0 jak to ujol ktos tam wyzej bojanzew chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:19, RX-8 napisał:

> Skończ z tym 8-rdzeniowym procesorem, bo nawet nie wiesz co to, a do tego PS3 ma kilka
procków, a nie 1.
> Więcej cech pewnie nie potrafisz wymienić, bo słyszałeś tylko o procku i napędzie xD

Przepraszam Cię najmocniej, o Konsolowy Guru. Przydała by się mała nauka pt "czytanie ze zrozumieniem"
bo wykazujesz nadinterpretację i to dość dużą. Pokaż mi w poście matroxa frazę "RoD" czy "Ring
Of Death", bo ani ja, ani moja wyszukiwarka w FireFoxie tego nie dostrzegamy. Może źle to ujął,
ale nie napisał nic o RODzie.


Widziałem wiele razy jak o tym pisał ^_^ Wiem też, że tylko RoD mu w głowie.

To raz, dwa, gratuluję znajomości tematu, skoro twierdzisz że

Dnia 23.09.2007 o 22:19, RX-8 napisał:

PS3 ma kilka procków. Owszem, ma kilka - konkretnie dwa - CPU i GPU, podobnie jak X360. A co
do 8 rdzeni, to również matrox ma rację. Cell ma przynajmniej 8 rdzeni (8 to same SPU,
dochodzi jeszcze Power Processor Element). A skoro on Twoim zdaniem słyszał tylko o procku
i napędzie, pozwól że ja dopowiem kilka rzeczy. Przede wszystkim, konsolka jest absolutnie
bezgłośna i nie charczy napędem jak X360.


Gadałem z informatykiem, rozmawialiśmy o Cellu. Zna się na rzeczy i powiedział, że nie ma procka 8-rdz. Chyba, że się myli, w co wątpię :/

Dlaczego mi napęd nie charczył? O_o

Dnia 23.09.2007 o 22:19, RX-8 napisał:


> Do tego masz Forza Motorsport 2, która jest znakomitym symulatorem z prawdziwymi modelami

> zniszczeń (nie to, co GT).

Ależ naturalnie, szkoda że niemal pewne jest iż w konkurencie FM2 (który się jeszcze nie ukazał,
bo błagam, nie ośmieszaj się i nie traktuj GT HD jako konkurencji dla FM2) też będą zniszczenia.
Nie wspomiając o tym, że GT5 P wygląda o niebo (albo i dwa nieba) lepiej niż Forza i jest o
wiele bardziej dopracowane już na obecnym poziome developingu.


Czy ja napisałem o GT HD? -.-'' Zacytuję cię: "Przydała by się mała nauka pt "czytanie ze zrozumieniem" " Dla mnie Forza jest lepsza, dla ciebie GT. Ty jesteś fanem PS3 jak zauważyłem... Masz PS3 i po prostu bronisz wszelkimi argumentami tej konsoli :) Nie widzisz żadnych minusów. Tylko nie pisz, że tak jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:25, syriusz.b napisał:

A ty źle czytasz ze zrozumieniem... Ja napisałem, że jak są tak zwane multiplatformy, czyli
gra jest na X360 i na PS3 to gra jest ładniejsza na X360 - nie wiem od czego to zależy, ale
to jest fakt


Od tego, że producenci jeszcze nie umią zbyt tworzyć gier na PS3, przykładem może być faworyzowanie przez EA gier na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:16, syriusz.b napisał:

Alan Wake?


Nie wiem czemu, ale mam pewne wątpliwości co do "wielkości" tej gry. Tej chwili wszytko prezentuję się świetnie, lecz nie wiem czy wyjdzie to samo w praniu. Powiem tak, tej gry nie kupiłbym w ciemno, a LO jest już wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:25, syriusz.b napisał:

RX-8 -- nie zgadzam się z tym, że jest cicha...


No wybacz stary, ale mam doświadczenia i z PS3 i X360. PS3 jest właśnie diabelsko cicha, co ogromnie uprzyjemnia pykanie w nocy, a czego przy X360 nie mogłem doświadczyć w takim stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:27, bojanzaw napisał:

Gadałem z informatykiem, rozmawialiśmy o Cellu. Zna się na rzeczy i powiedział, że nie ma procka
8-rdz. Chyba, że się myli, w co wątpię :/


To nie wątp, tylko spróbuj szukać oficjalnych informacji.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Playstation_3#Procesor

Składa się on z głównego 64-bitowego procesora PowerPC (tzw. "Power Processing Element" lub PPE) oraz ośmiu rdzeni typu "Synergistic Processing Elements" (SPEs).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:22, master matrox napisał:


> Kilka z nich (HS, MS, R:FOM, RR7, MGS4, T6, GoW3, KZ2, Wipeout oraz F1) wyjdą/wyszły tylko

> na PS3. Reszta X360 :) Czemu bez zdań "jest na X360"? Nie bój się prawdy, hehe.

