Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 16:32, Ciastuś napisał:

znam osoboscie ponad 15 osob ktore maja x360 i przez ostatnich 20 ostatnich miesiecy tylko
jedna miala konsole w serwisie. bynajmniej nie przez ring of death tylko problem z czytnikiem.
i co? w czepku wszyscy urodzeni? a moze ms wysyla do naszego kraju te dobre konsole a psujace
zostawia na zachodzie?


Ciastuś prześlij mi trochę materiału z ich odzieży zrobię z nich amulet:P Ja obracam się w środowisku pechowców z neo+, większości z nas konsole padły przynajmniej raz. x360 to najbardziej wadliwa konsola z jaka sie spotkałem. Przebija nawet pierwsze partie PS2. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że żal jej sprzedawać. Za dużo killerów na nią wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:32, Ciastuś napisał:

niepoparte niczym bzdury powtarzasz - nie ma zadnego dowodu na to ze w skali swiatowej 33%
konsol x360 sie psuje. to ze jakis serwisik internetowy podal kiedys podobna informacje "od
dobrze poinformowanych zrodel" a grupa ludzi na slepo to powtarza, niczego nie dowodzi.


Nie jakiś, a gram.pl ;) Poza tym trudno mi ocenić jak jest w rzeczywistości, ale wiem na przykład że RX-8 i Kurammiemu konsole się popsuły. Ja tylko mówię to, co czytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co zwracać uwagi na to że X360 się psuje - zwyczajne wyolbrzymianie problemu. Tak jak powiedzieli poprzednicy: zepsuje się, to w dwa tyg. otrzymasz nową, z jakimś bonusem. Nic nie płacisz. Wśród moich znajomych nikomu X jeszcze nie padł. Najważniejsza jest biblioteka gier. Mnie bardziej kręcą pozycja dla Xboxa, dlatego go wybiorę. Jeżeli jednak odpowiadają ci gry na PS3 to bierz ją. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:21, master matrox napisał:

No co Ty, na PS3 nie ma takich gierek :) Takie to raczej na konsoli Nintendo, a na PS3 & X360
są ''normalne'' gry :P


Ufff ;-)

Dnia 19.10.2007 o 16:21, master matrox napisał:

No obecnie na pewno przewagą PS3 jest Blu-Ray - filmy za jakieś dwa lata będą wydawane już
raczej na Blu-Rayu, a obecnie też zresztą są :) To co będzie za kilka lat to się okaże, ale
ja wierze w Playstation 3 :)


Ogólnie rzecz biorąc to na filamch mi najmnije zależy. Najważniejsze są nasze ukochane gry =] No i to by sprzęcik chodził bezawaryjnie, nie stresując mnie (bo tego bardzo nie lubię - za małoplata wymieniałem co dwa tygodnie do gierki telewizyjnej jojstiki, jakoś mi się "łamały w rękach" ;-)

Co z tym, że podobno grafa na ps3 za pare lat będzie bić ixa na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:35, penny napisał:

zrozum. xbox nie psuje się w taki sposób jak piszesz. nic się od długiego grania nie dzieje.
nic nie przycina ani nie siada. wyolbrzymiasz problem, który jest tak naprawdę drobnostką.


Pisze tak, bo tak słyszałem tu i tam. Sam grałem moze ze 3 razy gdzieś w Empikach.

Dnia 19.10.2007 o 16:35, penny napisał:

nawet jak ci konsola padnie, to w dwa tygodnie będziesz miał nową. jak się chcesz nakręcać,
że to cię zrujnuje emocjonalnie, to proszę bardzo :D


Nielubię płacić za cos co jest zepsute, aalbo trzeba jeszcze "chwilkę" poczekać na naprawę. Nie zdziwiłbym siegdybym miał takie dwu tygodnioe przerwy co 2 -3 miechy ;-) Chocia dzięki temu bym przeznaczał wolny czas na naukę...

Dnia 19.10.2007 o 16:35, penny napisał:

zresztą nawet jak się konsola zepsuje - dwa tygodnie czekania na nową to nie rok czekania na
gry do ps3 ;)


No tak, tak. Ale tak sobie myślę, że chyba dopiero po nowym roku zakupiejakąś konsole, potanieje wszytko a ja będę miał kasę, a nie bęe musiał bawic sie w raty. A co powiesz mi o tym, że prawdopodobnie za niedługo grafa na ps3 będzie lepsza od ixa? Prawda, czy fałsz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>No i to by sprzęcik chodził bezawaryjnie, nie stresując mnie (bo tego bardzo nie lubię -

Dnia 19.10.2007 o 19:26, Ceteris Paribus napisał:

za małoplata wymieniałem co dwa tygodnie do gierki telewizyjnej jojstiki, jakoś mi się "łamały
w rękach" ;-)


Akurat z awaryjnością Playstation 3 nie ma problemu :) Rzadko się zdarza, aby komuś padła. Co do stresu - chodzi cichutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:26, Ceteris Paribus napisał:

Co z tym, że podobno grafa na ps3 za pare lat będzie bić ixa na głowę?


