Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 00:26, PatrolPatryk napisał:

Witam ! Planuję w niedalekiej przyszłości zakup konsoli Nitendo Wii ! Chodzi mi głównie o dobrą
zabawę i rozrywkę ! Lecz nie wiem czy warto wydawać kasę, na tą konsolę, czy faktycznie jest
ona taka dobra? Czy gry na nią, są dobrze zrobione i czy ten kontroler się sprawdza? Jestem
pełen obaw, dlatego chcę sięgnąć po radę posiadaczy owej konsolki ! Z góry dzięki za każdą
odpowiedź!! POZDRO !!


Miałem Wii jakiś czas ale jednak po chwilowym zauroczeniu (czytaj miesiąc) stwierdziłem że jednak nie dla mnie i ostatnio sprzedałem... Jest to specyficzna konsola tak na prawdę tylko na imprezki. Jedyna gra jak na razie która trzyma poziom i jest dla pojedynczego gracza to Zelda . Resident Evil 4 to tylko kopia z ps2, pc''ta i gc. Jeżeli stać cię na kupno konsoli pod znajomych na imprezy to kupuj wii. Jak nie robisz imprez , nie stać cię na drogą zabawkę którą będziesz od czasu do czasu odpalał to nie kupuj wii:) Zawiedziesz się. Do party games wystarczy singstar i guitar hero... i tak po paru piwach nikomu nie chce się machać grając w golfa, tennis etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:26, PatrolPatryk napisał:

Witam ! Planuję w niedalekiej przyszłości zakup konsoli Nitendo Wii ! Chodzi mi głównie o dobrą
zabawę i rozrywkę ! Lecz nie wiem czy warto wydawać kasę, na tą konsolę, czy faktycznie jest
ona taka dobra? Czy gry na nią, są dobrze zrobione i czy ten kontroler się sprawdza? Jestem
pełen obaw, dlatego chcę sięgnąć po radę posiadaczy owej konsolki ! Z góry dzięki za każdą
odpowiedź!! POZDRO !!


Dobra, wpadł mistrzunio na forum :P Jesli naprawde stawiasz na zabawe i rozgrywkę to nie masz co sie zastanawiać... Wystarczy obejrzeć pare filmików z gier z gameplay''a to sam zobaczysz... czy warto wydać kase? Liczać to ze to najtansza z konsol i jesli stawiasz na zabawe jak juz pisałes nie masz sie nad czym zastanawiać... Gry... hmm... oczywscie zdarzają się crapy ale to normalka na kazdą konsolę... Wiec pod sumując: DObra zabawa, tania konsola, rewolucyjny kontroler, świetne gry... Reasumując: ... Fajna konsola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:23, Blantman napisał:

> Witam ! Planuję w niedalekiej przyszłości zakup konsoli Nitendo Wii ! Chodzi mi głównie
o dobrą
> zabawę i rozrywkę ! Lecz nie wiem czy warto wydawać kasę, na tą konsolę, czy faktycznie
jest
> ona taka dobra? Czy gry na nią, są dobrze zrobione i czy ten kontroler się sprawdza? Jestem

> pełen obaw, dlatego chcę sięgnąć po radę posiadaczy owej konsolki ! Z góry dzięki za każdą

> odpowiedź!! POZDRO !!

Miałem Wii jakiś czas ale jednak po chwilowym zauroczeniu (czytaj miesiąc) stwierdziłem że
jednak nie dla mnie i ostatnio sprzedałem... Jest to specyficzna konsola tak na prawdę tylko
na imprezki. Jedyna gra jak na razie która trzyma poziom i jest dla pojedynczego gracza to
Zelda . Resident Evil 4 to tylko kopia z ps2, pc''ta i gc. Jeżeli stać cię na kupno konsoli
pod znajomych na imprezy to kupuj wii. Jak nie robisz imprez , nie stać cię na drogą zabawkę
którą będziesz od czasu do czasu odpalał to nie kupuj wii:) Zawiedziesz się. Do party games
wystarczy singstar i guitar hero... i tak po paru piwach nikomu nie chce się machać grając
w golfa, tennis etc...


