Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 22:50, Szperacz Robson napisał:

No, wiesz, według M$ założenie konta na Xkloc Live jest równoważne :P A mogę ją zarejestrować
przez internet? I kiedy przyjeżdża kurier? Można się z nim jakoś umówić?



No, przecież syriusz.b już ci napisał że z kurierem można się umówić. Najlepiej jest zarejestrować konsolę telefonicznie, bo często padają dość "nieoficjalne" pytania (czy chcesz "nową" konsolę czy może żeby naprawili ci starą? Ale pani z obsługi powiedziała że te "nowe" to są te które klienci zwrócili lub zostały naprawione, więc lepiej wybrać naprawę naszej ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 07:00, rob300i napisał:

bo często padają dość "nieoficjalne" pytania (czy
chcesz "nową" konsolę czy może żeby naprawili ci starą? Ale pani z obsługi powiedziała
że te "nowe" to są te które klienci zwrócili lub zostały naprawione, więc lepiej wybrać
naprawę naszej ).


ej mnie nikt o to nie pytał :p:p:p Ale i tak Pan Rafał odpowiedział dzielnie na serie 5 pytań, więc daruje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie Live .Mój GamerTag to KuJot .Gdyby ktoś był zainteresowany GTA IV po multi ,lub szuka przyjaciół ,wiecie gdzie mnie szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:48, jackass napisał:

Założyłem sobie Live .Mój GamerTag to KuJot .Gdyby ktoś był zainteresowany GTA IV po
multi ,lub szuka przyjaciół ,wiecie gdzie mnie szukać ;)

Poszło od kawendisha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o Ghost recon ma srednia ocen chyba 84% wiec całkiem nieźle na gameplayach gra wyglada fajnie ale ma kilka pytan do osób które w nia grały
1.długość gry
2.czy to jest taktyczna strzelanka czy poprostu bez niczego mozna biec w środek pola walki i wytłuc wszystkich
3.czy mozna wyłaczyć auto celowanie
4.i ogólnie jakie sa wasze wrażenia z tej gry czy warto ja kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:56, Steel Dogg napisał:

co myslicie o Ghost recon AW 2 ma srednia ocen chyba 84% wiec całkiem nieźle na gameplayach
gra wyglada fajnie ale ma kilka pytan do osób które w nia grały
1.długość gry
2.czy to jest taktyczna strzelanka czy poprostu bez niczego mozna biec w środek pola
walki i wytłuc wszystkich
3.czy mozna wyłaczyć auto celowanie
4.i ogólnie jakie sa wasze wrażenia z tej gry czy warto ja kupić


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:48, jackass napisał:

Założyłem sobie Live .Mój GamerTag to KuJot .Gdyby ktoś był zainteresowany GTA IV po
multi ,lub szuka przyjaciół ,wiecie gdzie mnie szukać ;)

Wrazie czego możesz mnie dodać : MasterOfBlaster

P.S. Narazie mam silver ale w pogotowiu czeka jeszcze kod na "1 month free" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Otóż mój kumpel ma zamiar kupić X360.

Można grać za darmo przez internet w gry na Xbox Live Sliver? Czy trzeba mieć OBOWIĄZKOWO Gold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 22:21, Meykan napisał:

Można grać za darmo przez internet w gry na Xbox Live Sliver? Czy trzeba mieć OBOWIĄZKOWO
Gold?


Trzeba mieć GOLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 22:21, Meykan napisał:

Można grać za darmo przez internet w gry na Xbox Live Sliver? Czy trzeba mieć OBOWIĄZKOWO
Gold?

Niekoniecznie. Można na necie znaleźć mnóstwo kodów 48 h pozwalających na grę za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:48, jackass napisał:

Założyłem sobie Live .Mój GamerTag to KuJot .Gdyby ktoś był zainteresowany GTA IV po
multi ,lub szuka przyjaciół ,wiecie gdzie mnie szukać ;)


Ewentulnie możesz zaprościć człowieczka o tagu Adasko D ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:48, jackass napisał:

Założyłem sobie Live .Mój GamerTag to KuJot .Gdyby ktoś był zainteresowany GTA IV po
multi ,lub szuka przyjaciół ,wiecie gdzie mnie szukać ;)


Możesz wysłać mi zaproszenie adrianekSB i chętnie pogram z tobą w gta4 po multi tylko muszę przenieść konsolę do swojego pokoju bo w salonie nie mam możliwości podłączenia internetu ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie konsoli ps3 czym się rozni ta 40gb od tej nowej 80gb oprócz że ma więcej gb ma to wczesną kontabilnosć i warto robić tyle zachodu żeby sprzedać starą i kupić nową czy nie warto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 80GB nie posiada wstecznej kompatybilności.
Ma po prostu większy dysk, i jest w nim już DualShock3.
A cenowo w ogóle się nie różnią, może odrobinę.
Dysk możesz wymienić na 250GB w każdej chwili a nowego pada Duala 3 tak samo.

Więc nie ma co kupować, skoro już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:54, WorldWar3PL napisał:

Prośba do użytkowników:
Dosyć często padają pytania typu "Która konsola jest lepsza?" "Czy warto brać PS3? Chciałbym
X360, ale jednak mam zamiar kupić PS3. A może Wii? PS2 też jest tanie! Ale PS3 jest fajne!".
Na takie pytania wciąż padają te same odpowiedzi - warto przejrzeć poprzednie strony
tego tematu, by dotrzeć do argumentów popierających (lub tez wręcz oczerniających) każdą
z konsol nowej generacji, co z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji przy
zakupie. Warto ograniczyć takie pytania, gdyż zazwyczaj prowadzą one jedynie do niepotrzebnych
kłótni.


Odpowiedź jest prosta.

Obydwie konsole posiadają podobne parametry osiągów. PS3 może mieć tylko drobne problemy z generowaniem ogromnych ilości dymu. Wtedy traci on trochę cieni.

Xbox wygrywa pod dwoma względami.
Na Xsa wychodzi więcej tytułów uznawanych za Hity. Jakieś 4 razy więcej.
Xbox Live Gold To kolejny atut Xa. Niby płatny, ale nadal o wiele lepszy niż w Psie a te 99 złotych za 13 miesięcy da sie ścierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz proszę na datę posta, na którego odpowiedź niedawno opublikowałeś. Jest to post przyklejony, który pojawia się na pierwszym miejscu każdej strony tego tematu - tak, aby wszyscy użytkownicy mogli go zobaczyć.
07.07.2008 - trochę dawno, co? ;-)
Co do tych ''4 razy więcej hitów''... nie powiedziałbym. Na PS3 wychodzą świetne gry, ale.. brakuje im rozgłosu. Wszędzie recenzje ''dobra gra, dobra gra'' a potem... cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 22:13, MasterOfBlaster napisał:


Tylko 1vs1, a raczej 2vs2 albo DM na 4 graczy, bo 4 osoby mogą grać na raz na jednej konsoli, a nie dwie ;)
Botów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie konsol jestem kompletnym laikiem, ale dzisiaj dostałem propozycję kupna X360 za śmieszną sumę. Grzech nie wziąć. Problem polega w tym, że nie wiem czy będę mógł podłączyć ją pod mój bardzo stary telewizor... Czy do podłączenia X360 potrzeba więcej kabli niż w przypadku zwykłego Xboxa, bo ten działa mi bez zarzutów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się