Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 10:50, Albii napisał:

Qbaś@ To Ci dłupot nagadali widocznie, bo nigdy nie słyszałem by był trzeba płacić,
by isę podpiąć do neta...oO Hmmm... karkówke grilować na ps3 ? Bardziej by mi to do starych
wersjii xboxa pasowoało. ^^

PS3 to grill a xO to czajnik - nie wiedziałeś?

20090823105700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 10:57, Kaucz napisał:

PS3 to grill a xO to czajnik - nie wiedziałeś?

Jak masz obie te konsole nie musisz przerywać gry by zjeść ciepły posiłek, oraz napić się herbatki. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym, ale te bajery w PS3 to tylko bajery.. Nie potrzebne - fakt, że przydatne, ale Xbox 360 będzie mi służył tylko i wyłącznie do gier, pozatym jakoś bardziej mnie do niego ciągnie - no i oczywiście jest tańszy, za te 400-500zł kupię sobie 4 gry, może nie jakieś nowości ale zawsze to coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 11:09, WhiteMamba napisał:

Myślałem o tym, ale te bajery w PS3 to tylko bajery.. Nie potrzebne - fakt, że przydatne,
ale Xbox 360 będzie mi służył tylko i wyłącznie do gier, pozatym jakoś bardziej mnie

Wiesz teraz PS3 staniało i jest nawet tańsze od 2 wersji X360. Kosztuje 299$. A bajery? Są przydatne zapewniam - ja filmy oglądam tylko na konsoli. Jedno ci radzę - zobacz sobie listy exów na obie platformy i wybierz tą która jest dla ciebie lepsza.

Dnia 23.08.2009 o 11:09, WhiteMamba napisał:

do niego ciągnie - no i oczywiście jest tańszy, za te 400-500zł kupię sobie 4 gry, może
nie jakieś nowości ale zawsze to coś..

Tu nie masz racji - będziesz jeszcze musiał za co najmniej 200zł dokupić komponenty różnorakie. (Arcade nie ma dysku twardego tip.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 400-500 zł to można tak na oko kupić gdzieś tak z 7 dobrych gierek. Ja sobie chyba kupię residenta 5, bo 50 coś stoi na allegro, star warsy też kuszą ceną, coś powyżej 60zł. ;)

Ps: LoL ? Chcesz arcade kupić ? Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do cen PS3.
Sprawdziłem właśnie. (Ceneo i Skąpiec niewiele Wam powiedzą, wciąż pokazują 1250 zł dla zestawów BEZ gier).
I co?
1199 zł - PS3 80 GB z dwoma grami :)
A co do allegro... póki co, odradzam. Te same zestawy stoją właśnie ok. 1250-1300 zł.
Miło, że można z internetowego sklepu, prosto z ich strony, kupić sprzęt po normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 11:26, Albii napisał:

za 400-500 zł to można tak na oko kupić gdzieś tak z 7 dobrych gierek. Ja sobie chyba
kupię residenta 5, bo 50 coś stoi na allegro, star warsy też kuszą ceną, coś powyżej
60zł. ;)

Ps: LoL ? Chcesz arcade kupić ? Fail.

Nie wszyscy mają bogatego tatusia, który zapieprza za 4 w obozie pracy, k? :F Może nie stać go po prostu na Elite, czy Premium. Ja mam Arcade i jakoś tak samo mi się gra, jak na Premium ;o! To ci dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może nie stać go po prostu na Elite, czy Premium.
Ale i tak będzie musiał wydać potem trochę trochę kasy by "dokupić komponenty różnorakie", już lepiej wydać parę złotych więcej i kupić premium''a albo ps3.

