Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Hm.
Przejrzałem oba trailery.
Uncharted był ''po prostu'' niezły, nic poza tym...
... ale powiedz mi. Co widzisz w trailerze Heavy Rain?
Żałosny voice-over?
Grafikę coraz bardziej odpychającą z każdym kolejnym filmem?
Klimat, którego tutaj wcale nie czuć?
Jako fan Fahrenheita, póki co, czuję się porządnie wyr... oszukany.
Przy pierwszej zapowiedzi HR na grę byłem porządnie napalony. Z każdym kolejnym trailerem/ogłoszeniem... No cóż. Jak będę brał, to prawdopodobnie z jakiejś platyny, poczekam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 08:08, ww3pl napisał:

... ale powiedz mi. Co widzisz w trailerze Heavy Rain?

HR IMO to produkcja 2010 roku. Innowacja, liczę na QD i uważam że twórcy Fahrenheita nie mogą tego zaprzepaścić. Co do trailera - jest świetnie zmontowany, muzyka nadaje klimatu, nowy bohater (chyba najlepiej będzie mi się im grało - sądzę po trailerze) - choć i tak to co teraz pokazują ustępuje demku które reklamowało grę. I tak jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zmontowany trailer?
Pf.
Widać, że chcieli dobrze. Ale wyszło, naprawdę. Beznadziejnie. Żałośnie.
Jeszcze jeden taki filmik i QD długo sobie na moje piniążki poczeka. Oj, długo... Jeżeli w ogóle je otrzyma.
Damn. A tak lubię kupować gry w chwili premiery x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 08:35, ww3pl napisał:

Dobrze zmontowany trailer?

Teraz to już w ogóle nie rozumiem - oceniasz grę po trailerze - czyli jak trailer jest zły to gry nie kupujesz? Poczekaj na jakieś sensowne recki czy dłuższe gameplaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej premiery, tym wszelkie zapowiedzi mają prawo kształtować opinię na temat gry.
Ba! Takie jest zadanie zwiastunów.
A że nawet zwiastunów nie potrafią dobrze robić, to raczej ciężko będzie mi zaufać w ich obiecanki. Przeca to w nich zazwyczaj najłatwiej uchwycić klimat gry. I jeżeli to jest ten wielki klimat.. No thank you.

Mówię. Gdyby nie wydali NIC od pierwszego ogłoszenia o grze, wciąż byłbym napalony. A tu każda zapowiedź, każdy wywiad, wszystkie te ''przechwalanki'' i kolejne filmy, które po prostu mnie odpychają... zbiera mi się na wymioty.
Aż kojarzy mi się, jak przez pierwsze lata Sony krzywdziło PS3. Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś te 2 filmiki które dałem?
Ja z początku byłem sceptycznie nastawiony ale po tych dwóch gameplayach z rozgrywki to po prostu kupuję to. Grafika jest taka słaba bo nadal są w fazie alfa było o tym pisane tutaj nawet.
Uncharted 2 dla mnie dobry ale wolę grać niż oglądać.

No cóż co do M$ a raczej Lionhead Fable III zapowiada się nieźle owszem ale za szybko. Nie wiem czy coś dobrego z tego wyniknie. I ten projekt "Touch" szykują się nam kolejny Simsy.

Dla mnie najciekawszą grą zapowiadającą się na X360 to Splinter Cell ConViction. Sam Fisher powraca w wielkim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż.
Jeżeli chodzi o grafikę to już nauczyłem się od Sony, że im wcześniejsza faza produkcji, tym lepsza grafika ;-)
(KYYYLLZOOONE, HEWI REEEJN - pierwsze ''footage'' są lepsze od screenów, którymi co jakiś czas karmią nas twórcy).
Ale co tam z grafiką. Fahrenheit był brzydki jak moja sąsiadka i był świetny. ;-) Tam to dopiero była zabawa.

Akurat o ''zsimsowienie'' Fable się nie boję. Dwójka też zapowiadała się na Sims:Fable edition, a wyszła prze-prze-świetnie. Jednak, z tą trójką... strasznie za szybko. Powinni zapowiedzieć ją wtedy, gdy ktoś zacząłby już krzyczeć "KIEDY FABLE 3 ?!". I po co taki pośpiech, panie Molyno? Czyżby emeryturka była za mała? ;-)

Jeśli zaś o Fishera chodzi...
... oddajcie mojego starego, cichego łowcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 09:17, ww3pl napisał:

Jeśli zaś o Fishera chodzi...
... oddajcie mojego starego, cichego łowcę...

Sam nadal jest cichy - lecz zszedł na psy ;] (niestety - już grając w Double agent to poczułem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer Heavy Rain jest IMO przeciętny, mam nadzieję że nie jest oficjalny. Bardzo spodobała mi się muzyka, ale poza tym nic specjalnego. Grafika miała miażdżyć jajca, a teraz sprawia wrażenie bardzo plastikowej, bladej.

Mam też zastrzeżenia co do gameplayu. Wiadomości takie jak ta, http://www.vg247.com/2009/08/19/cage-heavy-rains-not-really-a-videogame-anymore/ , nie napawają optymizmem. Jeżeli gra będzie przez cały czas przypominać Quick Time Event fest, obawiam się że będę zasypiał już po 30 minutach przy niej spędzonych. HR i tak kupię, choćby po to aby przekonać się na własnej skórze czy ten cały hype jest uzasadniony. ;P

> Heavy Rain - (w sklepie lecz dużo lepsza jakość) - http://tvgry.pl/?ID=541

"Większość tej gry jest skoncentrowana na Quick Time Eventach. To oczywiście w Fahrenheicie już było, ale tutaj jest to natężone w jeszcze większym stopniu."

"Tak naprawdę cała gra to jest taki, nazwijmy to interaktywny film".

I to budzi moje obawy. W gry komputerowe się gra, nie je ogląda. Zobaczę jednak jak to wyjdzie w praniu, ale apetyt na grę spada z każdym kolejnym oglądanym przeze mnie filmikiem.

> Forza 3 - nie wiem czemu gadają ze graficznie jest lepiej niż GT5 - http://tvgry.pl/?ID=547

Czy ładniejsza, to kwestia gustu. Moim zdaniem po prostu bardziej realistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika robi wrażenie. Jednak nie powala.
Ale cały czas nie mogę uwierzyć że oni są jeszcze w fazie alfa. Czy oni zdążą do pierwszego kwartału 2010 z HR?? Nie wiem.

Gierka dobra, ale nie śpieszy mi się żeby ją wydawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 16:28, MasterOfBlaster napisał:

Grał już ktoś w demo DIRT 2 ?? Jeśli tak to proszę o wrażenia ;D (strasznie jestem napalony
na nowego Colina)

A nie możesz sam pobrać i przetestować? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 16:44, ww3pl napisał:

http://www.destructoid.com/sony-backwards-compatability-will-not-be-returning-145086.phtml
... Sony lubi się powtarzać. Za rok też będą przypominać, że ''NEIN NEIN NEIN'' ?

Hehe.

Zobaczymy co powiedzą jak PS2 przestanie się sprzedawać. Potem gry z PS2 będą się kurzyć na półkach.

Chyba że obniżą jeszcze ceny PS2. By jeszcze więcej ludzi kupowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się