Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 19:31, CuCa napisał:

POOOOMOCY!!!
Zakupiłem dziś PS3 Starter Pack i robię wszystko według instrukcji(nie wiem czy dobrze) a na
telewizorze nie chce się wyświetlić obraz, to na pewno nie wina telewizora ponieważ mam plazmę
SONY. Pomóżcie mi bo to moja pierwsza konsola i jestem w tym temacie goły. Prosiłbym o zamieszczenie
jakiś instrukcji jak podłączyć PS3.


Hmm, a dobrze podłączyłeś kabel do telewizora? Upewnij się, że wszystkie kable są dobrze podpięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:59, master matrox napisał:

> POOOOMOCY!!!
> Zakupiłem dziś PS3 Starter Pack i robię wszystko według instrukcji(nie wiem czy dobrze)
a na
> telewizorze nie chce się wyświetlić obraz, to na pewno nie wina telewizora ponieważ mam
plazmę
> SONY. Pomóżcie mi bo to moja pierwsza konsola i jestem w tym temacie goły. Prosiłbym o
zamieszczenie
> jakiś instrukcji jak podłączyć PS3.

Hmm, a dobrze podłączyłeś kabel do telewizora? Upewnij się, że wszystkie kable są dobrze podpięte.

Kable są podłączone dobrze, po prostu pisze, że muszę:
1.Włączyć telewizor
2.Włączyć konsolę
3.Nacisnąć na padzie przycisk PS
Obraz powinien pojawić się sam, ale nic się nie dzieje, może trzeba włączyć jakiś kanał albo wideo w TV? Nie mam pojęcia- proszę o dokładny opis co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:12, CuCa napisał:

Obraz powinien pojawić się sam, ale nic się nie dzieje, może trzeba włączyć jakiś kanał albo
wideo w TV? Nie mam pojęcia- proszę o dokładny opis co mam zrobić.


Pewnie, że tak! Jeżeli podłączyłeś kablem AV to wejdź na kanał AV albo 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:12, CuCa napisał:

> > POOOOMOCY!!!
> > Zakupiłem dziś PS3 Starter Pack i robię wszystko według instrukcji(nie wiem czy dobrze)

> a na
> > telewizorze nie chce się wyświetlić obraz, to na pewno nie wina telewizora ponieważ
mam
> plazmę
> > SONY. Pomóżcie mi bo to moja pierwsza konsola i jestem w tym temacie goły. Prosiłbym
o
> zamieszczenie
> > jakiś instrukcji jak podłączyć PS3.
>
> Hmm, a dobrze podłączyłeś kabel do telewizora? Upewnij się, że wszystkie kable są dobrze
podpięte.
Kable są podłączone dobrze, po prostu pisze, że muszę:
1.Włączyć telewizor
2.Włączyć konsolę
3.Nacisnąć na padzie przycisk PS
Obraz powinien pojawić się sam, ale nic się nie dzieje, może trzeba włączyć jakiś kanał albo
wideo w TV? Nie mam pojęcia- proszę o dokładny opis co mam zrobić.

jeśli masz dvd to wciskasz podobny przycisk na pilocie od tv (nie pamietam jak on sie zwal)
i wtedy chodzisz po tym az znajdziesz menu PS3 ja mialem podobny problem ale przy HDMI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:19, master matrox napisał:

> Obraz powinien pojawić się sam, ale nic się nie dzieje, może trzeba włączyć jakiś kanał
albo
> wideo w TV? Nie mam pojęcia- proszę o dokładny opis co mam zrobić.

Pewnie, że tak! Jeżeli podłączyłeś kablem AV to wejdź na kanał AV albo 0 :)

Dzięki już wszystko ok. W porównaniu do gier pc Motorstorm rządzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:43, master matrox napisał:

> > (...)