>Ja mam Arcade i jakoś tak samo mi się gra, jak na Premium ;o! To ci dopiero!
A dysk masz... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam sprawę do was. Czy moglibyście pomóc mi w wyborze kilku komponentów/gier do PS3?
1.Potrzebuję kierownicę, która w pewnym stopniu odzwierciedla prowadzenie prawdziwej. Oby była dobra..i nie za droga (max 150-200zł). Oczywiście z pedałami..i ewentualnie milewidziane biegi+hamulec reczny, o ile to sie przydaje) Myślałem nad "KIEROWNICA FERRARI THRUSTMASTER UNIVERSAL"
2.Potrzebuję grę z dobrą symulacją jazdy samochodem. Nie musi to być gra wyścigowa.
Ogólnie chodzi o to, że moja mama nie uznaje kupowania gier typu "zabij, zastrzel, posiekaj", ale pomysł z kupnem kierownicy i gry jej się podoba, sama będzie jeździć,a i ja się ucieszę. Myślałem nad Race Driver: GRID, Gran Turismo 5:Prolog i GTA 4 ^^. I tu mam pytanko co do GTA 4, ja sam jako gracz i tak mam zamiar w najblizszym czasie kupić tą grę...i czy tryb jazdy w gta 4 jest na tyle realistyczny, ze da sie pojezdzic z kierownicą?
3. Jaką grę (MGS 4, GTA 4, Kollzone 2) kupić, żeby starczyła na bardzo długo (lubię single i tak samo multi)
4. Jaki Pad bezprzewodowy, nie na baterie polecacie do PS3 (cena max 100zł)

Mam dziś dzień dobroci dla dzieci, więc mam zamiar się nachapać ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 12:03, Albii napisał:

>Może nie stać go po prostu na Elite, czy Premium.
Ale i tak będzie musiał wydać potem trochę trochę kasy by "dokupić komponenty różnorakie",
już lepiej wydać parę złotych więcej i kupić premium''a albo ps3.

No, ale może nie chce czekać i kupić konsolę teraz :> Potem sobie dokupi jak będzie chciał.

Dnia 23.08.2009 o 12:03, Albii napisał:

>Ja mam Arcade i jakoś tak samo mi się gra, jak na Premium ;o! To ci dopiero!
A dysk masz... ?

Nie mam i w ogóle mi to nie przeszkadza, bo i tak nie mam hajsu, żeby sobie kupić MSP dla DLC do RB czy GH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem na twoje 4 pytanie bo akurat niedawno kupowalem sobie pada.Na allegro pewna osoba systematycznie wystawia oryginalne sixaxisy po 99zl. Sprzet jest nowy ale niby powystawowy i bez opakowania ale naprawde pad wyglada i działa jak nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, że tak bym nie potrafił. ;P mam dysk 120gb, a mam tylko 9,8GB pamięci wolnej o ile się nie mylę... :p

Hmmm... czemu nagle nazwy trybów w multi w gowie 2 z polskich zmieniły się na Ang ? :p Zastanawia mnie to, bo ani nie było aktualizacji, ani niczego takiego... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 12:30, Albii napisał:

Ja Ci powiem, że tak bym nie potrafił. ;P mam dysk 120gb, a mam tylko 9,8GB pamięci wolnej
o ile się nie mylę... :p

Wiesz, ja demek nie potrzebuję na przykład :) Na DLC hajsu nie mam, filmów nie ściągam. Kiedyś sobie kupię dysk 120GB WD z tasiemką i tyle. Jednakże muszę być pewien, że będzie mnie stać na DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście.
Ale tak pomyślałem, że przy okazji można poinformować lud o aktualnej sytuacji, która już bardziej się chyba nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA! Poprostu podszedłem do sprawy logiczniej niż ty. Pomyśl sam, koszt Premium 1000-1100zł, dostajesz dysk 60gb i bezużyteczne słuchawki. Koszt Arcade 777zł + dysk 120gb za 150zł. Wychodzi na to że za jakieś 930zł mam Xbox''a z 120gb dyskiem, i jeszcze zostaje mi około 100zł na chociażby głupie słuchawki, kto jest na plusie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezużyteczne słuchawki?
Co proszę?
Jeżeli będziesz grał po sieci, nie wytrzymasz bez nich jednego miesiąca.
Gwarantuję Ci to, tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:15, ww3pl napisał:

Bezużyteczne słuchawki?
Co proszę?
Jeżeli będziesz grał po sieci, nie wytrzymasz bez nich jednego miesiąca.
Gwarantuję Ci to, tu i teraz.


Nie mam zamiaru grać po sieci, nie zależy mi na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się