Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

No dla mnie to niestety nie atrakcja, przez gry mam tak skrzywiony umysł, że się niczego nie
boję z filmów i gier. Przy grze w F.E.A.R. o 23 brat próbował mnie wystraszyć "BU" z zaskoczenia.
Jedyne, co zobaczył, to moje spokojne odwrócenie się w jego stronę. Czyli tak czy siak, dla
mnie celowanie w tym RE4 jest bez większej różnicy ;p

Twardziel jesteś :P Ja przy FEARze wymiękałem po kilku minutach grania...

Dnia 27.08.2007 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

A tak na serio - no rzeczywiście, jeżeli ktoś się przy grze boi, to wiimot wprowadza nieco
realizmu do rozrywki.

Fajnie, ale szkoda, że nie kręcą mnie gry zbytnio o zombiakach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:27, Mac Cry napisał:

Twardziel jesteś :P Ja przy FEARze wymiękałem po kilku minutach grania...

No właśnie nie wiem... żadne gry nie budzą już we mnie takich emocji jak kiedyś... przegranie?
Czekam na produkcję z typu horrorów, która naprawdę będzie miała "Cojones". Ale nie wiem, czy się doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:27, Mac Cry napisał:

Twardziel jesteś :P Ja przy FEARze wymiękałem po kilku minutach grania...

hehe, ja też wymiękałem.... bo taka piekielnie nudna była!!!
po 3 godzinach gry odinstalowałem i sprzedałem. taki to przełomowy shooter się okazał :/

Dnia 27.08.2007 o 21:27, Mac Cry napisał:


> A tak na serio - no rzeczywiście, jeżeli ktoś się przy grze boi, to wiimot wprowadza nieco

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać - siedziałem trochę daleko od ekranu i zamiast "wiimot" przeczytałem "wymiot" :D :D

a poważnie - to wii niestety wymięka jako konsola dla gracza weterana. to świetna zabawka jak wpadają znajomi, ale też nie za często bo im też w końcu się znudzi. no i wiecie, konsolka + 3 dodatkowe wiiloty, żeby można było się tym bawić w kilka osób to już nie jest tak tanio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejsze gry jakie grałem to właśnie FEAR i Silent Hill 2. Inne już raczej mroczne. No ale jak te gry Cię nie ruszają... :) Może nowy SH lub RE5 Cię ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:32, Mac Cry napisał:

Najstraszniejsze gry jakie grałem to właśnie FEAR i Silent Hill 2. Inne już raczej mroczne.
No ale jak te gry Cię nie ruszają... :) Może nowy SH lub RE5 Cię ruszy?

Może. No cóż, zobaczymy.
P.S. Oczywiście chodzi mi o strach budowany klimatem itd. - FEAR''owi prawie udało mnie się przestraszyć, tylko brakowało jeszcze tego >>czegoś<< - dlatego gry w których nagle coś robi BU odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:29, WorldWar3PL napisał:

> Twardziel jesteś :P Ja przy FEARze wymiękałem po kilku minutach grania...
No właśnie nie wiem... żadne gry nie budzą już we mnie takich emocji jak kiedyś... przegranie?
Czekam na produkcję z typu horrorów, która naprawdę będzie miała "Cojones". Ale nie wiem, czy
się doczekam...