Z tego co wyczytałem (nie jedna stron/forum itp. tylko wiele informacji) to gry na Xbox''a 360 i na PLAYSTATION 3 będą miały bardzo podobny poziom graficzny, możliwe, że z niewielką przewagą PS ze względu na bardzo silny procesor, ale Xbox360 ma minimalnie lepszą kartę graficzną i chyba 22 MB RAM więcej przeznaczone specjalnie na antyaliasing (stąd często maszynka Microsoftu jest pod tym względem lepsza od konkurencji) - co ponoć daje naprawdę dużo.

Jest jednak inna cecha, pod którą PS zwycięży zdecydowanie - dzięki Blu-Ray''owi świat gry może być znacznie większy (gdzieś czytałem o jakiejś grze - wybaczcie za nieścisłość - która nie może wyjść na X''a właśnie z tego względu... a może to był tylko marketing?).

Sądzę więc, że gadanie, że PLAYSTATION 3 będzie w przyszłości miażdżyć graficznie X0 to tylko bełkot fanatyków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:39, Dincooo napisał:

Jest jednak inna cecha, pod którą PS zwycięży zdecydowanie - dzięki Blu-Ray''owi świat gry
może być znacznie większy (gdzieś czytałem o jakiejś grze - wybaczcie za nieścisłość - która
nie może wyjść na X''a właśnie z tego względu... a może to był tylko marketing?).


Może czytałeś o tym że ciężko będzie "upchnąć" Assasinss Creed''a na DVD ;] A BTW to pisałem też wcześniej, że może MS wprowadzi pod koniec przyszłego roku X''a z wbudowanym HD-DVD... Ciekawe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:08, Kondzio90 napisał:

> Jest jednak inna cecha, pod którą PS zwycięży zdecydowanie - dzięki Blu-Ray''owi świat
gry
> może być znacznie większy (gdzieś czytałem o jakiejś grze - wybaczcie za nieścisłość -
która
> nie może wyjść na X''a właśnie z tego względu... a może to był tylko marketing?).

Może czytałeś o tym że ciężko będzie "upchnąć" Assasinss Creed''a na DVD ;] A BTW to pisałem
też wcześniej, że może MS wprowadzi pod koniec przyszłego roku X''a z wbudowanym HD-DVD...
Ciekawe ;]

szczerze to bedzie gwozdz do trumny X0 ze wzgledow oczywistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:08, Kondzio90 napisał:

Może czytałeś o tym że ciężko będzie "upchnąć" Assasinss Creed''a na DVD ;] A BTW to pisałem
też wcześniej, że może MS wprowadzi pod koniec przyszłego roku X''a z wbudowanym HD-DVD...
Ciekawe ;]


sorki ale nie wprowadzaj ludzi w błąd... Ciężko to Ubi upchnąć 5 języków do gry, a nie samą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:42, Mateusz9214 napisał:

szczerze to bedzie gwozdz do trumny X0 ze wzgledow oczywistych


eee niby czego? To że będzie wbudowany napęd nie oznacza, że będą na niego gry, bo M$ zapowiadało, że tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:23, syriusz.b napisał:

> szczerze to bedzie gwozdz do trumny X0 ze wzgledow oczywistych
eee niby czego? To że będzie wbudowany napęd nie oznacza, że będą na niego gry, bo M$ zapowiadało,
że tak nie będzie...

... a żeby było śmieszniej, jak na razie, to MS zdecydowanie lepiej wywiązuje się ze swoich konsolowych obietnic niż Sony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:31, penny napisał:

... a żeby było śmieszniej, jak na razie, to MS zdecydowanie lepiej wywiązuje się ze swoich
konsolowych obietnic niż Sony ;)


no bo idąc wedle myśli Kena bodajże (jeśli się mylę proszę poprawić mnie :p) ludzie teraz biorą nadgodziny, żeby zarobić na PS3, więc Sony myśli, że nie patrzą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:30, Ceteris Paribus napisał:

Nielubię płacić za cos co jest zepsute, aalbo trzeba jeszcze "chwilkę" poczekać na naprawę.
Nie zdziwiłbym siegdybym miał takie dwu tygodnioe przerwy co 2 -3 miechy ;-) Chocia dzięki
temu bym przeznaczał wolny czas na naukę...

bez przesady. MS deklaruje że rozwiązał największe problemy techniczne z MS. Nowe konsole wychodzą z łatami sprzętowymi, a stare w serwisie je dostają i powinno być cacy.