Tanią zabawke? Dobiłeś mnie tym stary :) To jest najtańsza konsola ze wszystkich ale jesli nie ma siana to niech sobie kupi droższą konsole tak? xDDD Dobry jestes :p Resident Evil zwykłym portem na PS2? hmm... mozliwe... ale ten port zbiera najlepsze oceny na kazdym serwisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź i szczerze mówiąc nie wiem na co się zdecydować! Po wypowiedzi usera Blantaman mam ochotę kupić Xboxa 360, jednak Piotr13PL znowu przywrócił we mnie chęć grania na Wii !! Muszę się dobrze zastanowić, w końcu nie mały wydatek ! Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że kupując Wii za 1100 złotych będziesz musiał kupić dodatkowy kontroler (no, chyba, że chcesz grać tylko sam, ale wówczas idea Wii przepada) za około 150 zł, chyba też Nunchuka za ok 90 i ewentualnie zwyczajny kontroler. Dopiero wówczas wykorzystasz możliwości konsoli z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 19:01, Dincooo napisał:

Warto dodać, że kupując Wii za 1100 złotych będziesz musiał kupić dodatkowy kontroler (no,
chyba, że chcesz grać tylko sam, ale wówczas idea Wii przepada) za około 150 zł, chyba też
Nunchuka za ok 90 i ewentualnie zwyczajny kontroler. Dopiero wówczas wykorzystasz możliwości
konsoli z przyjaciółmi.


To już nie kosztuje 1100zł. Na Allegro nówki 979zł ;) Wii-mote 159zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:50, bojanzaw napisał:

> > Sony dobrze to przemyślało, dając BD
> > do swojej konsoli.
>
>
> I to tez bedzie jednym z wielu powodow dla ktorego tworcy gier zainwestuja w ta konsole


Jakoś nie bardzo widać po dzisiejszej bibliotece gier na PS3... Przeróbki są już od bardzo
dawna. Zrazili się? Nie. Wniosek sobie sam wysuń :)


Heh jestes dziwna osoba, zauwazylem ze strasznie zachwalasz x360 na sile szukajac argumentow i oklamujac sam siebie, co do gier typu bioschock to se moge zagrac na kompie moim(gf 6800gs 256/256 1,5gb ddr ram patriot cl3.2 amd athlon 64 3000) i bardzo ladnie chodzil mi na max detalach(prawie) a pozatym na ps3 tez bioschock wyjdzie, a i na ps3 dopiero zaczna wychodzic prawdziwe tytuly sam mowiles ze jakbys mial do wyboru ps3 a x360 to bys wybral ps3 gdyby cena nie grala roli czyli o czym to swiadczy...lol wiec nie oklamuj sam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:06, pllayboyy napisał:

Heh jestes dziwna osoba, zauwazylem ze strasznie zachwalasz x360 na sile szukajac argumentow
i oklamujac sam siebie, co do gier typu bioschock to se moge zagrac na kompie moim(gf 6800gs
256/256 1,5gb ddr ram patriot cl3.2 amd athlon 64 3000) i bardzo ladnie chodzil mi na max detalach(prawie)
a pozatym na ps3 tez bioschock wyjdzie, a i na ps3 dopiero zaczna wychodzic prawdziwe tytuly
sam mowiles ze jakbys mial do wyboru ps3 a x360 to bys wybral ps3 gdyby cena nie grala roli
czyli o czym to swiadczy...lol wiec nie oklamuj sam siebie


Dzięki. Nareszcie ktoś to docenił. Wiesz, niezmiernie się cieszę twoim szczęściem. BS ci chodzi, łał, jestem pełen podziwu :) Znowu się powtarzasz. Jarasz się grami, które nie wyszły. Patrzysz na filmiki, które są zwykłymi renderami. Co post piszesz to samo, a ja ci muszę to samo odpowiadać O_o Zastanów się :) Rozumiem, że chcesz jak najszybciej dojść do własnego tytułu na gram, który z pewnością zabrzmi: Fanboy PS3 :P Ja dobrze wiem, co mówię i nie musisz mi przypominać... Napisz do mnie na gg jak chcesz dalej odtwarzać replay posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>pozatym na ps3 tez bioschock wyjdzie, a i na ps3 dopiero zaczna wychodzic prawdziwe tytuly

Nie nie wyjdzie... bo wtedy została by złamana umowa z M$, a za tym idzie już odpowiedzialność prawna i autorom BS mocno by się oberwało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:34, syriusz.b napisał:

>pozatym na ps3 tez bioschock wyjdzie, a i na ps3 dopiero zaczna wychodzic prawdziwe tytuly


Nie nie wyjdzie... bo wtedy została by złamana umowa z M$, a za tym idzie już odpowiedzialność
prawna i autorom BS mocno by się oberwało....


Widziałeś, co było w config.ini? :/ Ale IMO to jakiś fanboy PS3 sobie dopisał, żeby się dowartościować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:36, bojanzaw napisał:

Widziałeś, co było w config.ini? :/ Ale IMO to jakiś fanboy PS3 sobie dopisał, żeby się dowartościować
:P


Zaraz po (kolejnych już) przeciekach "a może jednak" znów zostało to zdementowane... Poza tym mogło to byś wpisane na wczesnym etapie produkcji, gdy umowa z M$ nie była jeszcze zawarta, ale jestem pewien, że Microsoft nie ugadał się "na słowo" za bardzo dbają o kasę - umowa jest bankowo, a jej złamanie (znając Billa i spółkę) = tyle kasy do zapłacenia, że by firma padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:36, bojanzaw napisał:

