Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 10:25, Łeber napisał:

Trofea to ja już wszystkie mam zakodowane w pamięci. ;P

Ale gdzie ją dorwałeś? ;(

Warszawa -> Złote Tarasy -> Jak podejdziesz do rozpiski sklepów to domyślisz się nazwy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 10:24, krak2610 napisał:

No dobra dorwałem wczoraj Killzone 2, gra ryje beret w każdym aspekcie.
Jedynie co mnie wkurza to moja słaba spostrzegawczość do szukania symboli Higów ( za
zestrzelenie wszystkich jest trophy :p ).
K2 <3


Szczęściarz ! Ja niestety mam już zamówionego pre-order'a i czekam jutro na kuriera ,więc kupować drugiego egzemplarza jeden dzień przed premierą nie wypada... :P

Łeber>>

Gdzie te trofea z Killzone 2 są wypisane ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się dowiedziałem, że Ultima w jeden dzień nie zdąży wysłać wszystkich kopii KZ2. Nie po to ponad miesiąc przed premierą składałem zamówienie i na dodatek przelałem im pieniądze, żeby otrzymać grę później niż inny za większe pieniądze! Paranoja. Oby mi się poszczęściło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:50, Rafix 06 napisał:

Ja właśnie się dowiedziałem, że Ultima w jeden dzień nie zdąży wysłać wszystkich kopii
KZ2. Nie po to ponad miesiąc przed premierą składałem zamówienie i na dodatek przelałem
im pieniądze, żeby otrzymać grę później niż inny za większe pieniądze! Paranoja. Oby
mi się poszczęściło :D

Ja właśnie nie kupuję od takich sklepów. Nie wyślą a potem tłumaczą się i wciskają bajki e-mailem lub inną drogą. Ja tam kupiłem na allegro od jednego sklepu który wystawił 50 egzemplarzy i już wszystkie wyprzedane. Widać że ten sklep na Allegro w którym zamówiłem to pewniak i pewnie szybciutko mi przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:50, Rafix 06 napisał:

Ja właśnie się dowiedziałem, że Ultima w jeden dzień nie zdąży wysłać wszystkich kopii
KZ2.


No, no. Robi wrażenie. Prawie jak z najlepszymi grami na PC''ty.

Odnosząc się po części do tego, powiem co zaobserwowałem na allegro: sprzedawane PlayStation 3 bardzo często są w zestawie z choć kilkoma grami (często z serii Platinum - ta robi karierę w Polsce CHYBA w przeciwieństwie do Classic na X360 - twierdzę tak na podstawie klikutygodniowego przeglądania aukcji), a Xboksy 360 zazwyczaj z grą z Bundla... i koniec. I zazwyczaj z przeróbką umożliwiającą odpalanie "legalnych kopii zapasowych".
...

Nie widzę więc nic dziwnego w dość odległej już decyzji, że Call of Duty: World at War będzie spolonizowane tylko na PC i PS3. Niestety, rynek Xboksowy w Polsce niszczy piractwo w jeszcze większym stopniu niż PeCetowy.

[swoją drogą - jak wpisze się w wyszukiwarce na allegro w dziale konsole Xbox 360 - "ixtreme" (przeróbka) to z 366 konsol pozostało aż 125]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o pomoc wiem że temat kabli HDMI był wałkowany wiele razy ale jak zobaczyłem na allegro ile tego tam jest i ceny od 20zł po ponad 100zł...chce kupic kabel do PS3 za niedługo prawdopodobnie kupie samsunga 32" HD Ready i chce sie dowiedzieć który kupic bo te rozbieżne ceny mnie zmyliły i jeszcze jedno czy opłaca sie kupowac ten kabel np. w media markt bo własnie tam prawdopodobnie kupie telewizor i odrazu mógłbym kupic kabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:06, Zagul napisał:

Która model konsoli PS3 jest najtańszy, a który najlepszy ??

Teraz najsensowniejszym wyborem będzie kupno PS3 z 80 GB dyskiem. Czterdziestki wycofano już ze sprzedaży. Ewentualnie warte uwagi są te ze 160 GB, jeżeli zamierzasz prócz dużej ilości demek trzymać także muzykę i filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:06, Zagul napisał:

Która model konsoli PS3 jest najtańszy, a który najlepszy ??

Najlepsza to jest opcja 60 gb pal.
Konsola jak każda inna, ale ze wsteczną kompatybilnością na gry ps2 i ps1 PAL. Niestety cięzko ( drogo ) do zdobycia :(
Pozostaje Ci zakup 80 albo 40 gb, za jakiś czas premiera 160 która będzie kosztować tyle co teraz 80 gb czyli jakieś 1300 zł grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:17, krak2610 napisał:

> Która model konsoli PS3 jest najtańszy, a który najlepszy ??
Najlepsza to jest opcja 60 gb pal.
Konsola jak każda inna, ale ze wsteczną kompatybilnością na gry ps2 i ps1 PAL. Niestety
cięzko ( drogo ) do zdobycia :(
Pozostaje Ci zakup 80 albo 40 gb, za jakiś czas premiera 160 która będzie kosztować tyle
co teraz 80 gb czyli jakieś 1300 zł grami.

160 GB jest już dawno dostępne, bo nawet w sklepie widziałem. A 60 GB nie jest oficjalnie dostępne w sprzedaży. Po prostu te modele zostały wycofane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:17, krak2610 napisał:

> Która model konsoli PS3 jest najtańszy, a który najlepszy ??
Najlepsza to jest opcja 60 gb pal.
Konsola jak każda inna, ale ze wsteczną kompatybilnością na gry ps2 i ps1 PAL. Niestety
cięzko ( drogo ) do zdobycia :(
Pozostaje Ci zakup 80 albo 40 gb, za jakiś czas premiera 160 która będzie kosztować tyle
co teraz 80 gb czyli jakieś 1300 zł grami.

Nie potrzebuje żeby chodziły gry z PS2 i PSX, chodzi mi raczej o najtańszą wersję :) A wiadomo kiedy w ogóle mają ceny pójść w dół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 17:13, Zagul napisał:

A wiadomo kiedy w ogóle mają ceny pójść w dół ?


Coś-tam ktoś-tam bełkotał o marcu, ale oficjalnie - wcale nie ma być obniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ceny idą w górę z powodu słabej złotówki. Xbox już podskoczył, teraz czekamy tylko na PS3 aż i jej cena wzrośnie. Z tą marcowo-kwietniową obniżką ceny konsoli to nie oficjalnie wiadomo, że będzie. Jak tak tu już teraz kupuj 80GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu w innym temacie poświęconym konsolom napisałem o chęci kupna XBoxa 360. Jednak teraz mam delikatny zamęt w głowie, bo mogę wziąć PS3 w ratach po 70zł (czyli 1400zł całość) z zestawem 3 gier (Ridge Racer 7 , Gran Turrismo 5 i Ratchet Quest For Booty czy jakoś tak). Z jednej strony elegancko - czytnik Blue-ray, lepsza (podobno) technologia itd. Z drugiej strony XBox kosztuje u mnie 867zł (sieć Astral). Jak widać różnica w cenie to około 550zł (za które można mieć około 5 dobrych gier na 360-tke). Nie wiem na co się zdecydować. Im bliżej zakupu konsoli tym większy mam dylemat. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:17, Trancemorpher napisał:

Nie wiem na co się zdecydować. Im bliżej zakupu konsoli tym większy mam dylemat. :|

Bierz Wii i dołącz do nas - prawdziwych konsolowców !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się