Ja się nie boje prawdy. Wracając do PS2 - jak Ty sądzisz, że PS2 obsługuje HD to nie ma się
co dziwić, że konsole Ci padły, jak miałeś problemy z obsługą... ale mniejsza o to.


Buahahahhahahahahahhah xDDDDDDD Brawo, brawo, brawo xD Xploder HD Player - poczytaj o tym :) Zaskillowałeś powiem ci xDDD Potrafiłem zrobić na tej konsoli więcej, niż sobie wyobrażasz.

Dnia 23.09.2007 o 22:22, master matrox napisał:

Czasowa różnica między premierą Xboxa 360 a Playstation 3 wynosi niecały rok. Tak więc jest
to ogromna przewaga dla Xboxa, bo w ciągu roku wyszło znacznie więcej gier. PS3 dopiero się
rozkręca, a jak już się rozkręci to w sklepach na półkach będą kurzyły się pudła z X360, a
z PS3 będą znikały w mgnienia oka :]


Jednakże gier sporo wychodziło. Nie wiem czemu, ale wątpię w to, że PS3 będzie schodziło jak świeże bułeczki. Ja w przyszłym roku biorę PS3, bo chcę spróbować każdej z konsol. Nie będę jej przez to wywyższał -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:03, bojanzaw napisał:

Trudno, wyśle na gwarancję i dostanie naprawionego. Widzisz w czymś problem? bo ja nie :)

jak to co ? 1 miesiąc (no nie wiem czy tyle się czeka ?) bez konsoli, i tak jak wróci mu z powrotem to leci od razu na allegro hehe ;-)

Dnia 23.09.2007 o 22:03, bojanzaw napisał:

A mojemu koledze poszedł czytnik bluray w PS3

immpossible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:32, Grz3chu napisał:

> Trudno, wyśle na gwarancję i dostanie naprawionego. Widzisz w czymś problem? bo ja nie
:)
jak to co ? 1 miesiąc (no nie wiem czy tyle się czeka ?) bez konsoli, i tak jak wróci mu z
powrotem to leci od razu na allegro hehe ;-)


2 tyg. Max. 3, bo do Czech przecież idzie. Ach, ta Polska... :F

Dnia 23.09.2007 o 22:32, Grz3chu napisał:

> A mojemu koledze poszedł czytnik bluray w PS3
immpossible


Nie widziałeś reklamy Adidasa? Impossible is nothing ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:31, bojanzaw napisał:

Buahahahhahahahahahhah xDDDDDDD Brawo, brawo, brawo xD Xploder HD Player - poczytaj o tym :)
Zaskillowałeś powiem ci xDDD Potrafiłem zrobić na tej konsoli więcej, niż sobie wyobrażasz.


Ha ha. Bardzo śmieszne. Przeróbki / dodatkowe programy mnie nie interesują - mowa o oficjalnych, fabrycznych możliwościach. Poza tym mało gier go obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na konsolach ale uznaje wyższość PS3 nad Xboxem. Powody? dajmy np większe mozliwości - może się nie zgodzicie?
Np. Blu-ray i ten słynny pad X-axis (czy jakoś tak)
Na PS3 wyjdą/wychodzą też lepsze gry - Mafia II, GTA IV (co do GTA IV to owszem wyjdzie na Xboxa ale jak okrojone!!!) No nie będe już pisał (a można o zaletach PS3 pisać wiele) i powiem tylko tyle, że jak miałbym kupowac konsole to postawił bym na PS3 zdecydowanie. Koniec, kropka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:27, bojanzaw napisał:

Gadałem z informatykiem, rozmawialiśmy o Cellu. Zna się na rzeczy i powiedział, że nie ma procka
8-rdz. Chyba, że się myli, w co wątpię :/


W takim razie pogratuluj znajomości tematu. Bo i na zdjęciach IBMu pokazujących procek, i na animacjach Toshiby jak byk widocznie jest 8 SPU.