>


ale ty jestes idiota sam mowiles pare postwo wyzej ze bys wybral ps3 a pozatym cos zauwazylem:

"Xbox360 Premium, ban na Live - 900zł " LOL wiec ty rzeczywiscie masz x360 bo jedziesz na piratach to mozesz i wolec lol ale jesli ktos gra tylko w najlepsze gry czyli na ps3 i ma kase to kazdy woli ps3 a ty sam napisales ze kasy niemas zto wybrales x360 ale zeby odrazu przerabiac konsolke i dostawac idotycznego bana to---lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:29, Piotr13PL napisał:

Tanią zabawke? Dobiłeś mnie tym stary :) To jest najtańsza konsola ze wszystkich ale jesli
nie ma siana to niech sobie kupi droższą konsole tak? xDDD Dobry jestes :p Resident Evil zwykłym
portem na PS2? hmm... mozliwe... ale ten port zbiera najlepsze oceny na kazdym serwisie...


Raczej droga zabawka - Wii powinno kosztować około 600zł, bo to co obecnie prezentuje pod względem oprawy a/v to zwykłe niechlujstwo i lenistwo developerów, którzy myślą, że wystarczy pilot i wszystko jest ok - tak nie jest z perspektywy "gracza" - natomiast "casual" to niestety docelowy target dla nintendo i developerów. Owszem znajdzie się kilka "gier" np Mario Galaxy, Metroid Prime Corruption, ale to i tak za mało by kupować sprzęt za 1000zł by pomachać z 3 godziny i znudzić się większością "programów edukacyjnych" jakie serwuje Ninny. Jak już wspomniałem - jeśli sprzęt stanieje to warto kupić - obecnie IMO jest to strata pieniędzy. Wii oferuje za dużo krótkich popierdółek, które świetnie sprawdzają się na DS''a (którego posiadam - Elite beat agents i Taiko de tatsujin to absolutny geniusz i rewelacja!) w pracy/na uczelni/w podróży - w formie "stacjonarnej" już nie bardzo. Co do Residenta 4 na Wii mylisz się - wystarczy spojrzeć na gamerankings.com - ocena ok 91%, pierwowzór na gamecube''a ma 96% Niższa ocena wzięła się stąd, że Capcom dosownie nic nie zrobił poza dostosowaniem nowego sterowania - oprawa a/v jest wzięta z gamecube''a i różni się jedynie wrzuconym dodatkiem z ps2 seperate ways. Lepiej zagrać na kostce - tam resident najlepiej się prezentuje a sam sprzęt jest wart ok 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:40, pllayboyy napisał:

> >

ale ty jestes idiota sam mowiles pare postwo wyzej ze bys wybral ps3 a pozatym cos zauwazylem:

"Xbox360 Premium, ban na Live - 900zł " LOL wiec ty rzeczywiscie masz x360 bo jedziesz na piratach
to mozesz i wolec lol ale jesli ktos gra tylko w najlepsze gry czyli na ps3 i ma kase to kazdy
woli ps3 a ty sam napisales ze kasy niemas zto wybrales x360 ale zeby odrazu przerabiac konsolke
i dostawac idotycznego bana to---lol


Niestety twój poziom intelektualny nie pozwala ci na prowadzenie ze mną dyskusji na temat konsol nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:51, syriusz.b napisał:

>ciach

[ironia on]Nie przesadzaj :p chyba celownik zmienili :p A to już wyczyn[ironia off]


Racja, zmienia kolor z czerwonego na zielony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:55, nievil napisał:

> >ciach
>
> [ironia on]Nie przesadzaj :p chyba celownik zmienili :p A to już wyczyn[ironia off]
>

Racja, zmienia kolor z czerwonego na zielony :P


no nie :p Gdzieś czytałem (chyba w Neo +), że jest zmieniony "kształtem" taki przyjaźniejszy dla Wii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... ale zapomniałes w JAKI sposób sie tam celuje... tak sie składa ze ten tryb celowania sprawdza sie świetnie w tej grze... bo: Boisz sie - trzesa Ci sie rece - trudniej trafić - Real... Poza tym serwis Gry-Online uznało ze jest to najlepsza konwersja od czasu czegos tam, nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to niestety nie atrakcja, przez gry mam tak skrzywiony umysł, że się niczego nie boję z filmów i gier. Przy grze w F.E.A.R. o 23 brat próbował mnie wystraszyć "BU" z zaskoczenia. Jedyne, co zobaczył, to moje spokojne odwrócenie się w jego stronę. Czyli tak czy siak, dla mnie celowanie w tym RE4 jest bez większej różnicy ;p
A tak na serio - no rzeczywiście, jeżeli ktoś się przy grze boi, to wiimot wprowadza nieco realizmu do rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się