Dnia 19.10.2007 o 19:30, Ceteris Paribus napisał:

[...] A co powiesz mi o tym, że prawdopodobnie
za niedługo grafa na ps3 będzie lepsza od ixa? Prawda, czy fałsz? ;-)

jak dla mnie fałsz i to jeszcze grubymi nićmi szyty. nie ma za bardzo technologicznych podstaw do tego, ba nawet tak jak Dincooo napisał - w PS3 jest gorzej z pamięcią, więc nawet nie ma gdzie upchnąć tekstur czy wykonać dodatkowych operacji, żeby tą rzekomo lepszą grafikę uzyskać.

poza tym weź jeszcze pod uwagę coś, na co na razie mało kto patrzy - MS bardzo aktywnie (czytaj - pompując ogromne pieniądze) wspiera małych developerów. już dzisiaj ludzie mogą za darmo uczyć się tworzyć proste gry z myślą o Xboksie. Dostają genialne narzędzia i niesamowite wsparcie z MS i z samego środowiska twórców. za kilka lat może się okazać, że to właśnie na Xboksa będzie więcej nowatorskich i nietuzinkowych gier właśnie dzięki temu, że nowe pomysły można wypróbować i wprowadzić w bardzo prosty i tani sposób.
Biorąc to pod uwagę można, paradoksalnie, dojść do wniosku, że to właśnie PS3 jest najmniej innowacyjną spośród 3 konsol na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:31, Ceteris Paribus napisał:

> Za dużo killerów na nią wychodzi.

Znaczy się fps?


Miałem na myśli killer-apy, gry obok których nie można przejść obojętnie. To nie tylko FPSy. Za trochę ponad miesiąc wychodzi np. Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indywidualne odczucia w temacie awaryjności X0 - konsolę mam od listopada 2006 i zdarzało się, że zwieszki zaliczała przy odczycie z płyty (około sześciu razy, z czego cztery przy THP8), ale nic poza tym.

Jeżeli idzie o tzw. killer-apps (acz nieekskluzywne) - wczoraj odebrałem Orange Box, dzisiaj pograłem po sieci w TF2... Kapitalne :D
IMO: Halo 3 (prawdopodobnie najbardziej przereklamowana gra we wszechświecie) może się schować.

A niebawem Ace Combat 6. Doprawdy, klęska urodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:08, Kondzio90 napisał:

Może czytałeś o tym że ciężko będzie "upchnąć" Assasinss Creed''a na DVD ;] A BTW to pisałem
też wcześniej, że może MS wprowadzi pod koniec przyszłego roku X''a z wbudowanym HD-DVD...
Ciekawe ;]


Plotkę na ten temat można znaleźć na przykład tu:
http://polygamia.pl/nowy-xbox-z-hd-dvd

Taki Xbox 360 miałby wejść na rynek gdzieś dopiero w 2008-2009 i maiłby on raczej służyć nie do gier, ale do stworzenia centrum multimedialnego (konkurencja dla PLAYSTATION 3). Moim zdaniem jest to mało potrzebne, ale to tylko moja opinia ;).
... A może zrobią tak, że gry będą wychodziły i na krążku starej generacji - DVD (kilka sztuk) i na HD-DVD :>?

Aha, nie chodziło mi o Assassin''s Creed - tam problem wydaje się być dość niewielki (po co pakować 8 wersji językowych :/). Chodziło o jakąś grę, która wyjdzie na PLAYSTATION 3 i na bliżej nie określoną konsolę nowej generacji (ale nie Xbox 360). Czyżby chodziło o Xbox''a 720?

Źródło tej informacji to albo: http://polygamia.pl/ albo http://grrr.pl/ ... Nie jestem pewny gdzie to czytałem :D.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 10:53, shinian napisał:

Wczoraj weszło demko, demka GT5. http://www.ps3site.pl/gt5prologue-recenzja-dema-dema Nie wygląda
to ciekawie. Najgorsze jest to, że premiera GT5:P za 21 dni.


Fakt faktem, koleś jedzie równo. Czepianie się pisków opon... Widownia jest płaska, to trzeba przyznać. Ale sama mechanika gry, fizyka jazdy, samochody - to kosi. Siedziałem w nocy ja gapiłem się jak zaczarowany na pracę lusterek i wskaźników, obserwowałem cienie w widoku FPP. Power. Niech dopracują widownie i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się