ee tam :p Ja zawsze się tego bałem (nie ma to jak chore gierki mojego taty i dziadzia kiedy byłem mały :p - pozdrawiam przy okazji)... F.E.A.Ra przechodziłem z kuzynem (tzn. on grał, ja tam może 1 lvl zrobiłem :p), nawet Maxa Payna się bałem trochę 1 :p (ah te poziomy, gdzie łazisz po linii z krwi) i ja nie tyle co się boje "grozy itp.", ale sam się nakręcam :p Raz w F.E.A.R wyskoczyła zjawa to później łaziłem i powtarzałem "zaraz coś wyskoczy, zaraz coś wyskoczy" <--- nie ma to jak zryty umysł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Brzmi jak marzenie masochisty, ale jest całkiem przyjemnie :) Rozdzielczość bodajże taka jak w telewizorach z HD READY. 13xx na ileśtam, teraz nie powiem, musiałbym konsolę włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile cali liczy? I jaki kabel oraz za ile kupował by podłączyć "iksa" do monitora? Jak znasz, to podaj mi jeszcze jakieś parametry (np, ile herców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój monitor to BENQ V772 - bodajże 17''
Kabel kosztował mnie 100 zł. Chciałem pokazać jaki to, ale na allegro takich nie ma już.
Na ilu herzach gram to ja nie wiem - jeżeli można to jakoś w iksie sprawdzić, to chętnie to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xboxa podłączonego do monitora lcd 19 cali i to nie panoramy:P ale gra sie przyjemnie i gry ładnie wyglądają w HD na rozdzielczości 1280x 1024. Kuzyn gra na 14 calowym telewizorze ale na nim juz się nie da grać wogóle:P przeszedł tak GoW, lost planet, kameo, i sporo innych:P To dowód, że gry na xboxie nie zachęcają tylko grafiką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grał na konsoli to wolałbym na swoim monitorze. Często jest u mnie TV włączony, a ojciec ciągle jakieś wiadomości ogląda, więc będzie marudził jak bym w coś grał. Słyszałem, że kabel taki to konsol Sony kosztuje koło 200zł. Ten co Ty masz rozumiem, że jest oryginalny M$. Na moim Hyundai (nie pamiętam jaki model, ale z płaskim kineskopem 17 calowy) raczej dobra była by jakość. A do PC masz osobno monitor, ten sam do X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link podałem. Nie jest to oryginalny kabel - ten jest znacznie lepszy i tańszy :)
Niestety, mam ten sam do PC i X360 - temu zawsze muszę wchodzić za komputer i podłączać kabelki od internetu do Iksa, od monitora do iksa, głośniki do iksa... jeszcze trochę a popsuję te wejścia/kable ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko (sorki, że tak Cię męczę :). Do X360 można podłączyć zwykłe głośniki od PC bez zbędnego okablowania (jest takie wejście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz na zdjęciu tego kabla takie dwie końcówki złączone przejściówką w jedną? Ja tę przejściówkę odłączyłem (robi za ozdobę na biurku), a kabelki podłączyłem do wejść LINE IN w Subwooferze. Działa jak marzenie (Mam jakiś tani zestaw Manta 2.1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:51, Mac Cry napisał:

I jeszcze jedno pytanko (sorki, że tak Cię męczę :). Do X360 można podłączyć zwykłe głośniki
od PC bez zbędnego okablowania (jest takie wejście)?


Kabel ten VGA ma 2xRCA. Musisz mieć przejściówkę 2xRCA/minijack. Koszt to 2zł :) Chyba, że masz w nich gniazdo RCA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo, jeżeli nie będę na forum śmiało pisz na worldwar3_pl@wp.pl - w razie czego przez email mogę podać numer gg.
X360 polecam - co do awaryjności której pewnie się obawiasz - wystarczy odpowiednio się obchodzić (co jest z pozoru idiotyzmem) - a konsola nie rysuje płyt, nie przegrzewa się, nie zawiesza i te de i te de...
... ale muszę przyznać, że przez te straszenie RoD się śni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:19, Piotr13PL napisał:

Taaa... ale zapomniałes w JAKI sposób sie tam celuje... tak sie składa ze ten tryb celowania
sprawdza sie świetnie w tej grze... bo: Boisz sie - trzesa Ci sie rece - trudniej trafić -
Real... Poza tym serwis Gry-Online uznało ze jest to najlepsza konwersja od czasu czegos tam,
nie pamietam :P


Akurat w residencie 4 nie ma się czego bać (jedyny mocny moment to "napaleniec" w lodówce, ale ciii)
gry-online... akurat oni się najwięcej znają ;D (zacznij się interesować stricte konsolowymi serwisami to zauważysz różnicę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się