Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 13:20, Rumcajsev napisał:

> Nie mam zamiaru grać po sieci
Każdy tak mówi na początku ;)


Nawet nie zamierzam kupować gier z taką opcją, no chyba, że mają takie coś jako opcja dodatkowa. Ja preferuje Single player ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kotroler to najmniej istotna sprawa.


1.Potrzebuję kierownicę, która w pewnym stopniu odzwierciedla prowadzenie prawdziwej. Oby była dobra..i nie za droga (max 150-200zł). Oczywiście z pedałami..i ewentualnie milewidziane biegi+hamulec reczny, o ile to sie przydaje) Myślałem nad "KIEROWNICA FERRARI THRUSTMASTER UNIVERSAL" za 80zł nowa

2a.Potrzebuję grę z dobrą symulacją jazdy samochodem. Nie musi to być gra wyścigowa.
Ogólnie chodzi o to, że moja mama nie uznaje kupowania gier typu "zabij, zastrzel, posiekaj", ale pomysł z kupnem kierownicy i gry jej się podoba, sama będzie jeździć,a i ja się ucieszę. Myślałem nad Race Driver: GRID, Gran Turismo 5:Prolog i GTA 4 ^^. I tu mam pytanko co do GTA 4, ja sam jako gracz i tak mam zamiar w najblizszym czasie kupić tą grę...i czy tryb jazdy w gta 4 jest na tyle realistyczny, ze da sie pojezdzic z kierownicą?
2b. Czy GTA 4 moze sluzyc do zabawy z kierownica? jeżeli nie, to jaka gra z dobra symulacją?

3. Jaką grę (MGS 4, GTA 4, Kollzone 2) kupić, żeby starczyła na bardzo długo (lubię single i tak samo multi) I tak kupię wszystkie, ale która pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:42, kotfilon napisał:

3. Jaką grę (MGS 4, GTA 4, Kollzone 2) kupić, żeby starczyła na bardzo długo (lubię single
i tak samo multi) I tak kupię wszystkie, ale która pierwsza?

GTA4 powinno Ci starczyc na ok. 40-50h. Oczywiście mowa o samym single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 11:41, ww3pl napisał:

Co do cen PS3.
Sprawdziłem właśnie. (Ceneo i Skąpiec niewiele Wam powiedzą, wciąż pokazują 1250 zł dla
zestawów BEZ gier).
I co?
1199 zł - PS3 80 GB z dwoma grami :)
A co do allegro... póki co, odradzam. Te same zestawy stoją właśnie ok. 1250-1300 zł.
Miło, że można z internetowego sklepu, prosto z ich strony, kupić sprzęt po normalnej
cenie.

Może lepiej jakbyś się zaopatrzył w 40 GB
http://www.ultima.pl/PlayStation_3_40_GB/i5948/

Korzystna cena. Mam 40 GB od czerwca zeszłego roku i nic mi się z konsolą nie dzieje. A powiadają że czterdziestki szwankują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi też o misje poboczne, etc. Ja jestem jakoś pod koniec głównego wątku, a nabiłem prawie 40h. Jak ktoś będzie chciał przejśc tą grę na 100%, to będzie może i 70h ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:24, WhiteMamba napisał:

Nawet nie zamierzam kupować gier z taką opcją, no chyba, że mają takie coś jako opcja
dodatkowa.

No to życzę powodzenia w poszukiwaniu gier bez multi ;)

Poza tym: ściąganie demek, filmów, gier Arcade lub Games on Demand. Lepiej się zastanów nad internetem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:45, WhiteMamba napisał:

Ale ja nie mówię o tym, że nie będę miał internetu, tylko o tym, że nie będę grał przez
multi.

To cię nie zrozumiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wy Go nakłaniacie do kupna wersji Premium/Elite. Skoro chce arcade niech kupuje arcade, najwyżej będzie potem załował [że dysku nie ma, przez headset niepogada itd. : ( ] i tyle. Przecież to tylko Jego sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 14:22, MaccCry napisał:

Jak ktoś będzie chciał przejśc tą grę na 100%, to będzie może i 70h ;]

ja - bez pośpiechu, na luzie 55 godzin.

No i cała gra to jakieś 30g godzin. Jest nawet achievement/trofeum(?) który wymaga przejścia gry w mniej niz 30 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noi w połowie załatwiłem sprawy. GTA 4 i MGS 4 kupione (kolejno 90 i 75zł). u tego samego gościa.
USB hub tez kupiony (1zł+6,90 przesyłka^^)
Teraz pozostaje kierownica+gra do niej.Co wybrać? Zwiększam cenę do 250-300zł.

PS. Oczywiście wszystko na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:51, TheKolumb napisał:

Ale po co wy Go nakłaniacie do kupna wersji Premium/Elite. Skoro chce arcade niech kupuje
arcade, najwyżej będzie potem załował [że dysku nie ma, przez headset niepogada itd.
: ( ] i tyle. Przecież to tylko Jego sprawa!


No właśnie będę miał dysk jak w Elite, headset też, tylko, że zapłacę taniej jak za premium ;d
PS.Trzeba kombinowac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była do pobrania za darmo z Amerykańskiego PSNa, no już nie ma niestety. Gra bardzo fajna według mnie, oczywiście załapałem się na tę promocję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:19, Leber16 napisał:

Kiedyś była do pobrania za darmo z Amerykańskiego PSNa, no już nie ma niestety. Gra bardzo
fajna według mnie, oczywiście załapałem się na tę promocję. :D

Też się na nią złapałem. Gierka przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:19, Leber16 napisał:

Kiedyś była do pobrania za darmo z Amerykańskiego PSNa, no już nie ma niestety. Gra bardzo
fajna według mnie, oczywiście załapałem się na tę promocję. :D

Kazdy kto jest na bieżąco się załapał ;] (me too)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za porady. PS3 kupiłem w piątek, podłączyłem w sobotę rano (rodzinę wyekspediowałem na wakacje - sam nie dostałem urlopu, ale nie żałuję). W sobotę wieczorem "chlebak" zaliczył test celująco - bez przerwy od 18:00 do 04:00 w niedzielę. Katowaliśmy głównie Fight Night Round 4 - super zabawa ! Tylko dłonie do padów nie przyzwyczajone. Dwóch grało, jeden odpoczywał. Przy okazji porada dla początkujących - pomaga wkładanie kciuków do kubka z wodą z lodem :). Dla relaksu w przerwach LBP - genialna !
Jedno pytanie. Dlaczego w PS store kupić można tylko w większości badziewne gierki (są wyjątki), a nowości oraz dobre gry tylko dema i dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się