Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Tak sobie patrzę na ceny PS3 w USA i widzę na amazon.com PS3 80GB za 400$, czyli ok. 800zł:) Akurat mnie na to stać, że nie jestem pewien czy będę mógł je podłączyć do swojego telewizora LG 32''. Mam wyjścia na S-Video, HDMI, Component, AV1, AV2, AV3 i coś tam jeszcze :] Jak sądzicie będzie się dało podłączyć czy nie? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku od wyboru do koloru!.

Najlepiej jak PS3 podłączysz do TV kablem HDMI który który możesz kupić w MM czy w Saturnie który daję najlepszą jakość w grach. PS3 oczywiście posiada wejście HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:09, SoriusH napisał:

Kolo stówki wydatek. Więc w porównaniu do 50 euro to mało :D


Ceny kabli HDMI zaczynają się od 25-30 zł, a nie "stowki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie też zależy jakiej firmy jest kabel. Cena jest uwarunkowana producentem i jakością wykonania, przez co można spotkać różne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:18, SoriusH napisał:

Głównie też zależy jakiej firmy jest kabel. Cena jest uwarunkowana producentem i jakością
wykonania, przez co można spotkać różne ceny.


Racja, ale jeśli nie WIDAĆ różnicy to po co przepłacać? A obraz będzie wyglądać niemalże jednakowo jeśli nie jednakowo na kablach za 30 zł i za 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 16:42, Miluś napisał:

Motorstorm ssie. Szkoda wydawać na nią nawet tych 80 zł. Gra zupełnie mi się nie podoba.
Nudna, niespecjalnie dynamiczna i wtórna. Pure pokazał, że jak robi się masowe arcade''ówki
to ma z nich płynąć 100% zabawa, dynamika, piękno.

Pacific Rift pewnie nie będzie wiele lepszy.

twoj wybor, dla mnie to 100 % pewniak na liscie zakupow i nie powiedzialbym, ze to szit, a wydanie nawet 80 zl na wyscigi quadow jakos mnie nie przekonuje (wole buggy, rajdowy, terenowki jakies, wiecej pojazdow kosztem czesania trikow). aha i zadyma- motorstorm to sprawdzony chaos, pure - czy ja wiem... zobaczymy, nie mam nic przeciwko coraz lepszym grom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 14:21, Kurammi napisał:

> Mam pytanie dotyczące gierek ściągniętych z PS Store. Czy po wymianie dysku w konsoli,

> co planuję zrobić, będę musiał za nie zapłacić 2-gi raz ???

Nie.


Czyli rozumiem, że będę, mógł ściągnąć daną gierkę drugi raz bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem zastanawiam się nad kupnem Xboxa 360, ale nie mam telewizora z HD. Jak wygląda grafika z gier na takim zwykłym, starym ekranie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gorzej niż w HD. Różni się tylko tym że w TV HD jest wszystko dużo WIĘKSZE. Grafika pozostaje taka sama.

No i jest lepsza rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:36, Meykan napisał:

No i jest lepsza rozdzielczość.

No właśnie z tą rozdzielczością, ciekawi mnie jaki to będzie miało wpływ na wrażenia wizualne, bo jeśli niewielki, to naprawdę będę miał się nad czym zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:39, Piotrekgościu napisał:

> No i jest lepsza rozdzielczość.
No właśnie z tą rozdzielczością, ciekawi mnie jaki to będzie miało wpływ na wrażenia
wizualne, bo jeśli niewielki, to naprawdę będę miał się nad czym zastanawiac.

będzie miało ogromny .Niektórych mniejszych literek nie będziesz w stanie przeczytać .Tak jakbyś jeździł Lambo tylko do sklepu po fajki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 22:26, jackass napisał:

będzie miało ogromny .Niektórych mniejszych literek nie będziesz w stanie przeczytać
.Tak jakbyś jeździł Lambo tylko do sklepu po fajki .

A, no to w takim razie dzięki. Czyli z kupnem jakiejkolwiek konsoli trzeba będzie się wtrzymac aż do czasu lepszego telewizora niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:03, Piotrekgościu napisał:


> będzie miało ogromny .Niektórych mniejszych literek nie będziesz w stanie przeczytać

> .Tak jakbyś jeździł Lambo tylko do sklepu po fajki .
A, no to w takim razie dzięki. Czyli z kupnem jakiejkolwiek konsoli trzeba będzie się
wtrzymac aż do czasu lepszego telewizora niestety.

na monitorze graj .sam gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:04, jackass napisał:

na monitorze graj .sam gram

Fakt, w sumie to przecież niezła myśl :) a mój zasłużony Samsung 17" i tak będzie niedługo musiał byc wymieniony na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na monitorze i ... odradzam. Choć rozdzielczość teoretycznie ta sama, co w HDReady, to kiedy zaniosłem sprzęcik do kolegi i podpiąłem pod 32'' LCD HDReady... oniemiałem. Obraz brzytwa w porównaniu z monitorem. Kiedy musiałem wychodzić, ciągnęli mnie za nogi, kiedy ja przytulałem się do telewizora i krzyczałem w niebogłosy "Mój Ci on, mój!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:08, Piotrekgościu napisał:

> na monitorze graj .sam gram
Fakt, w sumie to przecież niezła myśl :) a mój zasłużony Samsung 17" i tak będzie niedługo
musiał byc wymieniony na coś lepszego.


nie słuchaj ww3PL - na dobrym monitorze obraz jest równie ostry, co na 32 calach, co prawda na tym drugim kolory są lepsze, ale to kompletnie nie przeszkadza w graniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się