Dnia 23.09.2007 o 22:27, bojanzaw napisał:

Dlaczego mi napęd nie charczył? O_o


A dlaczego mi naped charczył? Oo

/.../

Widzę pewne minusy, ale mając doświadczenia z X360 stwierdzam że PS3 jest o wiele lepsze i nikt nie nakłoni mnie do zmiany tej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:34, master matrox napisał:

> Buahahahhahahahahahhah xDDDDDDD Brawo, brawo, brawo xD Xploder HD Player - poczytaj o
tym :)
> Zaskillowałeś powiem ci xDDD Potrafiłem zrobić na tej konsoli więcej, niż sobie wyobrażasz.

>

Ha ha. Bardzo śmieszne. Przeróbki / dodatkowe programy mnie nie interesują - mowa o oficjalnych,
fabrycznych możliwościach.


No comment -.-

Dnia 23.09.2007 o 22:34, master matrox napisał:

Poza tym mało gier go obsługuje.


Producent testował na setkach i ze wszystkimi działał ;) Uważasz, że mało? O_o
Czy ty zawsze będziesz się trzymał tego, że Sony to bóg konsol itp? Nawet jak zrobią konsolę, która będzie cię besztać na dzień dobry, to i tak będziesz dalej ją kochał? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:37, bojanzaw napisał:

Producent testował na setkach i ze wszystkimi działał ;) Uważasz, że mało? O_o
Czy ty zawsze będziesz się trzymał tego, że Sony to bóg konsol itp? Nawet jak zrobią konsolę,
która będzie cię besztać na dzień dobry, to i tak będziesz dalej ją kochał? :/


Ja uważam po prostu, że dana konsola jest lepsza. Każda konsola ma wady i zalety, ale w przypadku PS3 więcej jest zalet niż wad. Ja tam nie bronię, tylko większość rzuca się na PS3, a jak ktoś ma jakieś uwagi do X360 to od razu afera :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:32, Grz3chu napisał:

> A mojemu koledze poszedł czytnik bluray w PS3
immpossible

Teraz widać że jesteś fanbojem. Kolega przed wakacjami kupił PS3 i musiał z napędem jechać do serwisu. Nie mów że nie jesteś nim ponieważ tylko fanboj twierdzi że ps3 jest niezniszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:36, RX-8 napisał:

> Gadałem z informatykiem, rozmawialiśmy o Cellu. Zna się na rzeczy i powiedział, że nie
ma procka
> 8-rdz. Chyba, że się myli, w co wątpię :/

W takim razie pogratuluj znajomości tematu. Bo i na zdjęciach IBMu pokazujących procek, i na
animacjach Toshiby jak byk widocznie jest 8 SPU.

Spoko, zrobię to. I tak go nie lubię ;P

Dnia 23.09.2007 o 22:36, RX-8 napisał:

> Dlaczego mi napęd nie charczył? O_o

A dlaczego mi naped charczył? Oo

/.../

Widzę pewne minusy, ale mając doświadczenia z X360 stwierdzam że PS3 jest o wiele lepsze i
nikt nie nakłoni mnie do zmiany tej opinii.


Mimo wszystko? Jakby ci się PS3 spaliło też byś tak mówił? Wiem, X360 ma problemy z przegrzewaniem. Falcon już blisko, więc ten problem zniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:38, master matrox napisał:

> Producent testował na setkach i ze wszystkimi działał ;) Uważasz, że mało? O_o
> Czy ty zawsze będziesz się trzymał tego, że Sony to bóg konsol itp? Nawet jak zrobią konsolę,

> która będzie cię besztać na dzień dobry, to i tak będziesz dalej ją kochał? :/

Ja uważam po prostu, że dana konsola jest lepsza. Każda konsola ma wady i zalety, ale w przypadku
PS3 więcej jest zalet niż wad.


Nareszcie przyznałeś, że PS3 ma wady! :D Gratuluję :)

Dnia 23.09.2007 o 22:38, master matrox napisał:

Ja tam nie bronię, tylko większość rzuca się na PS3, a jak ktoś
ma jakieś uwagi do X360 to od razu afera :-/


I na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:41, bojanzaw napisał:

Nareszcie przyznałeś, że PS3 ma wady! :D Gratuluję :)


Ja nigdy nie zaprzeczałem, że PS3 nie ma wad :P Każda rzecz ma wady i zalety, a że akurat PS3 ma ich mniej to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się