No to bardzo fajnie, że już wszystko działa :)
Jakie gry planujesz kupić? :)

Jak tylko nazbieram trochę kasy, myslę, że na gwiazdkę to kupię kabel HDMi, Fifa 08 i Virtua Tenis 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 09:33, CuCa napisał:

Jak tylko nazbieram trochę kasy, myslę, że na gwiazdkę to kupię kabel HDMi, Fifa 08 i Virtua
Tenis 3


Szczerze? Cienkie gry wybrałeś ;) Zamiast Fify 08 wziąłbym PESa 2008, a zamiast Virtua Tennis 3 na przykład Heavnely Sword, Haze, Assassins Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:34, Oskar 1994 napisał:

Masz rację, ale nie zawsze musisz dostać zdjęcie z plombą. wystarczy zobaczyć ile komentarzy
ma sprzedawca ;]

niestety nie masz racji. tamten cwaniak miał ich ponad 700. a to robi (sprzedaż używek jako nowe) robi prawdopodobnie nagminnie, co potwierdziła rozmowa z moim znajomym, który na szczęście u niego już nie kupił. nie każdy po prostu zwraca uwagę na to że folia była założona powtórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:23, Oskar 1994 napisał:

> no i proszę, ps3 w wersji dla ubogich, xbox u nas też. ms potwierdził wersję arcade (5
gier
> xbox live arcade, pad bezprzewodowy i karta 256mb) za 999zł - tyle co wii :)

Pad przewodowy o ile się nie mylę xD

mylisz się :)
http://www.microsoft.com/poland/centrumprasowe/prasa/07_10/11.mspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, może i mial wiele komentarzy, ale to tylko wina ludzi. widocznie ludzie nie zwracają uwagi czy jest plomba czy nie. Ja na allegro nowych gier raczej nie kupuje a jak coś to tylko u pewnego sprzedawcy, który mi wyśle real foto, albo przynajmniej można o niego zadzwonić.

PS: Jeżeli ktoś ma dużo komentarzy to rzadko sie zdarza, że Cię oszukają jednak jak kolega pisze, wszystko jest możliwe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 10:53, master matrox napisał:


> Jak tylko nazbieram trochę kasy, myslę, że na gwiazdkę to kupię kabel HDMi, Fifa 08 i
Virtua
> Tenis 3

Szczerze? Cienkie gry wybrałeś ;) Zamiast Fify 08 wziąłbym PESa 2008, a zamiast Virtua Tennis
3 na przykład Heavnely Sword, Haze, Assassins Creed.

Sorry, ale mam jeszcze jedno pytanie?
Jak podłączyć pilota Bd na bluetooth do PS3?
Co do gier to PES mnie nie kręci, wolę Fifę, natomiast nad drugim tytułem się jeszcze zastanowię może kupię DIRTa albo NBA2k8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:11, Mateusz9214 napisał:

> > > POOOOMOCY!!!


Pierwszy raz kontroler musi być podłączony za pośrednictwem kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:48, bojanzaw napisał:

> Co z awaryjnością x-pudła

O wiele mniejsza, jak nie w ogóle wyeliminowana ;)

Tego jeszcze nie wiadomo, napewno bo narazie za wczesnie zeby o tym mowic ale na forach(bardziej tych zagranicznych) zdania sa bardzo podzielone, wiec nam narazie pozostaje czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 17:12, Mateusz9214 napisał:

> > Co z awaryjnością x-pudła
>
> O wiele mniejsza, jak nie w ogóle wyeliminowana ;)
Tego jeszcze nie wiadomo, napewno bo narazie za wczesnie zeby o tym mowic ale na forach(bardziej
tych zagranicznych) zdania sa bardzo podzielone, wiec nam narazie pozostaje czekac.


Czemu niby za wcześnie? Znasz serwis iksboks.aplus.pl? Chyba nie. Tam właśnie są Xy z Falconami, a te płyty główne, z poprawionym odprowadzaniem ciepła od GPU, są już w porządku i GPU się nie przegrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry ja też nie wiem co na razie kupię na pewno :\
- Motorstorm
- R FoM
- Pes 2008
- NFS Pros Street

Nie wiem co jeszcze, ale może Vitua Tennis 3, no i oczywiście GT5 ale to za rok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się